Slavuta 1.2Si by PaNiC

Автор panic, 18 Квітня 2016, 21:16:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

panic

Доброго времени суток обитателям форума.

Вот решил зарегаться и создать бортовичёк для своего пепелаца )

Славутенция 2008 г.в., совбезовская, бесстыдно отжатая у тёщи. Прошла 110 тысч, пережила жменьку замен, ремонтов и мелких модификаций. Сцепа дохла два раза, сейчас стоит Valeo, вроде норм.
Стандартные доработки типа регулируемого реле прерывания стеклоочистителя, прикуриватель, магнитолка, центральный замок с сигналкой, передняя распорка, мухобойка и прочее проведены )
Заменил кучу лампочек на светодиодные, и вот, наконец, добрался вчера до замены замка багажника. Выбрал с приоры.

Много гуглил на эту тему, искал по форуму, в итоге солянка сборная из рецептов Славутоводов )))

Так как с картинками часто случается беда, выложу свои, может кому и поможет. Спрашивайте, если что ))

З.Ы. Сегодня по ходу езды появился противный скрип, похожий как резиной по стеклу. Не могу определить что так пищит/скрипит. Может есть у кого мысли по этому поводу?
Сохрани зубы в целости - включай поворотники ))

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Lisiy83


Sergik32

з бортовиком!!! зараз хлопаки скажуть зніми мухобойку не порть капот і вигляд, скажу чесно я зняв і подивився, херово смориця, поставив обратно і тепер нравиця обратно.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

зніми мухобойку не порть капот і вигляд  :beee:

С бортовиком  :-D

YUKON

Цитата: Жулик від 19 Квітня 2016, 12:09:42
зніми мухобойку не порть капот і вигляд  :beee:
С бортовиком  :-D
Не заважай людині...всі володільці авто у яких є махебейке, шось під отим куском плистуку ховають...мабуть гроші! Ага Серіжка?
А от з бортовиком вітаю! Хай машинка радує, возе, і якщо власник приділяє їй увагу,то не ламається!

Sergik32

Да, я там замаскував невдало зачпакльований і загрунтований чорним матом відбухтований ударчик, підарунок замовчуваний від піпіреднього власника. Але з мухобойком машинка гарніша.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

gray-black

вітаю,ні жезла ні цвяха :drinks:
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

panic

Всім дуже дякую. Пєпєлац зараз на СТО, міняють стойки, супорт, гальмівні колодки і таке інше. Заберу, відмою і сфотаю. Вона в мене в бандерівських кольорах, тому чорна мухобойка, як на мене, виглядає сімпотно )
Без неї треба зафарбовувати сколи від щебеня.
Сохрани зубы в целости - включай поворотники ))

Lisiy83

я тоже поставил себе мухобойку что бы закрыть вздутую краску на капоте) потом покрасил капот и убрал мухобойку)

YUKON

Отож бо я і кажу, кожен щось під мухобокою щось ховає! Ну єсєсьно краще б гроші! :-D :-D :-D

Sergik32

під мухобойкою ховаю не гарний вигляд капота ну і покоцаність.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

panic

Забрав машинку з сто - наступного дня лопнув бак тосольний (( Охолоджувалка була вже кольору дитячої несподіванки ) Вирішив промити систему охолодження. Придбав промивку, злив гімно з двигуна і радіатора, залив воду, додав промивку і помаслав двигуном з півгодинки.
Після промив водою (літрів 50 пролив, щоб відмилося).
І от тут чекала несподіванка - тосолу не вистачило ( Виявилося, що мені продали 4літри, а не 5. Тож поїхав вєліком, придбав ще 3 літри, про всяк випадок.
І от коли все поробив - виникло питання: хто що заливає в пєпелац? Тосол, антифріз чи воду?
В мануалі рекомендують тосол. Та знаю кілька тавроводів, що льють антифріз. Як воно?
Сохрани зубы в целости - включай поворотники ))

Max 55

Лью только немецкий антифриз Хепу (это не реклама)
Устраивает вполне, цвет не меняется как на говнотосоле

Григорий

Я также залил ХЕППИ  после замены двух радиаторов.  Уже почти год после замены и цвет нормальный и уровень на месте, денег не жалко, оно себя оправдало.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.