проблема з мультиком

Автор gray-black, 09 Березня 2017, 23:27:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gray-black

всім привіт!!!
маю таку проблему-при заправці на пустий балон до повного проїжджаю 700 км до пустого,якщо доливаю до повного-500,а позавчора при приблизно 17 літрах("приблизно" бо проїхав 200 км,датчик не робить) у балоні  не зміг заправитись,натискали з заправником на шарик у ВЗУ газ летить,а не заправляє ні грама,сьгодні на пустий заправився,незнаю як буде далі,може хто з таким зтикався,підкажіть будь-ласка,зарання дякую за поміч :thank_you:
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Володимир

Цитата: gray-black від 09 Березня 2017, 23:27:52
всім привіт!!!
маю таку проблему-при заправці на пустий балон до повного проїжджаю 700 км до пустого,якщо доливаю до повного-500,а позавчора при приблизно 17 літрах("приблизно" бо проїхав 200 км,датчик не робить) у балоні  не зміг заправитись,натискали з заправником на шарик у ВЗУ газ летить,а не заправляє ні грама,сьгодні на пустий заправився,незнаю як буде далі,може хто з таким зтикався,підкажіть будь-ласка,зарання дякую за поміч :thank_you:
Попробуй не заправляти до відсічки, можливо коли йде відсічка, то клинить клапан.

А після того як натискав на шарик і випустив газ з заправочної магістралі не пробував заправляти? Я думаю що в ВЗУ шарик не просто так без пружинки, коли відключаєш пістолет, має трохи вийти газу щоби розблокувати вісічку в мультиклапані.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion