Внимание - мошенники!

Автор Сергей, 14 Вересня 2017, 20:19:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сергей

НОВОСТИ Внимание — мошенники! Жителей Днепра обманывают на покупке автомобилей
https://dp.informator.ua/2017/09/14/vnimanie-moshenniki-zhitelej-dnepra-obmanyvayut-na-pokupke-avtomobilej/

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Сергей

Можливо моя історія комусь допоможе.
Два дні тому на мобільний телефон в 3.00 год ночі надійшло 9 грн. від невідомого абонента.
Історію опублікувала Ольга Андрійчук на своїй сторінці у Facebook.
В 4.00 ночі з цього ж номера до мене розпочалися бузперервні дзвінки і коли я брала слухавку – збивали, коли я пробувала позвонити – збивали.
До 9 години ранку до мене поступило 250 звінків.
В обід мій номер київстара заблокував оператор. Коли о 17.20 я підійшла в сервісний центр мені повідомили, що мій номер НЕ МІЙ і ним користується інша людина.
Зразу ж запитали чи картки банку привязані до цього номера. Коли , через 20 хв, я підійшла в приват банк на моїй зарплатній картці було 0 грн 51 коп. Пін-коди не дійсні та приват24 не пропускав тому, що не дійсний пароль.
Терміново зізвонилася з оператором гарячої лінії приват банку і заблокувала картки. На другий день я звернулася в приват банк, змінила всі катрки та паролі.
Служба безпеки приват банку пообіцяла розібратися з ситуацією та зателефонувати. Вечером цього ж дня, мені зателефонували з невідомого для мене номера ( 091 963 74 23) , представилися службою безпеки приват банку, повідомили, що була спроба знову зняти гроші з моєї катрки, тому мені потрібно терміново підійти до банкомату та змінити пін коди, або вони допоможуть це зробити через приват 24.
Мені необхідно перевести на картку мобільного телефону 2800 грн, які мені зразу ж повернуться на картку, щоб зупинити щахрайство. В одному вони прокололися – я підвязала картки до нового мобільного телефону, який ніхто не знає..... Так зберегла свої гроші. Знову зателефонувала в службу гарячої лінії приват банку, все розповіла, вони підтвердили, що це шахраї і з моїми картками все нормально. Поширюйте інформацію, друзі, може комусь допоможе. Да, ще номер перший, який дозвонювався зночі – 096- 068-61-63

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Алексчук

Цитата: Сергей від 14 Листопада 2017, 10:19:14
Можливо моя історія комусь допоможе.
Spoiler
Два дні тому на мобільний телефон в 3.00 год ночі надійшло 9 грн. від невідомого абонента.
Історію опублікувала Ольга Андрійчук на своїй сторінці у Facebook.
В 4.00 ночі з цього ж номера до мене розпочалися бузперервні дзвінки і коли я брала слухавку – збивали, коли я пробувала позвонити – збивали.
До 9 години ранку до мене поступило 250 звінків.
В обід мій номер київстара заблокував оператор. Коли о 17.20 я підійшла в сервісний центр мені повідомили, що мій номер НЕ МІЙ і ним користується інша людина.
Зразу ж запитали чи картки банку привязані до цього номера. Коли , через 20 хв, я підійшла в приват банк на моїй зарплатній картці було 0 грн 51 коп. Пін-коди не дійсні та приват24 не пропускав тому, що не дійсний пароль.
Терміново зізвонилася з оператором гарячої лінії приват банку і заблокувала картки. На другий день я звернулася в приват банк, змінила всі катрки та паролі.
Служба безпеки приват банку пообіцяла розібратися з ситуацією та зателефонувати. Вечером цього ж дня, мені зателефонували з невідомого для мене номера ( 091 963 74 23) , представилися службою безпеки приват банку, повідомили, що була спроба знову зняти гроші з моєї катрки, тому мені потрібно терміново підійти до банкомату та змінити пін коди, або вони допоможуть це зробити через приват 24.
Мені необхідно перевести на картку мобільного телефону 2800 грн, які мені зразу ж повернуться на картку, щоб зупинити щахрайство. В одному вони прокололися – я підвязала картки до нового мобільного телефону, який ніхто не знає..... Так зберегла свої гроші. Знову зателефонувала в службу гарячої лінії приват банку, все розповіла, вони підтвердили, що це шахраї і з моїми картками все нормально. Поширюйте інформацію, друзі, може комусь допоможе. Да, ще номер перший, який дозвонювався зночі – 096- 068-61-63
[close]

Ко мне неделю назад позвонили с номера +380345 на мобильник. Либо последние цифры были скрыты, а может что еще, в общем я отбил номер. Больше звонков с этого номера не было.

Володимир

Приватбанк взагалі то завжди дзвонить з номера що починається на 056.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрій

ха))))))))))))))))))))))
а у них там вже інший банк)))
Алексчук
то може військомат дзвонив? я там чув недобір у вас... і дизертирство... мабудь у людей гроші нема куди дівати, вже забили всі полиці, кладовки, вже в квартирах місця вільного не залишиллося, скрізь бабки)


[img]http://s

Алексчук

Цитата: Андрій від 15 Листопада 2017, 21:58:40
ха))))))))))))))))))))))
а у них там вже інший банк)))
Алексчук
то може військомат дзвонив? я там чув недобір у вас... і дизертирство... мабудь у людей гроші нема куди дівати, вже забили всі полиці, кладовки, вже в квартирах місця вільного не залишиллося, скрізь бабки)
Может хватит бухать уже? Алкоголизм приходит быстро, даже не заметишь, хотя ты и так не можешь прожить 21 день без бухла.

Андрій

ой, а що це за нерви? походу я в точку попав)))
військомат шукає? уті бозе мій)
може тобі вислати наклейні вуса та бороду?


[img]http://s

Алексчук

Цитата: Андрій від 16 Листопада 2017, 10:20:11
ой, а що це за нерви? походу я в точку попав)))
військомат шукає? уті бозе мій)
може тобі вислати наклейні вуса та бороду?
Насмешил  :rofl:

Сергей


\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Жулик

+380443375623
Звонят на моб уже второй рас, рас вить уже посылал нет, вот только что тоже звонили це сбу ощад банка  :rofl:  каже, по голосу жлоб жлобом.
Как пошлешь его он тоже матерится  :rofl:.
Звонят по утрам, пока сонный и неодупленный.
Но я то с 6ти не сплю и поадекватней него  :rofl:.

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Цитата: Sergik32 від 13 Березня 2018, 09:10:22
і що хоче?
Конечно же номер любой банковской карты.

Закинул обяву http://buysell.com.ua/obyavlenie/opel_korsa-c131-1747089.html
Хай ему перекупы поназванюют  :rofl:

Валерий

За таку фігню на фейсбуці тоже пишуть.звонять з стаціонарного тіпа з банка.не одному тобі.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Жулик

 :thank_you:
Цитата: Валерий від 13 Березня 2018, 12:55:24
За таку фігню на фейсбуці тоже пишуть.звонять з стаціонарного тіпа з банка.не одному тобі.
Знаю, того  и послал)))
Та этот тел если загуглить то там коменты соотвецтвенные.

Сволочь

Читач може зразу і не зрозуміє в чому річ, тож поясню. Скажімо, у вас на місяць нагоріло 100 кВт/г. За них ви маєте заплатити по 90 коп, всього 90 грн.

Але вам квитанція прийшла на 80 кВт/г, тобто до оплати 72 грн. Ура? — Не ура! Бо в наступному місяці вам зазначать 120 кВт/г і ви вже будете додатково оплачувати ті 20 кВт/г за 1,68 грн/кВт/г. «Навар на відкритому місці» — 21,36 грн. Сума невелика, майже нікому не захочеться ув'язуватися у розбірки. Але коли це стосується не одного, а сотні тисяч споживачів... «З миру по нитці — голому сорочку». Теж мені, знайшлися сирітки.

А коли споживач отримав у квитанції нуль. Тоді в наступному місяці отримає квитанцію, де буде зазначено: спожито 200 кВт/г. Вартість 100 кВт/г по 90 коп/кВт/г і 100 кВт/г по 1,68 грн/кВт/г. І таким чином до оплати 258 грн замість 180 грн. Мінус 78 грн із кармана споживача.

Я сам як споживач отримую такі квитанції із заниженими показниками лічильника або з нулем споживання електроенергії за місяць. Але відразу реагую на це неподобство і вимагаю від абонентського відділу РЕМ видати правильну квитанцію. Виправляються.

Тож усім раджу уважно читати квитанції і самому фіксувати показники лічильника з кінці місяця, щоб можна було своєчасно пред'явити претензії до абонентського відділу РЕМ. А головне — не будьте байдужими. Реагуйте на всі неподобства. Закон на вашому боці:
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец