Славута "Гранат" 1.2 люкс

Автор Stick2, 06 Вересня 2017, 13:50:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Stick2

Цитата: YUKON від 06 Вересня 2017, 15:12:36
Так тож на 4 поршня кожен...то реальний гоночний супорт.
Ти зроби базу...ту яку ти схочеш, а потім тунєнгуй в ганзур...як схочеш!
Брембо можна поставити Торм дискі а от в гоночні речі не йди бо гоночні деталі розбуть і роздінуть. Будеш клиновим листком прикриватись! :-D
Я не можу ніяк визначитися чи на рідному кулаці чи на вазовському робити перехід!

Sergik32

не спіши і почитав все що тут є на форумі для переходу на ВАЗ, а там дофігачого є, я тоже спочатку читав і хотів собі зробити, але потім передумав.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Stick2

Цитата: Sergik32 від 06 Вересня 2017, 15:18:03
не спіши і почитав все що тут є на форумі для переходу на ВАЗ, а там дофігачого є, я тоже спочатку читав і хотів собі зробити, але потім передумав.
та все перечитав, на Ваз кулаці проблеми з розвалом,з стійкою, з шрусом і якщо не помиляюся! Але пишуть що вічна шарова на чьому варіанті отримається!

ZaVa

Якщо в тебе багато грошви, то чого взяв Славуту ?

З.І. З бортовим, звичайно.

З.І.І.  Не валяй дурака - перебери стокову ходовку, хоч - встанови каябу і пріороопори, проточи тяги, але ходову не міняй.
Коли доведеш все до УМА - все буде влаштовувать.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Stick2

Цитата: ZaVa від 06 Вересня 2017, 15:28:23
Якщо в тебе багато грошви, то чого взяв Славуту ?

З.І. З бортовим, звичайно.

З.І.І.  Не валяй дурака - перебери стокову ходовку, хоч - встанови каябу і пріороопори, проточи тяги, але ходову не міняй.
Коли доведеш все до УМА - все буде влаштовувать.
За опори до цього стояли севи з ваз 2108, то може їх встановити щоб з пріороопорами не возитися?! І під каябу які краще пружини, щоб машина не була як бричка?

Sergik32

пріороупори там возні не багато, зато канхвортно їхає
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Як варіант, не пріороопори а грантоопори...вони кращі...+ каяби...ближче буде до машини...а на рахунок брички - тут ти не те авто взяв...з Гольфа мінімум починаючи (по ходовці). А от що робити з задніми стійками. Тут ти каяб не знайдеш!

Володимир

Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 15:15:58
Я не можу ніяк визначитися чи на рідному кулаці чи на вазовському робити перехід!
Роби на рідному, вазівський міняє геометрію підвіски.
Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 15:31:03
За опори до цього стояли севи з ваз 2108, то може їх встановити щоб з пріороопорами не возитися?! І під каябу які краще пружини, щоб машина не була як бричка?
Ваз-2108 це конструктивно такі самі опори як в славуті, тільки пріороопори, на них до салону не передаєтються вібрації підвіски.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Цитата: Володимир від 06 Вересня 2017, 16:39:20
Ваз-2108 це конструктивно такі самі опори як в славуті, тільки пріороопори, на них до салону не передаєтються вібрації підвіски.
Вова, ТАЗ не стоїть на місці...грантоопори кращі, комфортніші...от тут не спорь...
Володільці калин якщо роблять комфортну підвіску - то ставлять грантоопори ну і ще багато чого але це не по темі.

Stick2

Цитата: Володимир від 06 Вересня 2017, 16:39:20
Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 15:15:58
Я не можу ніяк визначитися чи на рідному кулаці чи на вазовському робити перехід!
Роби на рідному, вазівський міняє геометрію підвіски.
Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 15:31:03
За опори до цього стояли севи з ваз 2108, то може їх встановити щоб з пріороопорами не возитися?! І під каябу які краще пружини, щоб машина не була як бричка?
Ваз-2108 це конструктивно такі самі опори як в славуті, тільки пріороопори, на них до салону не передаєтються вібрації підвіски.
Все зрозуміло значить буду робити на таврокулаці! Але якщо вже пішла мова за тавро кулак, то на вашу думку ланос переход кращий?

Володимир

Цитата: YUKON від 06 Вересня 2017, 16:49:08
Цитата: Володимир від 06 Вересня 2017, 16:39:20
Ваз-2108 це конструктивно такі самі опори як в славуті, тільки пріороопори, на них до салону не передаєтються вібрації підвіски.
Вова, ТАЗ не стоїть на місці...грантоопори кращі, комфортніші...от тут не спорь...
Володільці калин якщо роблять комфортну підвіску - то ставлять грантоопори ну і ще багато чого але це не по темі.
Дивлюсь на картинку, то та сама пріороопора, але зі зміщеним центром щоби нахилити стойки, але в славуті тонкі стакани, пружина може зачіпати за стакан.



Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 17:37:59Все зрозуміло значить буду робити на таврокулаці! Але якщо вже пішла мова за тавро кулак, то на вашу думку ланос переход кращий?
Незнаю, порийся в неті, бачив фотки, якась контора робить такий тюнінг.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Грантоопора хоч і влізе, але получиться те саме що і пріороопора, стакан вузький, то тільки можна по центру без зміщення засунути.





Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Stick2


Валерий

Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 17:37:59
Цитата: Володимир від 06 Вересня 2017, 16:39:20
Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 15:15:58
Я не можу ніяк визначитися чи на рідному кулаці чи на вазовському робити перехід!
Роби на рідному, вазівський міняє геометрію підвіски.
Цитата: Stick2 від 06 Вересня 2017, 15:31:03
За опори до цього стояли севи з ваз 2108, то може їх встановити щоб з пріороопорами не возитися?! І під каябу які краще пружини, щоб машина не була як бричка?
Ваз-2108 це конструктивно такі самі опори як в славуті, тільки пріороопори, на них до салону не передаєтються вібрації підвіски.
Все зрозуміло значить буду робити на таврокулаці! Але якщо вже пішла мова за тавро кулак, то на вашу думку ланос переход кращий?
вісьмьорочна ступіца підходить до наших шліців, за сенс ланос не знаю більше крім розболтовки різниці нема.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

gray-black

вітаю з бортовим!!! :clap:
Цитата: YUKON від 06 Вересня 2017, 16:17:45
А от що робити з задніми стійками. Тут ти каяб не знайдеш!
я свої здавав Вадозу з Драйва на прокачку,по ціні вийшло що нові агати,але по якості набагато краще,не стукають і працююють добре,45 тик. проблем нема
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились