ДНД "Датчик неровної дороги" Славута установка і монтаж.

Автор Игорь, 12 Червня 2016, 14:47:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Игорь

Намітив, що наша влада нас береже. І дорога до дачі чомусь стала дорогою ярості.

Основна проблема полягає в тому, що при русі по гравійній дорозі, і роставшому асфальті чи як я їх називаю "колдойобинам". Машина починає сіпатись при русі накатом. Тобто їдеш собі на 2-й передачі не газуючи. І як тільки машина не відчуває асфальту під колесами. Починає сіпатись. Грішу що мотор ловить  фальшиві детонації. Обрізає кут і від цього починають гуляти обороти.

Є ідея купити датчик ДНД і встановити на наше чудо авто-прому. І мати звісно славуту, який відповідає ЕВРО-3 звісно. Як же ж без  цього :ok:.


І так ідея звісно трохи дурнувата, і багато до цього звернуться скептично. Але шо дурному збреде...Короче

Є авто 1103 1.2. Зрозуміло що не карбюраторна. блок 11.3+ 096 прошивка.  Так як блок універсальний і ставився на ГАЗ. То в блоку є відповідні контакти. Тобто прикрутити датчик не є проблемою. http://2a2.ru/patriot/b_m11.html Датчик думаю тут має бути 2123-1413130-01 чи один з них. 25.3855, 28.3855, 1806.1413,47.3855. Я так зрозумів вони всі однакові.


Проблема полягає в прошивці. Тобто є параметр в пункті комлектація "днд".


Питання в тому чи реалізована в наших пошивках ця функція повністю.
ЗАЗ 1103 Славута цвет  красний 110307-42 2008,Тип кузова: Хэтчбек, Объем двигателя: 1.20 л.(инжектор)Пробег: 56666 тыс.км
[/url]

Владимир

Блок, который Вы привели на фото с сайта А2 и микас 10.3+ - это две большие разницы. По моему ДНД здесь не поможет, надо лечить машинку. А для Е3 - одного ДНД маловато, еще и ДК2 надо бы врезать. А если коротко то в прошивках под Славуту нет поддержки выхода ДНД.

Fulcrum

На рахунок 096 не впевнений, але 111 версія точно працює з ДНД. На сенсах 1.3 євро 3 з 111 версією ДНД стоїть.
Автомобілі є BMW і все решта

Игорь

Цитата: Владимир від 12 Червня 2016, 15:22:35
Блок, который Вы привели на фото с сайта А2 и микас 10.3+ - это две большие разницы. По моему ДНД здесь не поможет, надо лечить машинку. А для Е3 - одного ДНД маловато, еще и ДК2 надо бы врезать. А если коротко то в прошивках под Славуту нет поддержки выхода ДНД.

http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=5880.0
ЗАЗ 1103 Славута цвет  красний 110307-42 2008,Тип кузова: Хэтчбек, Объем двигателя: 1.20 л.(инжектор)Пробег: 56666 тыс.км
[/url]

Владимир

В топе инфа дана о славуте 1.2 096 софт. По поводу поддержки ДНД - при желании можна легко проверить(включить в комплектации датчик и залить прошивку не устанавливая датчика, если загорится чек с соответствующим кодом - вперед!) Распиновка блока в помощь.

Володимир

Цитата: Игорь від 12 Червня 2016, 14:47:22
Є ідея купити датчик ДНД і встановити на наше чудо авто-прому. І мати звісно славуту, який відповідає ЕВРО-3 звісно. Як же ж без  цього :ok:.
На якомусь форумі читав, що роль ДНД полягає в тому, щоби не ловити хибні пропуски запалювання і видавати при цьому помилки, тому думаю що толку буде мало.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion