Славута "Гранат" 1.2 люкс

Автор Stick2, 06 Вересня 2017, 13:50:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

То швидже за все не в ньго, а в дяді Юри.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Stick2

Як раз, це не в дяді Юри а в мене так, не хочеться різати стакани

Володимир

Цитата: Stick2 від 11 Березня 2020, 10:55:36
Як раз, це не в дяді Юри а в мене так, не хочеться різати стакани
Якщо колію не розширити то навряд ваз кулак влізе без ріки стаканів, тому що на ваз, амортизатор має конкретне зміщення від осі обертання стійки, а в таврії славуті він знаходиться на самій осі обертання.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Stick2

Дорогі форумчани, в кого є шайби під болт піддона, бо я десь не можу знайти, а в неті таких саме немає, в кого можливо завалилися пишіть. Дякую

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Stick2


Шановні форумчани, потрібно фото кронштейна до якого кріпиться пружина від кронштейна натяжного ролика, на фото з книжки він кріпитця болтом помпи. Дякую.

Володимир

Такого кронштейну не існує, в металічній частині кожуха є отвір в який вставляється пружина.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Stick2

Дякую, я теж думав що то в кожусі отвір для неї, а в книжці тоді що?

Григорий

Володимир ставились такі кріплення пружини але можливо раніше а потім з погляду економії металу і спрощення конструкції просто зробили отвір для пружини в кожусі, я колись розбирав двигун і там така стояла.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Володимир

Цитата: Григорий від 23 Березня 2020, 11:02:57
Володимир ставились такі кріплення пружини але можливо раніше а потім з погляду економії металу і спрощення конструкції просто зробили отвір для пружини в кожусі, я колись розбирав двигун і там така стояла.
В мене були двигуни 93-94 рв, то не було, тільки отвір, можливо на початках ставили, а потім зрозуміли що так простіше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Stick2

Цитата: Григорий від 23 Березня 2020, 11:02:57
Володимир ставились такі кріплення пружини але можливо раніше а потім з погляду економії металу і спрощення конструкції просто зробили отвір для пружини в кожусі, я колись розбирав двигун і там така стояла.
В готовлю сам таку, щоб було Як слід і не царапати кожух

Sergik32

ну там раз на 60 тисяч туди залізти щоб ремінця поміняти то я думаю кожух не подереться. ну але якщо є бажання щось робити то тут звичайно ніхто не проти
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Stick2

Купив набір інжектора, і тепер виникло питання де встановлений по заводу ЕБУ, бачив що є під капотом і чув, що під топедою, а де саме незнаю, в кого є фото скиньте будь-ласка, микпс 10.3

Григорий

В мене також було колись таке бажання але після встановлення ГБО воно чомусь відпало.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Серёга

Цитата: Stick2 від 26 Березня 2020, 05:23:09
Купив набір інжектора, і тепер виникло питання де встановлений по заводу ЕБУ, бачив що є під капотом і чув, що під топедою, а де саме незнаю, в кого є фото скиньте будь-ласка, микпс 10.3

С завода под бардачком он стоит
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!