ТРАМБЛЕР

Автор SAV03, 06 Листопада 2015, 15:38:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

SAV03

Пожалуйста, посоветуйте какой лучше поставить трамблер?

Vladilenovich


Toris

 :wallbash: Як вибити той штифт? :hysterics:

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Цитата: Vitaliy. від 01 Січня 2020, 12:03:34А зачем?
Щоби розібрати та обслужити: вичистити, змастити.

Vitaliy.

Прошу пробачення, а не лучше ли обратитись до специально навченних робитникив?  ;)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Мабуть, краще, але власноруч цікавіше. Для препарації трамблера яма непотрібна, гараж непотрібний, трамблер нормально обслуговується на столі - чому б його не пошаманити?

Vitaliy.

Уже непонб как у нас на таврийском, но на волге под пружинным кольцом штифт, примерно 4мм диаметром, хвостовиком поломанного сверла выбивается, или гвоздём длиной 2-3 см. На жигулях трубчатая заклёпка. Короче, включи воображение. Ничего не даётся тяжело, и не ценится высоко, как собственноручный опыт.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Я його вибивав приготованим саморізом... Розклепав саморіз, розклепав той штифт уже з обох сторін - а він навіть не рухнувся, ні туди, ні сюди... :hysterics:

Той штифт з одного боку плаский, а з іншого боку ніби як сходинкою. Пробував пшикати WD-шкою, пробував гріти промисловим феном, щоби вісь навколо штифта розширилась - дзуськи.

Vitaliy.

Цитата: Toris від 01 Січня 2020, 19:08:50
Пробував пшикати WD-шкою,
А ну канешна, это самый первый способ починки, по сравнению с бесполезным хлопанием дверей, пинанием колеса, протиранием фар  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх