Яке тачко купити Крітегу?

Автор Kritik, 03 Лютого 2017, 10:19:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Серёга

Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Сергей


\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Серёга

Цитата: Сергей від 04 Лютого 2017, 18:58:55
Цитата: Серёга від 04 Лютого 2017, 15:02:43
Вот интересная моделька KIA SPECTRA мечтаю о такой))   https://www.google.com.ua/search?q=киа+спектра&client=opera&hs=clh&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjqqoDov_bRAhVEhiwKHZrTAm8Q_AUICCgB&biw=1024&bih=668#tbm=isch&q=%D0%BA%D0%B8%D0%B0+%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B0+%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0%D1%8F
А что в ней такое? Интерес, чисто, не праздный  ;)

Сложно будет обьяснить) Я раньше не замечал эту модель пока мне не показали теперь только о ней и мечтаю)) Хочу даже базовую модель можно без кондея и обязательно механика))
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

SWarlock

Цитата: Vitaliy. від 04 Лютого 2017, 22:55:00
http://opoccuu.com/s3a.ht5.jpg
:ok: компактный размер, кабриолет - песня, а не автомобиль. Разве что, со временем могут появиться проблемы с электроникой   :rofl: , как у всех кабриолетов.
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Vitaliy.

А главное- патриотично. Поддержи вiтчiзняне.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

YUKON

Цитата: Серёга від 04 Лютого 2017, 15:02:43
Вот интересная моделька KIA SPECTRA мечтаю о такой))   https://www.google.com.ua/search?q=киа+спектра&client=opera&hs=clh&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjqqoDov_bRAhVEhiwKHZrTAm8Q_AUICCgB&biw=1024&bih=668#tbm=isch&q=%D0%BA%D0%B8%D0%B0+%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B0+%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0%D1%8F
Спектра вона тік в рашці...її рідна назва черато! І машинко реалено слабеньке, як по двигунцям (особливо дизельним) так і по ходовці...нові покоління гарні...а от саме те на яке вказане посилання...какашко(не путати з Ніссаном :rofl: ).

Kritik

Цитата: Володимир від 04 Лютого 2017, 11:55:11
Цитата: Kritik від 03 Лютого 2017, 17:08:13
ліф уродець)
а вот е-гольф я би взяв)))

ну а тесла - це тільки мрії))))
Тобі взагалі то машина потрібна щоби їздити, чи ще трохи понти поганяти?

тільки шоб їздила і не ломалась
тут панти ганяють люди які заробляють 100 тищ зл в місяць
всі решта нищеброди

я вже мав пантову Ауді яка за рік в мене витягнула 1000 баксів на ремонт і я перехрестився як продав її

фокус вроді був гуд, але пробіг вже під 180 тищ підходив, та й скоро на підході 4-те покоління Фокуса, такшо цей за пару місяців різко може впасти в ціні, тому я його продав, і покатавшись рік на ньому, я втратив всього 250 баксів при продажі  :-D

взагалі Фокус це найкраща машина яку я мав, і передивившись вже пару корчів я починаю за ним жаліти  :(

мені не треба понторезку, шоб я в неї вкладав 100-200 баксів в місяць в обслуговування

дивився в неділю меган 1.5 дізель 110 конів, сарай, майже фулл, 134 тищ пробіг
задня права двера крашена, заднє праве крило в ппц слої шпаклі, прибор показав 1000 мікрон в деяких місцях  :facepalm:

потім дивився гольф 6, 1.6 дізель, 105 конів, хетч, пробіг 105 тищ, в досить бідненькій комплектації, з плюшок тільки підігрів сідушок, парктроніки перед/зад, і омивачі фар.... пічаль біда наступила при тест драйві, моторчик печки тарахкоче так як в мене колись в славуті в -20 було, коли втулки розбиті, педаль щеплення туга як в камазі, і при 2200 оборотів починається вібрація головне не від коліс вроді а так як від мотора, більше віддає в педалі ніж в руль, напевно двухмасу вже ппц приходить

і це на пробігу 105 тищ, оригінальному, з сервісною книжкою

я в пічалі кароче

починаю дивитись в сторону Фієст/Ріо, за гроші вбитого Гольфа 2011 року, можна взяти Фієсту 2014 року з пробігом 15-35 тисяч

пічаль біда з тими машинам  :hysterics:
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Sergik32

це ппц, немає нічого людського, а те все гівно женуть до нас і нам після славут воно як ракета, напевно при переїзді через границю все міняється
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Серёга

Цитата: YUKON від 06 Лютого 2017, 09:22:07
Цитата: Серёга від 04 Лютого 2017, 15:02:43
Вот интересная моделька KIA SPECTRA мечтаю о такой))   https://www.google.com.ua/search?q=киа+спектра&client=opera&hs=clh&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjqqoDov_bRAhVEhiwKHZrTAm8Q_AUICCgB&biw=1024&bih=668#tbm=isch&q=%D0%BA%D0%B8%D0%B0+%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B0+%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0%D1%8F
Спектра вона тік в рашці...її рідна назва черато! І машинко реалено слабеньке, як по двигунцям (особливо дизельним) так і по ходовці...нові покоління гарні...а от саме те на яке вказане посилання...какашко(не путати з Ніссаном :rofl: ).

Значит у нас разные вкусы....хочу только такую модель
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Kritik

Цитата: Sergik32 від 06 Лютого 2017, 14:52:24
це ппц, немає нічого людського, а те все гівно женуть до нас і нам після славут воно як ракета, напевно при переїзді через границю все міняється

до речі продавани почувши як я говорив собі по українськи зразу запитали чи буду гнати тачку в укр
і по тій площадці бачив пару компаній наших бариг які таряться там тачками

якшо не шарити, то там всі тачки як з салону  :-D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Poker1st


Kritik

Цитата: Poker1st від 09 Травня 2017, 14:59:56
вибрав тачелу?
да

ше 7 лютого купив

але вже думаю про наступну  :-D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Poker1st

Цитата: Kritik від 09 Травня 2017, 15:01:36
але вже думаю про наступну  :-D
зроби антирекламу,яка машинка за 3 місяці вже встигає надоїсти :-D :-D

Kritik

Цитата: Poker1st від 09 Травня 2017, 15:11:06
Цитата: Kritik від 09 Травня 2017, 15:01:36
але вже думаю про наступну  :-D
зроби антирекламу,яка машинка за 3 місяці вже встигає надоїсти :-D :-D

да...
машина трохи не то шо мені потрібно
але в тій ситуації це був практично єдиний логічний варіант

кінець літа - осінь, напевно буду думати про шось інше  :)

вже маю 2 варіанти, зовсім різних марок і моделей, але при цьому з одинаковими моторами  :popcorm:

але поки шо катаюсь)

до речі на травневі катнув в Вінницю

Краків-Львів-Рівне-Житомир-Вінниця

і тим самим маршрутом назад

машина їде норм, але не то... не моє....  :thank_you:
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.