Вариатор УОЗ для ГБО

Автор Nemetsss, 14 Грудня 2015, 11:14:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Значить корпус картера в перерізі по маховику буде десь 244.5+ 20+20х кожної сторони то приблизно 300мм.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

ВКБ, дуже перепрошую, але ж цікаво: Ви хочете зробити рухомий датчик, щоби не паритись варіатором?

ВКБ

Ні. Варіатор купити. Не такі великі гроші. Перепровіряю наскільки градусів Дмитро  здвинув другий ДПКВ через тангенс радіус і 20мм здвигу. Вийшло 8 градусів додаткового газового кута до бензинового мікаса по всьому діапазону.
Доречі непогана ідея зміщення датчика, тобто встановлення другого дублера для газу де працювати буде один на відповідному паливі і пепемикатись двоконтактним реле при увімкненні газу чи бензину і автоматом вимикатись інший ДПКВ. Там просто засверлитись можна лише на 20мм (8 град), а може й на 40мм зміститись і вмостити для 16 градусів.

Цікаво а варіатор може бути дворежимним?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Ivan1988

Зачем искать сложные пути? Намного проще, дешевле и практичнее перепрошить Микас двухрежимным ПО и подключить все это через реле запитаное от газового клапана для автоматизации переключения.

Sergik32

і підсумовуючи дані роздуми, що нам дасть сєя апгрейдерство і без того ідеальної автівки, при умові що їздю на ній як пенсіонер, 120км/год тіко з горба, а так 80-90
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

igo61

Цитата: ВКБ від 09 Квітня 2020, 22:46:19
Цікаво а варіатор може бути дворежимним?
Вариатор 2-режимный по умолчанию. Работаем на бензе - сдвига (опережения) нет, сигналы на выходе повторяют входной сигнал. Перешли на газ (подали управляющее напряжение на вариатор с переключателя "газ/бензин") - вариатор выдаёт наружу сигналы с опережением от входного по заложенным в вариаторе графикам "газового опережения". Опционально вариатор может иметь несколько режимов, типа "лето/зима" или "пропан/метан".
Я сам когда-то начинал сочинять "газовый" вариатор. И были кое-какие макетные наработки. Потом забросил это дело за ненадобностью.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Vadim_K

Цитата: Ivan1988 від 09 Квітня 2020, 23:14:16
Зачем искать сложные пути? Намного проще, дешевле и практичнее перепрошить Микас двухрежимным ПО и подключить все это через реле запитаное от газового клапана для автоматизации переключения.
Это если блок позволяет.
А если у меня 10,3 без +, то тут или прошивать на газ или вариатор.
Хотя есть вариант  б/у 10,3+ найти по сходной цене. Но по расходам будет близко к покупке вариатора, а может и больше.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Ivan1988

Цитувати виділенеЭто если блок позволяет.
А если у меня 10,3 без +, то тут или прошивать на газ или вариатор.
Хотя есть вариант  б/у 10,3+ найти по сходной цене. Но по расходам будет близко к покупке вариатора, а может и больше.

На моей Микас 7.6 стоит, на других Микасах я не знаю, но думаю люди ставят двухрежимные прошивки, возможно з доработкой самого ЭБУ. На крайний случай ставить вариатор, но тулить ещё один ДПКВ это перебор.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 10 Квітня 2020, 11:14:53
Цитувати виділенеЭто если блок позволяет.
А если у меня 10,3 без +, то тут или прошивать на газ или вариатор.
Хотя есть вариант  б/у 10,3+ найти по сходной цене. Но по расходам будет близко к покупке вариатора, а может и больше.

На моей Микас 7.6 стоит, на других Микасах я не знаю, но думаю люди ставят двухрежимные прошивки, возможно з доработкой самого ЭБУ. На крайний случай ставить вариатор, но тулить ещё один ДПКВ это перебор.
На 7,6 дворежимку зробити проблем нема.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Для стаг варіатора...чи іншого, є програма під смартфон для блутуз з.єднання?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Цитата: Ivan1988 від 10 Квітня 2020, 11:14:53
но тулить ещё один ДПКВ это перебор.
Для некоторых дешевле сделать так и быстрей, чем разбираться с программированием и ехать на СТО. Имеет право на жизнь, хотя я не приверженец такого метода.

VAZ 21053

Цитата: ВКБ від 08 Квітня 2020, 15:57:42
Тема варіатора актуальна з самого початку їзди на газу!
Теж думаю ставити. Яка вартість від і до?
Божко Діма красава щодо облаштування і зміщення другого дпкв!!! 20мм це в градусах скільки для маховика?
Питання в переключенні паузи не було між контактами релє. Чи щось інше туди треба для комутації?
користуюсь мікролучем, можу за зносною ціною продати, хоча краще зайдіть на сайт і придбайте новій - річ добротна кут роректує машина єкономить, але можете просто підняти ступінь стиску і не морочити голову.
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

SWarlock

Тоже поставил микролуч.  :ok:
Покупал через интернет.
Подключение, распайка кабеля и т.д. есть в бортовике.
Когда работает на бензине, коррекции УОЗ нет. На газе работает. Углы можно выставлять в зависимости от оборотов. Дополнительным датчиком, может быть, и проще. Но через вариатор правильнее.  :drinks:
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Toris

#43
На бензині лише прогріваюсь, тобто обороти невисокі, навантаження та швидкості невеликі, час прогріву до переходу на газ - кілька хвилин взимку.

Основне паливо - пропан-бутанова суміш. Тому накрутив трамблер "для газу" і не парюсь. Думаю, що при такій же паливній моделі експлуатації однорежимний МІКАС теж можна одноразово запрограмувати на пропан-бутан і не заморочуватись з приводу бензину.  А якщо вже гратись у перфекціонізм, то можна заливати 95...98-й. Мій двигун розрахований на 92-й бензин, але після встановлення ГБО я заливав 95-й про всяк випадок. Зараз знову заливаю 92-й. Різниці не відчуваю, бо ж карбюратор, ручна заслонка, а потім все одно перемикаюсь на газ. :) При моїх пробігах баку бензину вистачає на дуже довго.

А з точки зору перфекціонізму було б непогано, якби в "мізках" інжектора були програми тестування палива та адаптація під конкретне паливо, яке зараз використовується, бо ж ніхто не знає, що йому заливають чи задувають на заправці. Втім, думаю, оті всі датчики детонації саме тим і займаються.

P.S. До речі, ВКБ, відсоток метану в українських родовищах газу - 82-88%, тобто добряче не дотягує до мінімальних 90% чи довідникових 98,5%. А що насправді в нас у пропані чи бензині - взагалі неможливо передбачити. При такій якості палива економії нам не бачити за жодних наших технозбочень. Тому краще навернути МІКАС у пропанову віру, а гроші, зекономлені на вартості варіатора, вкласти у додаткові літри пропану, як про мене.

KOT

Цитата: Toris від 11 Квітня 2020, 12:01:03
Втім, думаю, оті всі датчики детонації саме тим і займаються.
Aга датчик кисню та датчик детонації.
Ну нельзя адаптировать бензиновый двигатель ездить на солярке, поэтому все работает в разумных приделах.
К стати не знаю как на бензине, я этим не заморачивался а для ДТ есть прописанные нормы по качеству, можно попросить сертификат на заправке и его без проблем показывают. Есть в ДТ так званая смазывающая способность, проверяется на машине трения и должна она быть меньше чем 400 мкм (не уверен). Так вот естть ДТ со смазывающей способностью в 200, а есть в 400, в 200 естественно лучше и двигатель прослужит дольше. Но вы не адаптируете электроникой двигатель на работу без масла. Все должно быть в здравых пределах.
А я для водородных, электро, изменения зажигания итд нужны стенды, лаборатории, испытания на взрывоопасность, тесла тоже по началу горела при ДТП, сколько у нас там электротаврий ездить по Украине, миним 2? что будет если в тебя вьедит вот такое чудо и загорится? хорошо если успеешь покинуть машину. А так я только за что им не дают право законно передвигаться по улице.
В прочем и ГБОшникам  с клапанами Б класса тоже не мешало бы запретить и с БУ балллонами, которые не проходили испытания и отжили свой срок жизни. Ладно когда этот владелец сам сгорит, а если и меня подпалит?

ПС извините за лирику.