обивка сидений

Автор Sasha1, 05 Червня 2017, 16:15:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sasha1

решил поменять обивку сидений, но не пойму как ее фиксировать. Кто менял, подаскажите пожалуйста?

Володимир

Цитата: Sasha1 від 05 Червня 2017, 16:15:14
решил поменять обивку сидений, но не пойму как ее фиксировать. Кто менял, подаскажите пожалуйста?
Передні, задні?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sasha1


Noise

Часть обивки с пристроченной картонной полосой запихивается в паз, образованный трубой рамы и наваренной пластиной, остальное натягивается и насаживается на крючки, приваренные к раме.
А, да, на передних сидушках нет картонной полоски, и с завода обивка крепилась к раме ломучими пластиковыми клипсами, вставленными в дырочку трубы рамы сквозь обивку.

А где взял обивку? Я недавно хотел освежить сиденья, искал - нигде нету уже. Пришлось чехлы натягивать.

YUKON

Та в білих тапках я б її бачив за 900 грн. Чохли дешевше коштують, при тому всьому модельні!

Sasha1

воно то дорого, але чохли вигорають через 1-2 роки та і коштують не набагато дешевше.

YUKON

Цитата: Sasha1 від 06 Червня 2017, 11:48:36
воно то дорого, але чохли вигорають через 1-2 роки та і коштують не набагато дешевше.
А як ви, молодий чоловіче, можете бути впевненими ,що те що Ви купили точно так не вигорить за 2 роки? В мене б/в модельні чохли і за 2 роки не вигоріли! Ну якось так! Фото є в бортовику!

Sasha1


YUKON

Цитата: Sasha1 від 06 Червня 2017, 12:13:14
впевненості нема
Дак отож... :-D :-D :-D
Колись були в продажу, чохли із тканини з якої зроблена обивка сідух...вічні чохли в частині зносостійкості!

Noise

Цитата: YUKON від 06 Червня 2017, 12:17:56
Колись були в продажу, чохли із тканини з якої зроблена обивка сідух...вічні чохли в частині зносостійкості!

Саме такі купив недавно. Центральні вставки з славутівської "павутинки", решта - щось типу товстого велюру, як на ланосах. Так, приємні, і навіть нібито виробництва АвтоЗАЗ, але геморні чохли. По-перше, натрапив на них випадково, на оріхівському авторинку в Запоріжжі, в інтернеті ніде не бачив. По-друге, вони пошиті по лекалам Таврії, задня сидушка не така, довелося перешивати.

Володимир

Цитата: Sasha1 від 06 Червня 2017, 11:48:36
воно то дорого, але чохли вигорають через 1-2 роки та і коштують не набагато дешевше.
То простіше сідушки від іномарки купити, ніж рідні ремонтувати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion