Славута стандарт 1,2Si инжекторная

Автор liubechbad, 07 Лютого 2016, 20:06:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

liubechbad

Після заміни датчика, я помилку скидував, чек -згасав, але коли заводив двигун чек знову горить.....Перевірив ремінь ГРМ (хоч двигун нормально робить) - все по міткам і було....

Володимир

Цитата: liubechbad від 15 Травня 2019, 11:20:45
Після заміни датчика, я помилку скидував, чек -згасав, але коли заводив двигун чек знову горить.....Перевірив ремінь ГРМ (хоч двигун нормально робить) - все по міткам і було....
Значить або датчик не робочий, або проблема в проводці, нема живлення на датчику, або сигнал від датчика не доходить до мікаса. Як мінімум треба перевірити наявність живлення на фішці.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

liubechbad

Все. З'їздив до електрика - було перебито живлення на датчик. (30хв та 350 грн,).

El'f

Цитата: liubechbad від 15 Травня 2019, 20:17:46
Все. З'їздив до електрика - було перебито живлення на датчик. (30хв та 350 грн,).
Де саме було перебито живлення? Спаяли провід чи кинули новий? Розкажи що і як робили в деталях, б о в мене схоже така сама проблема.

liubechbad

В деталях не знаю...але електрик знімав зверху пластик і  порпався під ним справа спереду(по ходу авто)........не паяв нічого.....

liubechbad

Дві окремі поломки по електриці:
1. Іноді, коли включаю поворотник, вказівники поворотів не світяться, при цьому лампочка на приборці постійно світиться. Коли стукнути рукою по керму, то поворотник починає блимати,,;
2. Іноді, починає світитися "чек", починають світитися  фари, частота роботи щітки склоочисника
зростає, таке враження,що зростає напруга в мережі.....чек ще не перевіряв.
Що це може бути?

liubechbad

Так помилка не постійна.....сьогодні доїхав нормально.....виникає час від часу......немає можливості перевірити нормально.... Що може бути..? Мо щось можна замінити, реле яке-небудь, чи що? Я й переживаю, що помилка стане постійною у самий не зручний момент.....

liubechbad

Запобіжники не горять....всі цілі....

Володимир

Цитата: liubechbad від 16 Жовтня 2019, 11:40:44
Так помилка не постійна.....сьогодні доїхав нормально.....виникає час від часу......немає можливості перевірити нормально.... Що може бути..? Мо щось можна замінити, реле яке-небудь, чи що? Я й переживаю, що помилка стане постійною у самий не зручний момент.....
Там швидше за все регулятор напруги на генераторі глючить, періодично напруга скаче далеко за 14в, в один прекрасний момент як заглючить на високих обертах погорить все що можна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

Цитата: liubechbad від 15 Жовтня 2019, 23:42:45
Коли стукнути рукою по керму, то поворотник починає блимати,,;
Под рулевой колонкой есть реле, которое висит на проводах.
Попробуй его поменять.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Toris

Цитата: Skiper від 17 Жовтня 2019, 21:18:08Под рулевой колонкой есть реле, которое висит на проводах.
Попробуй его поменять.
Опа, то це воно із заводу так висить?! Я думав, що то який "колгосп" попередників...

Володимир

Цитата: Toris від 17 Жовтня 2019, 21:44:08
Цитата: Skiper від 17 Жовтня 2019, 21:18:08Под рулевой колонкой есть реле, которое висит на проводах.
Попробуй его поменять.
Опа, то це воно із заводу так висить?! Я думав, що то який "колгосп" попередників...
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Эт шоб канкхурентов вражеских запутать. Вот так то :dancer:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

liubechbad

Щоб зняти регулятор треба знімать генератор? А генератор можна зняти тільки "з ями", чи на підйомнику? Я правильно інструкцію читаю?

Григорий

Знімається він чудово і без ями якщо є набір головок .
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.