Флудилка 2016

Автор crank555, 01 Січня 2016, 00:09:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

crank555

 :clap: :clap: :clap: Искренне поздравляем Вас с наступающим Н­овым Годом и Рождеством! :drinks: :drinks: :drinks:

https://www.youtube.com/watch?v=aYtnVSMnGUc

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:drinks: З Новим роком :drinks: З Новим роком 2016 :drinks:

Хай Новий рік ввійде, як казка,
У вашу затишну оселю
Й наповниться вона теплом і ласкою,
Достаток килимом постелиться.
Зоря Різдва, мов світло ліхтаря,
Нехай веде вас до Христа,
І у вашім домі хай царять
Здоров'я, радість, доброта.

Друзі Я запрошую вас, на цю сторинку :thank_you: :thank_you: :thank_you:
Мрія в нас одна – щаслива Україна
А в серці – доброта.

Sergik32

да-да-да, усіх з новою флудилкою 2016!!!
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Устинов Сергей

З Новим Роком!

Нехай згинуть наші вороженьки (і приховані кулявлобні також!) І запанує мир у нашій сторонці :)

А славутоводам окреме побажання - щоб бензин став дешевим, при заправці газом взагалі щоб доплачували! Славути (як національне авто) нехай у всіх держава за великі гроші викупить, а натомість надасть свіженькі японські, німецькі та (для бажаючих) корейські авто.

А щоб на форумі весело було - Жуліку - ладу калину, а Юкону - авечку ГМ :)

sniper

Всех с наступившим Новым Годом :clap:
мне инет включили) пол города на НГ сидело без света с 9и часов
славута 1.3 Li

Vitaliy.

Цитата: Устинов Сергей від 01 Січня 2016, 01:28:23
Славути нехай у всіх держава за великі гроші викупить,
Ага, выкупит. Вот придумают великие комбинаторы, что славуты не соответствуют эвро нормам, в них украинцы не имеют шансов на выжить при лобовом, и обяжую самим же утилизировать, с пометкой- во имя безопасности украинцев. У нас всё так делается, с пометкой. На словах красиво, а на деле маемо те, що маемо.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

YUKON

Всіх славутоводів з Новим роком! Отже і я пройшовся по новій флудилці, а головне раніше за Жулега! :heppy_dancing: :heppy_dancing: :heppy_dancing:

sniper

славута 1.3 Li

Vitaliy.

Видно, что машина по снегу не ездила ещё.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

гарний сніг, у нас мороз 15-18 і снігу немає, холодрига страшна і сиро, бо дощі йшли.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Устинов Сергей

Цитата: Sergik32 від 02 Січня 2016, 18:34:27
гарний сніг, у нас мороз 15-18 і снігу немає, холодрига страшна і сиро, бо дощі йшли.
У нас в понеділок насипало дофіга снігу. Було багато аварій. У наймасовішій постраждало 6 авто... А потім різко мороз. Так що хоч цей Новий Рік був схожим на новий рік - нормально снігу насипало, вітру немає, морозець є. Вночі було -22.

crank555

У нас сейчас -15 и снежка немножко кинуло на Новый год )) мандаринки и винцо домашние свое смакую  :heppy_dancing: вкусные ))
Ну вот, Новый год встретили, осталось в прорубь нырнуть, блинов поесть, яйцами побиться и ЛЕТО!!!

Sergik32

Ну новий рік зустріли, залишилось побити яйця і кинути в ополонку тих хто не дав усім зустріти новий рік, і вже не перший. А тоді після того як це станеться то можна і блинців поїсти разом.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

#12
В нас сьогодні -23, в гаражі -13, замінив масличко в двигунці!

Устинов Сергей

А гараж отапливается? Неплохая разница... Хочу гараж...

YUKON

Нет конечно, обычный железный гараж!