Не греет печка

Автор trezor, 17 Жовтня 2017, 22:35:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

YUKON

Цитата: Sergik32 від 18 Жовтня 2017, 15:45:17
ну якщо термос стоковий то гарно потискати патрубок і в бачок все повітря виходить, бо якщо вже з лайносотермосом то той масаж не допомагає, треба в бачок різко дути і різко переставати, тоді повітря видавлюється, сам так роблю то вже методику запатентував для себе
Я раніше...я її побачивв 1990 році на гарантійному СТО в Куєві на пр-ті Воз'єднання. :-D :-D :-D

Sergik32

і там ротом надували в бачок різко і відпускали?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 18 Жовтня 2017, 16:16:07
і там ротом надували в бачок різко і відпускали?
Дяяяя і чи хороший тосол перевіряли, мочали палець і на язика.

Sergik32

я отако як бачу під капотом якесь мокре місце то також пробую чи не солодке, поки дієвий спосіб
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

trezor

Цитата: Sergik32 від 18 Жовтня 2017, 15:45:17
ну якщо термос стоковий то гарно потискати патрубок і в бачок все повітря виходить, бо якщо вже з лайносотермосом то той масаж не допомагає, треба в бачок різко дути і різко переставати, тоді повітря видавлюється, сам так роблю то вже методику запатентував для себе

Термос стоковый, тискал патрубки, тосол в расширительном бачке булькал.

Max 55

Цитата: trezor від 18 Жовтня 2017, 17:04:59
Цитата: Sergik32 від 18 Жовтня 2017, 15:45:17
ну якщо термос стоковий то гарно потискати патрубок і в бачок все повітря виходить, бо якщо вже з лайносотермосом то той масаж не допомагає, треба в бачок різко дути і різко переставати, тоді повітря видавлюється, сам так роблю то вже методику запатентував для себе

Термос стоковый, тискал патрубки, тосол в расширительном бачке булькал.
Пробки надо удалять следующим способом:
Нужен маленький компрессор для накачки колес, к нему прикручивается маленькая трубочка на шланг подачи воздуха, (в комплекте есть к нему)

Далее:
1)снимай тонкий шланг с бачка ОЖ (пароотводящий)
2)шланг окунуть в емкость с тосолом или водой
3)в освободившийся штуцер бачка, нужно дуть компрессором, ПРЕДВАРИТЕЛЬНО одеть полиэтиленовый пакет на крышку расширительного бачка, все
Когда будете дуть - увидите сколько пузырьков воздуха находится в системе, а всякие там эстакады прогазовки изивините - до одного места!
Способ работает, этим способом я делаю все машины

Aryan

зробіть як пропонує Max 55, якщо не допоможе треба зняти шланг з прямого патрубка крана пічки і дивлячись в отвір патрубка впевнитися що задвижка не зависла в закритому стані.  Міняв в свій час 2 крана, бо ричажок привода прокручувався а зажвижка не рухалася і завжди зависала в закритому стані!

trezor

Цитата: YUKON від 18 Жовтня 2017, 15:06:52
Цитата: trezor від 18 Жовтня 2017, 13:42:01
Цитата: YUKON від 18 Жовтня 2017, 13:32:51
Ск охлаждайки залив?

Около 6 л, и в расширительном бачке осталось чуть больше верхней метки.
Та нач і нормально. А шо з обраткою? Писюнькає? Постійно чи уривками?
Якщо де побачиш естакаду...заїдь так щоб передок задерся см. на 30. Гарно погазуй (можеш поставити на підсос), вийди і гарно понажимай верхній патрубок!
Таке неначе не може продавити повітря. Крім того, що було в тебе залите до заміни охлаждайкі? А що залив?
А до встановлення новий радіатор пробував на проточній воді? З ним все гаразд?
Сам радіатор однаково гарячий і зверху і знизу?

Обратку не вскрывал ещё, но при нагреве  двиг прощупывал патрубки, и обратка был твёрдый и горячий, чего не скажешь о патрубке после крана.
Залит был всегда Тосол А-40, на воде не пробовал новый радиатор. Горячий он или нет - не смотрел, в пятницу буду ездить и проверю.

trezor

Цитата: Max 55 від 18 Жовтня 2017, 18:46:34
Цитата: trezor від 18 Жовтня 2017, 17:04:59
Цитата: Sergik32 від 18 Жовтня 2017, 15:45:17
ну якщо термос стоковий то гарно потискати патрубок і в бачок все повітря виходить, бо якщо вже з лайносотермосом то той масаж не допомагає, треба в бачок різко дути і різко переставати, тоді повітря видавлюється, сам так роблю то вже методику запатентував для себе

Термос стоковый, тискал патрубки, тосол в расширительном бачке булькал.
Пробки надо удалять следующим способом:
Нужен маленький компрессор для накачки колес, к нему прикручивается маленькая трубочка на шланг подачи воздуха, (в комплекте есть к нему)

Далее:
1)снимай тонкий шланг с бачка ОЖ (пароотводящий)
2)шланг окунуть в емкость с тосолом или водой
3)в освободившийся штуцер бачка, нужно дуть компрессором, ПРЕДВАРИТЕЛЬНО одеть полиэтиленовый пакет на крышку расширительного бачка, все
Когда будете дуть - увидите сколько пузырьков воздуха находится в системе, а всякие там эстакады прогазовки изивините - до одного места!
Способ работает, этим способом я делаю все машины

Понял, спасибо за совет, буду пробовать.

trezor

Цитата: Aryan від 18 Жовтня 2017, 19:25:46
зробіть як пропонує Max 55, якщо не допоможе треба зняти шланг з прямого патрубка крана пічки і дивлячись в отвір патрубка впевнитися що задвижка не зависла в закритому стані.  Міняв в свій час 2 крана, бо ричажок привода прокручувався а зажвижка не рухалася і завжди зависала в закритому стані!

Вот этим я тоже хочу заняться.

Max 55

Тосоло А-40 это гадость, возьмите нормального антифриза  :wallbash:

trezor

Цитата: Max 55 від 18 Жовтня 2017, 21:15:05
Тосоло А-40 это гадость, возьмите нормального антифриза  :wallbash:

А какой не гадость? Посоветуйте.

Max 55

Цитата: trezor від 18 Жовтня 2017, 21:36:43
Цитата: Max 55 від 18 Жовтня 2017, 21:15:05
Тосоло А-40 это гадость, возьмите нормального антифриза  :wallbash:

А какой не гадость? Посоветуйте.
Ну к примеру такой - https://detali.zp.ua/catalog/64420-tosol__5l_FELIX_CARB_t_40_krasnyj/

Sergik32

Або ХЕППИ або ФЕБІ
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

trezor

Цитата: Max 55 від 18 Жовтня 2017, 22:23:43
Цитата: trezor від 18 Жовтня 2017, 21:36:43
Цитата: Max 55 від 18 Жовтня 2017, 21:15:05
Тосоло А-40 это гадость, возьмите нормального антифриза  :wallbash:

А какой не гадость? Посоветуйте.
Ну к примеру такой - https://detali.zp.ua/catalog/64420-tosol__5l_FELIX_CARB_t_40_krasnyj/

А в чем разница то в отличии моего? Меньше грется будет? Цвет не будет менять?