Славута стандарт 1,2Si инжекторная

Автор liubechbad, 07 Лютого 2016, 20:06:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

liubechbad

піддомкратив, зняв колесо - коли кручу колесо, то стукає колодка.... коли нажав на неї пальцем стукати пререстало.... поїхав на СТО - виявилось,що нема пружини (подкладки) колодки.... поставили - стукати перестало... заодно поміняли один пильник шруса - був пошкоджений.

liubechbad

Не можу знайти датчик тиску мастила у двигуні)))) На інжекторній машині зверху (знявши запаску) його видно? На форумі тут вичитав, що видно, а знайомому подзвонив, то він сказав, що на інжекторній треба з ями........... мо у кого є фото нормальне, бо у книжках зфотографовано так, що я не можу зрозуміти де він(((((((( Лампочка на приборці не горить!

Володимир

Цитата: liubechbad від 14 Серпня 2018, 19:33:58
Не можу знайти датчик тиску мастила у двигуні)))) На інжекторній машині зверху (знявши запаску) його видно? На форумі тут вичитав, що видно, а знайомому подзвонив, то він сказав, що на інжекторній треба з ями........... мо у кого є фото нормальне, бо у книжках зфотографовано так, що я не можу зрозуміти де він(((((((( Лампочка на приборці не горить!
Дивись фото, на інжекторі контак зігнутий в ліву сторону, і до датчика йде провід в чорному кембрику.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

liubechbad

Дякую, знайшов (знайшов зверху навпомацки, дякуючи фото), перевірив (замкнувши провід на масу - лампочка загорілась), значить треба міняти датчик. Який купувати? Мо є якісь кращі - гірші???

liubechbad

відкручувати, я так думаю, треба на холодну??? Чи на гарячу....?

Sergik32

як прийдеться, краще на холодну, але трошки обстукати і пропшикати вд-шкою. там зараза тонка стінка в датчику і його обломує якраз западліцо з блоком, коварна штука, але думаю відкрутиться, і ще, вудкручувати бажано головкою або накидним ключем, щоб не позлизувати грані.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

liubechbad

Замінив датчик тиску масла в двигуні. Самий гемор був - зняти захист.......... датчик відкрутився легко, тому новий сильно не жав, а закрутив теж легко........ змазав попередньо графіткою.... трохи погазував, потім спустився у яму - глянув - наче не підтікає. Відкручував знизу з ями. Відкручував головкою. Поки відкручував захист..біля години.. двигун трохи остив.

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

liubechbad

Так, тепер лампочка на приборці при вмиканні запалювання світиться, а коли запускаю двигун - гасне , як і має бути.

liubechbad

Оце знову не закривається багажник, замок там хріновий, кожен рік потрібно щось замінювати на нове. А чи не можна там щось придумати , поставити з іншої машини замок, чи щось ще?

Володимир

Цитата: liubechbad від 22 Серпня 2018, 10:18:20
Оце знову не закривається багажник, замок там хріновий, кожен рік потрібно щось замінювати на нове. А чи не можна там щось придумати , поставити з іншої машини замок, чи щось ще?
На форумі є спеціальна тема про замок багажника, там є рішення.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

gray-black

відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Сволочь

А может к кузовщикам обратиться?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

SWarlock

Цитата: Сволочь від 22 Серпня 2018, 21:25:17
А может к кузовщикам обратиться?
А смысл? Кузов как был недостаточно жесткий, так и останется: не каркас же делать, чтобы не разбалтывался замок... Переделать на ланосячий будет эффективней, имхо.
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Сволочь

для правильного диагностирования проблемы.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец