Ремонт кузова Таврии своими силами без опыта

Автор maxon390, 02 Листопада 2016, 15:08:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

maxon390

 Привет, дорогие форумчане! Купил я весной Таврию в плохом состоянии, а сейчас только добрался до нее и начал разбирать. Планирую снимать ролики как я без опыта буду пытаться поварить Таврию, а весной думаю покрашу.

Первое видео снял как обзор предстоящей работы(гемороя) Работы предстоит очень много: замена переднего крыла, замена порогов и частичная замена уселителей порога(ну то есть того что от них осталось), замена задних арок и стаканов(брызговиков), латание пола и замена креплений задней балки. Как видите списочек внушительный но впереди зима и времени куча)

В начале видео есть несколько вопросов с которыми я столкнулся при разборке авто, кому лень смотреть напишу:
1) Как снять руль?(перепробовал не мало способов, самодельный съемник был погнут)
2) Ну тут без видео никак не обяснишь там я прошу тавроводов замерят один размерчик кузова
3) Заменяются ли болты в задней стойке?(которые держат стойку к стакану)
Если интересно подписывайтесь на канал, комментируйте, советуйте буду очень рад

Мой YouTube канал: Самоделкин Умань

Володимир

Цитата: maxon390 від 02 Листопада 2016, 15:08:34
1) Как снять руль?(перепробовал не мало способов, самодельный съемник был погнут)
Відпускаєш гайку на рулі, але її повнісню не знімаєш, потім по крайям ловишся двома руками за руль, сильно тягнеш на себе поперемінно змінюючи зусилля лівої і правої руки щоби розхитати його не шліцах.
Цитата: maxon390 від 02 Листопада 2016, 15:08:34
3) Заменяются ли болты в задней стойке?(которые держат стойку к стакану)
Если интересно подписывайтесь на канал, комментируйте, советуйте буду очень рад
Дешевше і безпечніше купити нові http://zapchastizaz.com.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=716&category_id=6&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

maxon390

Цитата: Володимир від 02 Листопада 2016, 16:09:28
Відпускаєш гайку на рулі, але її повнісню не знімаєш, потім по крайям ловишся двома руками за руль, сильно тягнеш на себе поперемінно змінюючи зусилля лівої і правої руки щоби розхитати його не шліцах.
Пробував, можливо з недостатньою силою, але вже замучався. Ну буду ще пробувати іншого виходу немає
Мой YouTube канал: Самоделкин Умань

Володимир

Його тільки треба розкачувати в сторони, інакше він ніяк не злазить. Попробуй ще ведешкою попшикати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

maxon390

Цитата: Володимир від 02 Листопада 2016, 16:39:18
Його тільки треба розкачувати в сторони, інакше він ніяк не злазить. Попробуй ще ведешкою попшикати.
Рекомендували ше натянути зйомніком трішки а понім пробувати стягувати руль, як вже я його не шатав і не дьоргав вже боюсь вирвати вал з рульової разом з рульом
Мой YouTube канал: Самоделкин Умань

Володимир

Цитата: maxon390 від 02 Листопада 2016, 16:52:32
Цитата: Володимир від 02 Листопада 2016, 16:39:18
Його тільки треба розкачувати в сторони, інакше він ніяк не злазить. Попробуй ще ведешкою попшикати.
Рекомендували ше натянути зйомніком трішки а понім пробувати стягувати руль, як вже я його не шатав і не дьоргав вже боюсь вирвати вал з рульової разом з рульом
Якщо його не шатати то не злізе. Подивись відео як це робиться.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

а ще хтось має молотком по гайці через проставку стукати
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 02 Листопада 2016, 17:13:31
а ще хтось має молотком по гайці через проставку стукати
Без молотка злазить, там м"який вал і гайка, починаєш молотком стукати то гнеться.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

maxon390

Цитата: Володимир від 02 Листопада 2016, 17:10:43
Якщо його не шатати то не злізе. Подивись відео як це робиться.
Потрібно напевно зняти відео як я над тим рульом дригаюсь без результатно щоб всі зрозуміли суть))
Мой YouTube канал: Самоделкин Умань

maxon390

Вчера мне удалось победить этот руль. К счастью мне удалось это сделать комплексным методом: Съемник+молоток. Натянул съемником руль и начал бить по болту съемника, и так раз с 20 с разворотом руля после каждых 5 ударов. И он не удержался) Жаль только видео самого процесса снятия не сохранилось(
Мой YouTube канал: Самоделкин Умань

maxon390

Хотел спросить знающих, взял сайлентблоки на заднюю балку по 8 грн/шт. Стоит их ставить или взять за 80 грн/пара?
Также были куплены:
Ремвставка заднего левого крыла (кобылка) Таврия - 175 грн
Ремвставка заднего правого крыла (кобылка) Таврия - 175 грн
Ремвставка переднего правого крыла (кобылка) Харьков - 52 грн.
и б/у поперечина заднего пола за 120 грн:
ФОТО:
Spoiler

[close]
Мой YouTube канал: Самоделкин Умань

YUKON

Цитата: maxon390 від 02 Листопада 2016, 21:03:41
Потрібно напевно зняти відео як я над тим рульом дригаюсь без результатно щоб всі зрозуміли суть))
Я так розумію що від машини залишились "рожкі да ножкі" , рулька знімається по наступному - сідаєш на сидіння водія,впираєшся в пол ногами при цьому колінами віджимаєш баранку на себе, преш сік можеш на себе, попередньо береш мідну насадку і хльостко клепає по насадці грам на 300 молотком, а її(мідну насадку) попередньо впираєш в рульовий вал! Різьба в житті не розклепається міддю! Колись в мене таке було зробив саме так! Після необхідного ремонту шліци тре змастити Літолом!

maxon390

Цитата: YUKON від 07 Листопада 2016, 14:35:58
Я так розумію що від машини залишились "рожкі да ножкі" , рулька знімається по наступному - сідаєш на сидіння водія,впираєшся в пол ногами при цьому колінами віджимаєш баранку на себе, преш сік можеш на себе, попередньо береш мідну насадку і хльостко клепає по насадці грам на 300 молотком, а її(мідну насадку) попередньо впираєш в рульовий вал! Різьба в житті не розклепається міддю! Колись в мене таке було зробив саме так! Після необхідного ремонту шліци тре змастити Літолом!
Да від машини лишилось мало, добре що хоть перед цілий наче, руль вже зняв, правда знімав земником натягнув и молотком бив поки руль не зійшов
Мой YouTube канал: Самоделкин Умань

Володимир

Цитата: maxon390 від 07 Листопада 2016, 15:36:52
Цитата: YUKON від 07 Листопада 2016, 14:35:58
Я так розумію що від машини залишились "рожкі да ножкі" , рулька знімається по наступному - сідаєш на сидіння водія,впираєшся в пол ногами при цьому колінами віджимаєш баранку на себе, преш сік можеш на себе, попередньо береш мідну насадку і хльостко клепає по насадці грам на 300 молотком, а її(мідну насадку) попередньо впираєш в рульовий вал! Різьба в житті не розклепається міддю! Колись в мене таке було зробив саме так! Після необхідного ремонту шліци тре змастити Літолом!
Да від машини лишилось мало, добре що хоть перед цілий наче, руль вже зняв, правда знімав земником натягнув и молотком бив поки руль не зійшов
Не варто було за цю машину братись, краще купити щось живіше, щоби менеш вкладатись. Потім як порахуєш видатки, то вийде ціна нової.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

maxon390

Сказати чесно це мій перший досвід з авто, як і в покупці так і в екплуатації, так і в ремонті,  найголовніше в цьому проекті для мене досвід) І по правді сказати так я трішки лоханувся, потрібно було збивати ціну нижце при покупці
Мой YouTube канал: Самоделкин Умань