Не греет печка

Автор trezor, 17 Жовтня 2017, 22:35:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 01 Березня 2018, 20:09:48
нижня до крючка, тож я ж кажу відкрита а не виломана. картонка дала про себе знати тільки коли з роботи додому їхав, -15 на дворі то по місту десь біля 90град була температура, карлсон не включився но стрілка була вправо від середини. Тра всетаки було ті жалюзі обклеїти паралоном і тоді б не просочувалося холодне через них.
В тебе на великій заслонці що взагалі поролону нема?
Цитата: Sergik32 від 01 Березня 2018, 20:09:48
ну є мій корпус пічки, от думаю на ньому проекспериментувати, ще є задумка поставити туди вентилятор а може і два щоб якраз на проєм забірної частини, а вентилятори по типу кампютерних, вони є великі. як думаєте, толк буде?
Навряд чи вони тобі створять тиск, їх потужність 0.12А*12В=0.24 вт, проти рідного в 90 вт.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Что интересно, на вазе копейке моторчик стоит 5 ваттный (если не ошибаюсь). И дует тёпленьким когда мотор имеет 40 градусов. Ну и что, что осевой. На нашей славке толку с того, что он 90 ваттный. Он не идёт ни в какое сравнение с объёмом и потоком воздуха, с тех же жигулей, с вентилятора охлаждения главного радиатора. Так как конструкция самого воздушного аппарата никчемная.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Алексчук

Цитата: Vitaliy. від 01 Березня 2018, 20:33:22
Что интересно, на вазе копейке моторчик стоит 5 ваттный (если не ошибаюсь). И дует тёпленьким когда мотор имеет 40 градусов. Ну и что, что осевой. На нашей славке толку с того, что он 90 ваттный. Он не идёт ни в какое сравнение с объёмом и потоком воздуха, с тех же жигулей, с вентилятора охлаждения главного радиатора. Так как конструкция самого воздушного аппарата никчемная.
Не знаю, после того как перевел печку на подшипники меня штатная система вполне устраивает.

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 01 Березня 2018, 20:33:22Что интересно, на вазе копейке моторчик стоит 5 ваттный (если не ошибаюсь).
25 Вт.
Цитата: Vitaliy. від 01 Березня 2018, 20:33:22И дует тёпленьким когда мотор имеет 40 градусов.
На класиці вентилятор під радіатором, за будь яких обставин через всю прощу радіатора іде рівномірний потік.
Цитата: Vitaliy. від 01 Березня 2018, 20:33:22Ну и что, что осевой. На нашей славке толку с того, что он 90 ваттный. Он не идёт ни в какое сравнение с объёмом и потоком воздуха, с тех же жигулей, с вентилятора охлаждения главного радиатора. Так как конструкция самого воздушного аппарата никчемная.
В режимі літо потік з тавровентилятора в рази більший від класики.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

паралон повідривався, це в моїй що зняв то є паралон, походу протупив я з тим ділом, не придав уваги а оказалось що зря. ну раз вентилятори не дадуть толку то поки залишу улітку
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Андрій

У нас мороз окріпчав, я взагалі с пічкой мучаюся
перед зимою поставив новий радіатор і мотор пічки (згорів мотор, міняв вже все разом)
Пічка ледве дує теплим повітрям...
взагалі ні про що. в машині холодно :(


[img]http://s

vladishtm

В самом начале был вопрос о правильности присоединения патрубков к отопителю.
Если верить этим -
http://autozaz.org.ua/rukuvodstvo/tavrija1102/tavrija30.html
http://tavria.org.ua/?p=50&m=238
- тов обеих случаях четко показано что после крана регулятора на нижний.
1103 -2010 года и тоже обогрев не нравиться. Такой вариант (который здесь в  рекламках) у меня вызывает сомнеия - ну как может 150 ватт (лампочка) прогреть салон Таврии?  Да и аккумулятор если без работы двигателя сядет.
http://212.in.ua/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=1028918785&utm_content=253372321134&utm_term=%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%20%D1%84%D0%B5%D0%BD%20%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%8C

Если бы кардинально - все выкинуть из кожуха  и вопхнуть автономный бензодизельнотопливный фен типа  Лунфэй LFBros Air heater E 2 kWh.   Но я уточнял  - Лунфэй LFBros к сожалению вертикально нельзя ставить, только боком или горизонтально.  Ну и размеры у него где то 15х15х40.  В багажник сунуть? а топливный к нему? вонь будет. .  Вот бы какая мастерская озаботилась массовым пр-вом небольшого впихуемого в объем кожуха девайса.

ПЫСЫ ша подумал вдогонку  - наверх его на багажник в аир коробку вместе с баком и  воздуховоды в салон ( а шо кондиционеры стоят же у автобусов на крышах   :(
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ZaVa

Посл5днее сообщение от " ботинка"?
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Алекс

Славка-гарна тачка :-) ,летом в ней не холодно,зимой-не жарко
У меня тоже при новом медном радиаторе  холодрыга ,грешу на кран ,хотя радик горячий  :(
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Володимир

Цитата: Sergik32 від 01 Березня 2018, 21:51:39
паралон повідривався, це в моїй що зняв то є паралон, походу протупив я з тим ділом, не придав уваги а оказалось що зря. ну раз вентилятори не дадуть толку то поки залишу улітку
Сьогодні на дворі було -18, то понаблюдав за тим як гріється машина. Виїзджав при температурі двигуна +25, то за 1,8 км відкрився термостат. По БК при такому морозі температура тримається на ланосячому термостаті в діапазоні 82-84 градуси. Температура рідини скоріш за все 87, але додає похибки масивна проставка під термостатом. Стрілка показометра при зміні температури замітно коливається, тому що датчик показометра по суті міряє не температуру рідини, а температуру ГБЦ. Кран пічки в мене віткритий на половину, пічка багато тепла від двигуна не забирає. Тому якщо в тебе на трасі на показометрі стрілка трохи іде в мінус, то це не означає що в мінус пішла температура ОЖ.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Aryan

Володимир, я думаю що 99% температура і є 82-84 градуси. Це називається гістерезис термостата + коли радіатор дуже холодний то поки рідина пройде по блоку до термостата + час на закривання термастата і отримуємо не 87 гр. а 82 гр. у мене на іншому двигуну точно так само. Перевіряв і сканером і показання (шкала) штатного приладу досить розтягнуті в районі робочих температур. Тому 5 гр. дуже гарно видно. От тому і ставлю на зиму 92 гр.

Sergik32

ну 92 для без газу то троха занадто, літом, бо якось не по феншую лізти постійно і міняти того термоса
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Aryan

Цитата: Sergik32 від 02 Березня 2018, 14:46:52
ну 92 для без газу то троха занадто, літом, бо якось не по феншую лізти постійно і міняти того термоса
що означає: "без газу"?
у мене термостат винесений зовні в металевий корпус Лачеті-Авео 1,4  1,6.Тому міняти його не більше 30 хв. Літо проїздив з 92 гр. вентилятор частіше чим з 87 гр. не вмикався, хоча на швидкості температура реально на 5 гр. більше. Поставив 87 гр. коли їхав в Карпати про всяк випадок, тепер розумію що не треба було.

Володимир

Цитата: Aryan від 02 Березня 2018, 12:00:38
Володимир, я думаю що 99% температура і є 82-84 градуси.
То чому літом температура 87-88 градусів, а в сильний мотор 82-84?

Хочу нагадати як виглядає датчик температури.


І як виглядає проставка. по суті масивний кусок металу, в рідині купається тільки кінчик від датчика, кілька градусів крадеться через корпус датчика.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Коллєги, то що скажете, 92 градуси можна ставити чи то для нашого двигла забарзо, бо у мене немає ГБО і не скоро буде.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0