Славута "Гранат" 1.2 люкс

Автор Stick2, 06 Вересня 2017, 13:50:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Stick2

Доброго часу доби форумчани, вирішив і я створити свій бортовичок. Почну напевно з історії як я шукав машинку і як у мене пав вибір на славуту яку зараз маю!
Почалося з того, що я хотів купляти, як перший автомобіль Ваз 2106 так як це була мрія з 2008 року, але коли назбирав певну суму в районі 1700$ то мій світогляд став значно ширший, і вже не хотілося купляти 40-річний автомобіль, а прагнув взяти щось нове. Зайшовши в інтернет, що була велика помилка....."просто за 5 км від мене продавалася ідеальна славута з пробігом десь 25000" я знайшов 2003 року "славуту (карб)" синього кольору практично в ідеальному стані, щось не памятаю по ходовці трішки а так ідеал, їхав не сам а з знайомим так як не було достатньо досвіду в купівлі б/у автівок, подивилися наче клас, але знайомий запевнив ніколи не потрібно зупинятися на одному варіанті давай подивимося ще, дивилися дивилися.... і нічого нормального не було окрім цеї синьої що мені зразу припала до душі. зателефонував я до продавця і говорю йому "давайте якось вирішувати за ваш авто щоб заброювати його" він добре залиште 1000грн під розписку і все машина ваша.....(продавець після показу авто на той час був в відрядженні) я залишив 100 грн під розписку його знайомому чи брату, вірити йому вже не можна роз'яка буде далі. Підходить неділя телефоную до батька гайда купляти машину, поки продавець порається в нотаріуса, ми на автостоп тому що автобусів як на зло не було приїхали, а нам кажуть нажаль ми не можемо переоформити машину чи зробити генералку із незрозумілих причин чи хозяїн втрачений чи що.... Коротше відмовилися продавати авто віддали 1000грн а я їм розписку все гуд... Вже десь близько до обіду вирішили зайти на автобазар на в'їзді в Кіровоград, і як на подив стоять одні славути в ряд, одна паршиво пофарбована, інша десь тисяч 60 коштувала....дорого..... і ось тут гранатова з гбо всі діла....... Довго не возилися на естакаду і швидко на новоархенгельск там проживав хозяїн, щоб генералку зробити.Все добре всі задоволенні і ось тепер почалося хочу зробити з машини максимум що можна, не жаліючи коштів не важливо скільки це часу займе!

Сволочь

Поздравляю с машинкой и бортовиком!
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Sergik32

Я в захваті, в теперішній час, при такому різномаїтті авто, вкладати будь-які гроші і силу і час в відро з гайками, це треба бути мужнім патрійотом. Коллєга, респект і повага за такий напір до справи. Чесно, яб не наважився б на таке.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Валерий

З бортовичком.підскажу по свому опиту.якщо плануєш довго на ній їздити то можеш переходити на ваз ходовку. При продажі ніяких бонусів не дає а гроші і час треба вкласти. Хіба для свого комфорту .імхо
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

YUKON

Вітаю колега! Дай боже, нехай служить і радує. Є напір, вчись, далі буде легше!

Stick2

Дякую за підтримку! За ваз ходову незнаю чи на бу частинах чи на нових збирати, всерівно в мене цей проект буде довгим!?

YUKON

От перше питання, ти передок будеш садити на 13 дискі і ззаду барабан чи перед 14 а зад 13 дискі???

Stick2

Цитата: YUKON від 06 Вересня 2017, 14:48:41
От перше питання, ти передок будеш садити на 13 дискі і ззаду барабан чи перед 14 а зад 13 дискі???
14 напевно не влізуть, по заду не можу зрозуміти, якщо на зад поставити дискові то це потрібен гідро ручнік встановлювати, по друге хочу ставити перед на ваз кулаку, але чекаю поради краще на ваз кулаці чи таврічному?

YUKON

Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 14:51:34
Цитата: YUKON від 06 Вересня 2017, 14:48:41
От перше питання, ти передок будеш садити на 13 дискі і ззаду барабан чи перед 14 а зад 13 дискі???
14 напевно не влізуть, по заду не можу зрозуміти, якщо на зад поставити дискові то це потрібен гідро ручнік встановлювати, по друге хочу ставити перед на ваз кулаку, але чекаю поради краще на ваз кулаці чи таврічному?
Тааак кури форум...дискі колісні і на 15 влазять...так чого морочитись і не встановити на перед 14 гальмівні (260 мм вєнтіль).

Stick2

Цитата: YUKON від 06 Вересня 2017, 14:58:58
Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 14:51:34
Цитата: YUKON від 06 Вересня 2017, 14:48:41
От перше питання, ти передок будеш садити на 13 дискі і ззаду барабан чи перед 14 а зад 13 дискі???
14 напевно не влізуть, по заду не можу зрозуміти, якщо на зад поставити дискові то це потрібен гідро ручнік встановлювати, по друге хочу ставити перед на ваз кулаку, але чекаю поради краще на ваз кулаці чи таврічному?
Тааак кури форум...дискі колісні і на 15 влазять...так чого морочитись і не встановити на перед 14 гальмівні (260 мм вєнтіль).
Чим краще будуть 14 диски?

YUKON

Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 15:02:54
Цитата: YUKON від 06 Вересня 2017, 14:58:58
Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 14:51:34
Цитата: YUKON від 06 Вересня 2017, 14:48:41
От перше питання, ти передок будеш садити на 13 дискі і ззаду барабан чи перед 14 а зад 13 дискі???
14 напевно не влізуть, по заду не можу зрозуміти, якщо на зад поставити дискові то це потрібен гідро ручнік встановлювати, по друге хочу ставити перед на ваз кулаку, але чекаю поради краще на ваз кулаці чи таврічному?
Тааак кури форум...дискі колісні і на 15 влазять...так чого морочитись і не встановити на перед 14 гальмівні (260 мм вєнтіль).
Чим краще будуть 14 диски?
Краще і ефективніше тормозитимуть. Зайде Саня Крітік - він тобі на рейсінговій фєні поясне.
Ось для затравочки тобі...читни - http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=433.810
Буду тобі допомагати "старих" хлопців підкідатиму. Для формування так сказати конструкторської мислі.

Валерий

Я пиляв рідні кулаки.десь читав що так технічно правильніше.запи брав б/у і нові.шо находив у доброму стані.а чого не находив те нове.на більших радіусах неправильно показує спідометер зауваж.прочитай перехід на ваз ходовку там все розжовано.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Stick2

Дякую, дивився тільки що  якись, круть до ваз ходовки  ціна ппц...
http://amag.com.ua/tuning/kit-komplekt-diskovykh-tormozov-brembo

Валерий

Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 15:09:12
Дякую, дивився тільки що  якись круть ціна ппц...
http://amag.com.ua/tuning/kit-komplekt-diskovykh-tormozov-brembo
шукай на розборках.ціна піпець. :facepalm:
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

YUKON

#14
Так тож на 4 поршня кожен...то реальний гоночний супорт.
Ти зроби базу...ту яку ти схочеш, а потім тунєнгуй в ганзур...як схочеш!
Брембо можна поставити Торм дискі а от в гоночні речі не йди бо гоночні деталі розбуть і роздінуть. Будеш клиновим листком прикриватись! :-D
Тобі показати скільки торм дискі Otto Zimmermann на 14" коштують?
Нааа - https://exist.ua/price.aspx?pid=4A40337B&sr=29&cn=%D0%92%D0%90%D0%97_Kalina_%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BD_1.4_16V_(VAZ-11194)