Выбор аккумулятора

Автор JeepKa, 20 Липня 2015, 22:50:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Василь1983

Якось непомітно дозаряджався до густини 1.29-1.3 в половині банок , в інших 1.28-1.29 , а думав що то неможливо бо з нового було 1.28 . Де взялась резервна кислота - із намазки пластин позичилась ?

Цитата: ВКБ від 22 Січня 2021, 14:11:13Може в електроліт сипнути оксиду сірки для зміцнення наявного електроліту? Але якщо площі вільного оксиду свинцю мало і зайнята іншими сполуками і пропорція їх незбалансована, тоді так і юзати і нічого не поможе.
А звичайний електроліт густиною 1.4 долити ? Знаю що в старі акумулятори доливають електроліт щоб вже зовсім вбити весь остаточний ресурс .

vladishtm

Цитата: Sergik32 від 20 Січня 2021, 15:51:02Це така туга робота із-за морозів чи вже всетаки йому приходе срака.
  (ТХП)
  В зимнее время года на аккумулятор нагрузка существенно возрастает. плотность батареи зимой имеет свойство к снижению гораздо быстрее, чем летом . Не продлевают срок эксплуатации аккумулятора частые запуски и кратковременные поездки, когда аккумулятор только разряжается, не успевая взять заряд.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

#377
Вася, електролит 1,4 то є водяний розчин, а порошок то є концентрат. Різна пропорція буде.
Просто задайте собі питання, чому він вмирає і недозаряд? Правильно, площа реакції зменшується і площа активна поверхні свинцю і його сульфату. А менша щільність то при зниженні температури всі процеси в природі уповільнюються як і асоціація проникнення , осождання, адгезія, що є теж в електролізі але в рідині. Тому підігрітий бімба. Холодний замєднєний та ще й можливо обсипаний, або щільність електроліта то вже не сірчана, щось інше, розчинений свинець.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

В жодному разі не варто в акумулятор лити густіший електроліт, і сипати також нічого не потрібно, хай заряджається і все прийде в норму.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968


Vitaliy.

А если задуматься, то клеммы не налезут на пластмассовые крышечки :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Алекс

Цитата: Vitaliy. від 24 Січня 2021, 22:56:33
А если задуматься, то клеммы не налезут на пластмассовые крышечки :)
А отвертка с железным голова для молоток зачем ?
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Володимир

Сьогодні померла моя веста преміум 50 куплена осінню 2011 року, до літа 2022 року постійно їздила на славуті, потім періодично на різних авто. Після простою через зиму вирішив підзарядити, то після зарядки напевне замкнула одна банка бо напруга на клемах стала 10.8 в.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion