Slavuta 1,2L 2004 by SEMPER FI

Автор SEMPER FI, 27 Квітня 2009, 13:22:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

SEMPER FI

мда, не економна машинка виявилась :(

Kritik

в мене по місту десь 8-9 літрів.... на \"тіпа\" галімому Укрнафотовскому А-95.....
По трасі 6 л.... на ньому ж...

При чом їзда в мене далеко не спокійна.... думаю моголо б будти і менше... якби їздив мій дед :D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

SEMPER FI

Нарешті прикупив джентельментський набір. Півтора місяці збирав гроші.
Придбав в Епіцентрі по ціні - 299грн.
Набір не ахті по якості, але є більшість з того, що потрібно та і при моїй активності ремонту авто власними силами, вистачить з головою.

Останньою каплею до купівлі набору стало чергова проблема з акамулятором.
Раніше вже помічалось, що сигналка закриває лише на п'яте натискання кнопки, а до того лише аварійки маячуть. Плюс до того одразу появляється проблема при заведені - старте крутить не рівномірно (ніби як на здохшому акамуляторі).
Попереднього разу вилікував відкручування і прикручуванням клем. Видно десь контакт був не надійний.
Проблема повторилась. Зараз вже вирішив перевірити всі контакти, а для цього набір ключів виявився не зручний. Контакт маси з кріпленням акамулятора до кузова дістати без головчатого ключа проблематично.
Вчора під час поїздки в Епіцентр почала дивно поводити себе КПП. А саме, при переключення видає звук ніби резина об резину треться. Зняв кожух, але звук скоріш за все йде з середини. Що то може бути? Може в коробці масла немає? Як перевірити?

Роман

В тих наборір дуже-дуже погана якість... 90% із набору наступило хана вхе на другому тижні...
На власному досвіді переконався...
______________________________________________________
Первый из Закарпатья... :)

SEMPER FI


Олег

я на базарі дідівські ключі..купляю..б/у правда..але ще \"зделано в се ре\")

Kritik

SEMPER FI
В друга є такий набор.
Вже другий рік. Крім малої тріщотки - нічо не поломалося. При чому використовується регулярно, так як в нього і в мене Таврія :d
А питання поломаної тріщотки він рішив трьома точками сварки :D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

SEMPER FI

:| ура! Сподіваюсь прослужить і мені не менше.

SEMPER FI

Відкрутив контакти, зачистив, відкрутив масу, ле кріпиться до корпуса (теж зачистив)... Все гуд, тепер з першого разу відкривається і закривається :)
Залишилося вияснити, що ж скрипить в коробці. Собраття, може підкажете? Там я так розумію всередині повинно бути якесь масло, як перевірити чи його там досить і як залити, якщо не досить :) ?

Олег

на коробці відкрутити болт, ну тіпа заглушку ( там внутрішній 4-х гранник).. знизу видно..це і долив і рівень..
якщо пальцем не нащупаеш :D масла... долий 80W90 вроді..
а...забув верхній болт якщо знизу дивитися)))

SEMPER FI

pinch, тобто на яму потрібно? то куліса, так?

Олег

?? яка куліса.
.ну я на підйомнику дивився..
а в бахуся був, так він просто під машину залазив..

Alex Miha

На яму - так намного проще добраться к той пробке.

SEMPER FI

а який рівень там повинен бути, як мені знати що він нижчий ніж потрібно і яке саме масло точно треба лити? 80W90 все ж?

Олег

ну рівень о пробку..якщо чуть менше..нічого..
масло трансмісійне ..марка ..на свій вибір ..я лив MOBIL 80W90
читав що можна 75W90