Не греет печка

Автор trezor, 17 Жовтня 2017, 22:35:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Aryan

Цитата: Алексчук від 04 Березня 2018, 07:02:51
Цитата: Sergik32 від 03 Березня 2018, 22:27:27
суча пічка і машина не краща, тиждень радості знову жопа, сьогодні рукою провів а з пічки капає, вчора вечором їхав то на відні жирна нальота, як мешне ця сволота вже дістала.
Поставь назад родной термостат, у тебя нормально заработает помпа, давление в системе придет в норму, будет нормальная циркуляция ОЖ.
"повне розуміння" процесів роботи СО?
Від чого залежить тиск - від пробки бачка
Циркуляція через пічку при Ланосячому термостаті буле в рази кращою, це малий круг СО!

Sergik32

і в мене там ще і трубочка є щоб омивало термоса, все по фен і шую зроблено, такщо циркулясьйон там гарний
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Vitaliy.

Цитата: Aryan від 04 Березня 2018, 13:00:33
Циркуляція через пічку при Ланосячому термостаті буле в рази кращою, це малий круг СО!
А по родному получается, что по малому кругу вышло с головки, прошло через термостат, и вернулось в помпу. А магистраль печки шунтирует это дело длинной и тонковатой трубой, что нетрудно догадаться, что жидкости намного легче пройти через открытый клапан малого круга, чем через печку.
Кстати, никто не догадался измерить температуру двигателя и радиатора печки пирометром при температуре в системе 70 градусов? И температуру подходящего и отходящего от печки шланга.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Aryan

пірометром гарна ідея, якщо він є!
тільки міряти треба на металевих патрубках а не на гумі, бо через досить непогану теплоізоляційну здатність температура зовнішньої поверхні гуми буде значно віднізнятися від внутрішньої.

Aryan

Цитата: Salek від 04 Березня 2018, 17:00:00
У Sergik32 просто часть холодного воздуха идёт мимо радика.
скоріш за все так.

Sergik32

походу да, бо та жалюзя широка троха дугою і паралону немає, а значить воно тудою і сіфонить. Коллєги, дайте пораду, який радіатор пічки зараз нормальний можна взяти, дійсно нормальний, бо знімати і ставити то є гемор і всі це знають, а міняти треба бо капає
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Aryan

кажуть на перших Тавріях жара була неймовірна? А на моїй Таврії вже ні, і на Славуті також, після ланосячого термоса значно краще але не ідеально ! в чому різниця?

Sergik32

Ну ще є один параметр гарної циркуляції це зазор між крильчаткою помпи і блоком двигуна.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алексчук

Цитата: Aryan від 04 Березня 2018, 13:00:33
Цитата: Алексчук від 04 Березня 2018, 07:02:51
Цитата: Sergik32 від 03 Березня 2018, 22:27:27
суча пічка і машина не краща, тиждень радості знову жопа, сьогодні рукою провів а з пічки капає, вчора вечором їхав то на відні жирна нальота, як мешне ця сволота вже дістала.
Поставь назад родной термостат, у тебя нормально заработает помпа, давление в системе придет в норму, будет нормальная циркуляция ОЖ.
"повне розуміння" процесів роботи СО?
Від чого залежить тиск - від пробки бачка
Циркуляція через пічку при Ланосячому термостаті буле в рази кращою, це малий круг СО!
Ага, почти поверил. Изучи принцип работы центробежного насоса, а за одно и вихревого. Помпа до открытия термостата работает в режиме кавитации в твоем случае, а значит к.п.д. В разы меньше.
Буквально недавно были крики - помпа не качает, уберу прокладку.

Aryan

а як же в Ланосі, Авео, Лачеті, Опель, W та інших авто де термостат повністю закриває вихід на основний радіатор, там малий круг через пічку, а отвір термостата раза в 4 менше перерізу патрубка радіатора?

А що показує КПД помпи? Від чого він залежить? Графік?
І що таке тиск помпи? Від чого він залежить? Графік?

Vitaliy.

Цитата: Aryan від 04 Березня 2018, 16:31:32
пірометром гарна ідея,
Дарю. Пользуйтесь. Грошей не треба.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Aryan

Цитата: Vitaliy. від 04 Березня 2018, 20:19:18
Цитата: Aryan від 04 Березня 2018, 16:31:32
пірометром гарна ідея,
Дарю. Пользуйтесь. Грошей не треба.
а як же інтелектуальна власність?

Алексчук

Цитата: Aryan від 04 Березня 2018, 18:23:43
а як же в Ланосі, Авео, Лачеті, Опель, W та інших авто де термостат повністю закриває вихід на основний радіатор, там малий круг через пічку, а отвір термостата раза в 4 менше перерізу патрубка радіатора?

А що показує КПД помпи? Від чого він залежить? Графік?
І що таке тиск помпи? Від чого він залежить? Графік?

В том, что я нашел, насос (помпа) давит на рубашку двигателя, а у МеМЗ тянет из рубашки движка.

В общем я не настаиваю, пусть играется дальше.

Aryan

Цитата: Алексчук від 04 Березня 2018, 21:11:32
Цитата: Aryan від 04 Березня 2018, 18:23:43
а як же в Ланосі, Авео, Лачеті, Опель, W та інших авто де термостат повністю закриває вихід на основний радіатор, там малий круг через пічку, а отвір термостата раза в 4 менше перерізу патрубка радіатора?

А що показує КПД помпи? Від чого він залежить? Графік?
І що таке тиск помпи? Від чого він залежить? Графік?

В том, что я нашел, насос (помпа) давит на рубашку двигателя, а у МеМЗ тянет из рубашки движка.

В общем я не настаиваю, пусть играется дальше.
майже у всіх відомих мені авто помпа "тягне", але ж система замкнута. Так що думаю що це не має значення. Це ж не зі скважини воду піднімати де обмежена глибина .

Sergik32

цей помпа не створює тиск він тягне рідину і тим самим створюється циркуляція, не буде нормального протоку то він буде просто бовтати охлаждайку і все.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0