ушільнювач дверей

Автор JeepKa, 08 Вересня 2017, 23:39:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

JeepKa

Підкажіть де, в якому місці у вас по заводу закінчується (стик) ущільнювача дверей.
Буду знімати, дивитись, можливо міняти ущільнювач. Бо після дощу в салоні мокро і смердить сирістю. І від ущільнювача в низу все мокро.
3-4роки назад міняв, поставив той російський, трьох камерний, типу від девятки. була в деяких місцях ржавчина на тому канті, то позачищав,  а зараз дивлюсь що аж страшно туди лізти ржавчина вже на поріг полізла...
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Sergik32

на всіх проємах знизу
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

JeepKa

я розумію, що з низу...  а де, блище до переду, до заду?
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Володимир

Цитата: JeepKa від 09 Вересня 2017, 00:03:26
я розумію, що з низу...  а де, блище до переду, до заду?
По середині під пластиковою накладкою, видно неозброєним оком. Треба було ставити рідні славутовські, вони м"якіші і мають більшу площу дотику. Якщо тече між ущільнювачем і кузовом, то промаж метал мовілем.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

JeepKa

Цитата: Володимир від 09 Вересня 2017, 07:58:25
Цитата: JeepKa від 09 Вересня 2017, 00:03:26
я розумію, що з низу...  а де, блище до переду, до заду?
По середині під пластиковою накладкою, видно неозброєним оком. Треба було ставити рідні славутовські, вони м"якіші і мають більшу площу дотику. Якщо тече між ущільнювачем і кузовом, то промаж метал мовілем.
от сьогодні буду туди лізти, дивитись, що з тим робити. думав міняти ущільнювач, але він ще норм. стані ніде неподертий..
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®