Страхові компанії, відгуки, рекомендації, поради

Автор Kritik, 03 Серпня 2016, 17:00:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kritik

За проханням користовачів форуму створюю дану тему

Конкретно в мене в Україні була 6 років "Провідна", нічого сказати не можу, бо випадків не мав, слава Богу

В Польщі перший рік мав Allianz, а зараз PZU, тоже нічо не скажу, бо тьфу-тьфу без випадків
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

YUKON

Скажу зразу страхових випадків не було, користувався різними компаніями Оранта, Провідна, зараз Уніка!
З практики роботи, скажу так - Провідна норм компанія, трохи (як на мене) не розторопна, але гроші по страховому випадку виплачує протягом 1,5-2 міс з моменту настання страхового випадку. Але вказане свідчить про роботу страхових коли зелена гадська бумажка була 8, як зараз працюють страхові, знаю тільки одне, гроші за страховку потрібно платити більше, при цьому всьому страхові стараються промутити, щоб занизити страхове відшкодування...сьогодні буду вдома, кину пару рішень суду, з яких чітко вбачається що страхова реально занижує страхове відшкодування.
Окрім того, прошу всіх одноклубників приєднатись до цієї теми, та вказати страхову з якою мали, маєте і плануєте мати справу, на чому грунтується Ваш вибір...ну і за бажанням, в разі якщо побували в ДТП, як себе вели страхові!

Доречі сайт МТСБУ - наше фсьо -  http://www.mtsbu.ua/ua/

Lisiy83

Когда первый раз выбирал страховую, то выбрал АХА(французкая компания) потому что у меня там одногрупница работала и сказала что очень надёжная страховая и сделала хорошую скидку. Был у меня страховой случай(я виновник) то страховая всё возместила пострадавшему без проблем и в очень короткие сроки. Года три у них страховался, а потом изменил страховую по той причине что ушла моя знакомая и скидок мне на полис не делали. Перешёл в Унику т.к. тут работает ещё одна моя одногрупница))) По её словам тоже очень надёжная страховая, а не доверять ей у меня нет причин  :ok:

Григорий

В  мене років 6 Провідна, страховий платіж 475 грн, недавно був випадок - моїй машині в"їхали в зад, поліцію довго не міг викликати поки не зупинив там пацани по років 20-22 які самі їздити не вміють, хорошу консультацію дала по телефону мій страховий агент, розійшлись без них нормально - мужик попався адекватний, страхову компанію міняти не буду тим паче що слідуюча оплата страхового поліса в мене буде 50% -- пенсіонер.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Romka

Филиал зарубежной страховой не гарантирует вам безпроблемность возмещения страховых выплат. Был опыт с Джнерали-гарант (филиал зарубежной компании). Правда страховой случай произошел в осенью 2008. Страховое возмещения получил только в конце следующей осени... При этом были написаны несколько заявлений в страховую и обращение в общество защиты прав потребителя.
После завершения всех тяжб сменил страховую на "Країна". Страхуюсь там уже 6 лет. В 2012 г был в ДТП как виновник, нарушение - обгон на перекрестке, могли лишить выплат КАСКО по условиям контракта, но так как обстоятельства ДТП указывали на не специальное нарушение пдд, то возмещение было  50%. Возместили через 1,5 месяца. Пострадавшей стороне была выплачена компенсация по ГО.
Страховой доволен.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Lisiy83

Цитата: Григорий від 04 Серпня 2016, 15:47:11
В  мене років 6 Провідна, страховий платіж 475 грн, недавно був випадок - моїй машині в"їхали в зад, поліцію довго не міг викликати поки не зупинив там пацани по років 20-22 які самі їздити не вміють, хорошу консультацію дала по телефону мій страховий агент, розійшлись без них нормально - мужик попався адекватний, страхову компанію міняти не буду тим паче що слідуюча оплата страхового поліса в мене буде 50% -- пенсіонер.
да, тоже слышал о Провидной хорошие отзывы

YUKON

Я так розумію мож тре ще й голосовалку запиляти! Пане Крітік...зможете? перелік компаній тут - http://www.mtsbu.ua/ua/about_us/members_list/

Покі рулять Провідна і Уніка...Країна теж не погано...можливо такі показникі пов'язані з "агресивною" поведінкою на ринку страхових послуг!

Доречі рекомендую всім одноклубникам переглянути сайт МТСБУ вказаний в ДРУГОМУ ПОСТІ

Ну і собсна показникі діяльності СК за 1-й квартал 2016 року - http://www.mtsbu.ua/files/20160602/1kv_2016_19_05_16.pdf

Валерий

Цитата: Григорий від 04 Серпня 2016, 15:47:11
В  мене років 6 Провідна, страховий платіж 475 грн, недавно був випадок - моїй машині в"їхали в зад, поліцію довго не міг викликати поки не зупинив там пацани по років 20-22 які самі їздити не вміють, хорошу консультацію дала по телефону мій страховий агент, розійшлись без них нормально - мужик попався адекватний, страхову компанію міняти не буду тим паче що слідуюча оплата страхового поліса в мене буде 50% -- пенсіонер.
Цитата: Romka від 04 Серпня 2016, 15:51:58
Филиал зарубежной страховой не гарантирует вам безпроблемность возмещения страховых выплат. Был опыт с Джнерали-гарант (филиал зарубежной компании). Правда страховой случай произошел в осенью 2008. Страховое возмещения получил только в конце следующей осени... При этом были написаны несколько заявлений в страховую и обращение в общество защиты прав потребителя.
После завершения всех тяжб сменил страховую на "Країна". Страхуюсь там уже 6 лет. В 2012 г был в ДТП как виновник, нарушение - обгон на перекрестке, могли лишить выплат КАСКО по условиям контракта, но так как обстоятельства ДТП указывали на не специальное нарушение пдд, то возмещение было  50%. Возместили через 1,5 месяца. Пострадавшей стороне была выплачена компенсация по ГО.
Страховой доволен.
и я с них еле деньги выбил когда мне в зад хамер вьехал.в 2008 в гаранте
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Cьогодні потопаю укладати автоцивілку!Провідна! По грошах попередньо домовились - 324 грн.! Днями телефонували з СК "Талісман страхування" дали цінник - в 275 грн. але...ні, 275 + пересилка по новій пошті і немає ніяких гарантій того що не дай бог страховий випадок що дозвонишся на гарячу лінію! Поки приїхав на роботу без поліса, ще й 2 патрулі промчав!

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

YUKON

Цитата: Romka від 02 Вересня 2016, 13:44:22
324! шара
в нас менше 1100 нема
Перезвони в Талісман! Мо щось скажуть інтересне, вони одні з лідерів по виплатах! див. 8 пост!

dj_doom

Полезная таблица по второму кварталу (не светофор).. Удобно посмотреть кто сколько платит, средний срок выплат и т.п..

http://www.mtsbu.ua/files/20160822/Pokaz_SK_2kv2016.pdf

YUKON

По ітогу застрахувався, СК "Домінантна" - теж 324 грн., Провідну похєрив бо страховий агент гівнюк, прождав 40 хв. і воно не з'явилося! За свої бабки я не жду, просто нах! В домінантній як виявилось працює дуже хороший знайомий, застрахувався!