Бортовий журнал Tatka OLAFa

Автор Tatko OLAF, 19 Лютого 2016, 15:25:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tatko OLAF

Всім хало  ;)

Всетаки вирішив вести свій бортовий журнал для оптимального підрахунку капіталовкладень в свою першу машину.
Технічні параметри:
Марка: ЗАЗ 110307 (Люкс)
Колір: білий
Об'єм: 1.2. карбюратор
Рік випуску: 2003

Придбав в квітні місяці 2015 року у якихось дивних молодих людей в м. Світловодськ Кіровоградської області.
Відразу затрати:
1. Настройка карбюратора - 400 грн.
2. Заміна мастила в двигуні разом з фільтром - в районі 200-300 грн.
3. Заміна головного радіатора - купив радіатор "Дорожна карта"600 грн.
4. Заміна переключателя пічки - 200 грн.
5. Заміна тослола на тосол Аляска 10л.  - 200 грн.
6. Заміна головного тормозного циліндра (старий потік)
7. Заміна аккумулятора (стояв дешевий на 45 А) - SADA 50 А (1200 грн.)
8. Заміна тослола з тосола Аляска 10л. на тосол GROM-EX (синій) - 260 грн. (Аляска сочилась з всіх щілин)
9. Заміна задніх тормозних колодок - куплявсь комплект  наче 100 грн. + 1 тормозний ціліндрик + тормозна рідина (жовта)
10. Заміна радіатора пічки - 300 грн.
11. Установка ГБО + новий воздушний фільтр - 250 $ (2 покоління)
12. Переоформлення документів в ДАІ (заміна номерів+ГБО) - 2000 грн.
13. Покупка нових чехлів в салон, ковпаків, трансміттера - 1000 грн.
14. Заварив маленьку дірочку зправа під пасажиром переднім - 100 грн.
15. Покупка назиму переднього комплекту шин Росава Бц-10 - 1000 грн.
16. Покупка накладок на задні колеса (щоб підняти задок)
17. Знову заміна переключателя пічки брав вже якийсь оригінальний
18. Придбав назиму щітку-скребок Arktika, двірники Alca ALL SEASONS 53/21 "091 та набір тряпок із мікрофібри "Car Life" (3шт./30*40см) - 327 грн.
19. Заміна глушника
Це за 2015 рік пробіг біля 165 тис. км. все робилось своїми руками окрім ГБО та налаштуваннь карбюратора.

2016 рік
Пробіг 169 тис. км.
1. Комплет зчеплення АТ - 850 грн. + мастило для коробки передач + подушечка для кріплення двигуна (стара розсипалась) 200 грн. + робота на СТО 750 грн.

YUKON

Вітаю з бортовиком, наших більше стало!) рекомендую користуватись іншими запчастинами, з/ч ДК і АТ то кьотай!

Tatko OLAF

Данке...в цих тонкостях я ще не дуже....на СТО як то практикується - бери у мого поставщика він все зна що треба тобі дати...якби був час я б погуглив на норм комплект, хоча клянеться що на 300 тис. зчеплення вистачить:) Я ж потім засуджу його:)))

Sergik32

З бортовиком, гарна машинка, тілько біла. За запчастини питай тут на форумі, тут вже перепробували все і знають що краще, а що кьотай.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сволочь

С бортовиком! Пусть ездит и не "ломается"!
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

gray-black

відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

ZaVa

Скіко грошей віддав за авто ???
Вітаємо в рядах славутоводів, колего !!!
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Lisiy83

Поздравляю!
За настройку карба 400 грн это как то многовато....

Алексей

Привит вітаю з бортовиком хай їздить роками

Max 55

С бортовиком  :clap:  :drinks:
Насторожила фраза "купил машину у двух странных парней из Светловодска"  :nea:

Tatko OLAF

Цитата: Max 55 від 20 Лютого 2016, 01:19:28
С бортовиком  :clap:  :drinks:
Насторожила фраза "купил машину у двух странных парней из Светловодска"  :nea:

Класичні алкаші-нарколиги-початківці....тоді небуло просто часу більше копати....Історія машини: дєдушка власник-віддав свому сину- син за борги без документів  "продав" стрьомним пацанам- пацани продали мені (при цьому я дістав цього дєдушку і все було згідно норм чинного законодавства) :)))

Володимир

Цитата: Sergik32 від 19 Лютого 2016, 15:44:57
З бортовиком, гарна машинка, тілько біла. За запчастини питай тут на форумі, тут вже перепробували все і знають що краще, а що кьотай.
Білий то є класний колір для авто, я це відчув коли пересів з білої таврії на славуту сірий металік. Не білому не так видно царапини і пилюку як на інших кольорах.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Tatko OLAF

23.04.2016 Замінив старий резонатор,який тарабанив на новий заводський - 280 грн.

Tatko OLAF

Настав час повністю пофарбувати малишку:
Затрати по фарбі, лаку, всілякі там грунтовочки та гравітекс - 1648 грн.
Затрати по сварочним роботам (знімались підкрильники, варились вуголки дверей, 2 маленькі латочки на дніще, машина повністю оглянута на предмет щоб нічого не полупашило ржавчиною через 3 дні, все промовілено) - 1000 грн. 

Lisiy83

Как-то очень дёшево получились материалы на покраску. в прошлом году полностью перекрашивал машину после сварки. получились 3000 грн материалы и 4000 грн работа