Зима 2016-2017

Автор Жулик, 02 Листопада 2016, 08:46:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Сволочь

Наконец то и у нас снег пошёл, а то я уже начал думать что Одесса не Украина. :-D
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Sergik32

це ж добре, що до вас також прийшла Українська зима
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сергей

Цитата: Сволочь від 15 Листопада 2016, 09:24:59
Наконец то и у нас снег пошёл, а то я уже начал думать что Одесса не Украина. :-D
Ой, оно Вам надо? Можно подумать, что ваши коммунальщики лучше, чем у Кличка?  :-D
Вон у нас, +1 и пока всё спокойно  :ok:

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Жулик

у нас еще до сих пор некто можно сказать нече не чистил.
Я не видел не одной машины комунальщиков за 2 дня! Не одной!
Остановки кучугуры, тратуары вроде и чистили но оно замерзло льдом все...

У меня такое очучение что у комунальщиков такая позиция я его не разбрасывал я его и чистить не буду!


YUKON

Цитата: Жулик від 15 Листопада 2016, 10:44:41
у нас еще до сих пор некто можно сказать нече не чистил.
Я не видел не одной машины комунальщиков за 2 дня! Не одной!
Остановки кучугуры, тратуары вроде и чистили но оно замерзло льдом все...
У меня такое очучение что у комунальщиков такая позиция я его не разбрасывал я его и чистить не буду!
Аналогічно! І все діло в тому, я так гадаю, що комунальщики вірять прогнозу погоди де буде потепління. Одні ЗМІ передають що буде потепління, інші буде морозенко!

Жулик

От они и включили морозенка  :rofl:

YUKON

Цитата: Жулик від 15 Листопада 2016, 11:03:21
От они и включили морозенка  :rofl:
Дик да, мов би саме розтане! І сидять на морозі!
Сьогодні їхав на роботу, Ікаруса забитого по самиє німагу, по дорозі носило, шо петлюрівську гармошку! А що можливо говорити за Славку!

Володимир

Цитата: Жулик від 15 Листопада 2016, 10:44:41
у нас еще до сих пор некто можно сказать нече не чистил.
Я не видел не одной машины комунальщиков за 2 дня! Не одной!
Остановки кучугуры, тратуары вроде и чистили но оно замерзло льдом все...

У меня такое очучение что у комунальщиков такая позиция я его не разбрасывал я его и чистить не буду!
А я зранку дивлюсь сліди від трактора, думаю сусідові терміново щось було треба перевезти то прокатався. Але виявилось що ні, по дорозі на роботу здибаю одного з сусідів, то каже що пізно ввечері заїзджав на вулицю трактор з лопатою, проїхав до кінця вулиці (вулиця тупікова), посміявся і поїхав назад, лопату так і не опускав щоби дорогу прочистити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергей

Температура около 0 и по-тихоньку начал идти мокрый снежок - вот и у нас зимою повеяло  :nea:
З.Ы. Какие коммунальщики? Вон, у нас в воскресенье, после среднего дождичка, пол города плавало  :help:

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

YUKON

Вчора їхали з колегою з роботи...на його калині вирвало краба, трохи не побачили налідь...нормальну таку, сьогодні замінили - цінник 175 грн. за 1 + робота хз сік. А шляховики чешуть я...рєпу! Чекі взяті...бамагі завтра почнуть писатись. Думаю косаря 3 тії дорожники "попадуть"! Тре починати їх "шевелити"! Оборзівщі собакі, даж пісщано-сольвою сумішшю не потрусили!

Жулик

Цитата: YUKON від 16 Листопада 2016, 16:05:52
Вчора їхали з колегою з роботи...на його калині вирвало краба, трохи не побачили налідь...нормальну таку, сьогодні замінили - цінник 175 грн. за 1 + робота хз сік. А шляховики чешуть я...рєпу! Чекі взяті...бамагі завтра почнуть писатись. Думаю косаря 3 тії дорожники "попадуть"! Тре починати їх "шевелити"! Оборзівщі собакі, даж пісщано-сольвою сумішшю не потрусили!
Патруль вызвали все ахвормили?
Как думаешь на сколько розбирательство потянет?


YUKON

Цитата: Жулик від 16 Листопада 2016, 16:08:22
Цитата: YUKON від 16 Листопада 2016, 16:05:52
Вчора їхали з колегою з роботи...на його калині вирвало краба, трохи не побачили налідь...нормальну таку, сьогодні замінили - цінник 175 грн. за 1 + робота хз сік. А шляховики чешуть я...рєпу! Чекі взяті...бамагі завтра почнуть писатись. Думаю косаря 3 тії дорожники "попадуть"! Тре починати їх "шевелити"! Оборзівщі собакі, даж пісщано-сольвою сумішшю не потрусили!
Патруль вызвали все ахвормили?
Как думаешь на сколько розбирательство потянет?
Як думаєш?...коли 2 юриста в машині їхали???
Суд збір - 1378грн.
Слава, терпуха лопнула, всю ходовку під 0 перебрали 3 міс тому.
В-ть і висушить!

Жулик


Sergik32

2 юриста-траса чиста. а це прям слоган. отак якби хоч через одного писанув і нагнув комунальщиків, то булоб видно куди гроші з бюджету йдуть.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

По ітогу заміни краба...замінили...як замінювали я не бачив,  але краб розірвало на 2 частини. Йуаааак можливо розірвати метал 3-ку, Грьобані комунальникі! Фото краба (розірваного не фотав, але з фото самого краба все зрозумієте):



На 4-му отворі тримається захист двигуна (бо Жулік заоре що бухий кацап шось не доробив).
Обрізало краб якраз де починається отвір під с/блок, потім вже обрізало болт (злишок викрутився плоскогубцями - повезло)