Не греет печка

Автор trezor, 17 Жовтня 2017, 22:35:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Aryan від 18 Жовтня 2017, 22:56:42
   Тосоли це антифризи які захищають від корозії за рахунок присадок типу "жирної" плівки яка обволікає всі деталі з якими стикається. Вони найдешевші але найменш стабільні, дуже швидко старіють розкладаються, чорніють, присадки відділяються від основи і засмічують все, часто відкладення бувають схожі на мило що забиває повністю патрубки і радіатири. міняти треба не рідше в 2 роки. Ще називають G-11.
   Всі інші антифризи  (G-12, G-12+, G-12++, G12+++.....) мають інші присадки які не випадають в осад, або майже не випадають. Через це термін їхньої експлуатації мін. 5 років але вони значно дорожчі. Але в результаті виходить значно дешевше від "тосолу"!
   Читайте нет - все розжовано.
Таврославута має слабке місце розширювальний бачок, який лопається кожні два роки. Долитий свіжий тосол запобігає вищеописаним розкладанням.

Підглянуто на таврофорумі

Пишут що радіатор пічки з білою бумажною, то є радіатор "Зліт", пишуть що вскливали його, і макаронами в трубках не пахне.




Тут порівнюють щільність пластин  Зліта з китайським LSA, пишуть що в LSA на 10-15% пластин більше.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Noise

Володь, я поправлю, ось великі фото:



Перші два фото - "Зліт" що стояв на Славуті, випущеній в кінці 2008. Там де поруч два радіатори - справа "Зліт", зліва LSA.

YUKON

Цитата: Володимир від 19 Жовтня 2017, 11:18:31
Таврославута має слабке місце розширювальний бачок, який лопається кожні два роки.
За 10 років наявності в мене Славути - 1 раз замінив бачок - причина: підтікав тосол з основного патрубка бачка. (авто 2004 р.в.)
За 12 років Тарврії жодного разу.(авто 1989 р.в.)
Якось так.

trezor

Спасибо всем за советы, буду разбираться, и отпишусь потом.
Ребят, еще такой вопрос, немного не по теме. Какие тормозные жидкости DOT 4 Вы используете, и какие советуете, я планирую поменять на днях тормозуху. И такой вопрос, после прокачки тормозов педаль жесткая, хорошо тормозит, но через пару месяцев педаль тормоза снова начинает проваливаться, то есть для того чтобы начал притормаживать необходимо больше половины педали нажать, это уже необходимо ГТЦ менять? Так как стоит до сих пор заводской, пробег 68 тыс.

Что скажете о черепашке? https://detali.zp.ua/catalog/88500-torm_zhidkost_ros_dot_4__0910l__cherepaha/?c=100001690

Max 55

Цитата: trezor від 19 Жовтня 2017, 13:39:47
Спасибо всем за советы, буду разбираться, и отпишусь потом.
Ребят, еще такой вопрос, немного не по теме. Какие тормозные жидкости DOT 4 Вы используете, и какие советуете, я планирую поменять на днях тормозуху. И такой вопрос, после прокачки тормозов педаль жесткая, хорошо тормозит, но через пару месяцев педаль тормоза снова начинает проваливаться, то есть для того чтобы начал притормаживать необходимо больше половины педали нажать, это уже необходимо ГТЦ менять? Так как стоит до сих пор заводской, пробег 68 тыс.

Что скажете о черепашке? https://detali.zp.ua/catalog/88500-torm_zhidkost_ros_dot_4__0910l__cherepaha/?c=100001690
Конечно похоже на ГТЦ, но....
Надо проверять все тормоза - передние разобрать смотреть не клинят ли направляющие на суппорте, какой износ колодок, нет ли утечек ТЖ, особенно при проверке задних тормозов обратить внимание на цилиндрики - часто текут

Черепашка это кислота для резинок, лучше взять импортную жидкость подороже...
Из собственного опыта знаю, что черепашка через пару месяцев становится черной, а при прокачке всей тормозной на дне бачка плавают куски резины

ZaVa

Спорить не буду, может и так. Но в бачке с тормозной жидкостью на моем авто на дне чисто, жидкость не темная, ГТЦ - Фенокс уже как три года. На тормоза не жалуюсь.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Сергей

Цитата: Max 55 від 19 Жовтня 2017, 15:03:28


Черепашка это кислота для резинок, лучше взять импортную жидкость подороже...

ИМХО +100500

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

trezor

Цитувати виділене
Конечно похоже на ГТЦ, но....
Надо проверять все тормоза - передние разобрать смотреть не клинят ли направляющие на суппорте, какой износ колодок, нет ли утечек ТЖ, особенно при проверке задних тормозов обратить внимание на цилиндрики - часто текут

Черепашка это кислота для резинок, лучше взять импортную жидкость подороже...
Из собственного опыта знаю, что черепашка через пару месяцев становится черной, а при прокачке всей тормозной на дне бачка плавают куски резины

Колодки новые, проездили около 800 км, недавно смотрел на них, в норме. Подтеков ТЖ не замечал. Буду смотреть на направляющие.

Sergik32

я брав дот4 БОШовську, ніяких претензій, все працює. на таких речах не економлять
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

trezor

Цитата: Sergik32 від 19 Жовтня 2017, 15:59:12
я брав дот4 БОШовську, ніяких претензій, все працює. на таких речах не економлять

Вот думаю черепашку или Бош

Max 55

Цитата: trezor від 19 Жовтня 2017, 16:03:34
Цитата: Sergik32 від 19 Жовтня 2017, 15:59:12
я брав дот4 БОШовську, ніяких претензій, все працює. на таких речах не економлять

Вот думаю черепашку или Бош
Ferrodo  :-D

Володимир

Цитата: ZaVa від 19 Жовтня 2017, 15:23:17
Спорить не буду, может и так. Но в бачке с тормозной жидкостью на моем авто на дне чисто, жидкость не темная, ГТЦ - Фенокс уже как три года. На тормоза не жалуюсь.
В мене ще як стояли в ГТЦ конвеєрні резинки, то темніла рідина, а вже як замінив резинки на кременчуцкі, то доки пробку не відктуриш, то не видно, чи рідина в бачку є чи нема.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

trezor

Цитата: Max 55 від 19 Жовтня 2017, 16:07:22
Цитата: trezor від 19 Жовтня 2017, 16:03:34
Цитата: Sergik32 від 19 Жовтня 2017, 15:59:12
я брав дот4 БОШовську, ніяких претензій, все працює. на таких речах не економлять

Вот думаю черепашку или Бош
Ferrodo  :-D

На счет Феродо, не плохой вариант?

trezor

Всем спасибо за советы, оказалось все банально, рычаг на самой печке был поднят вверх, опустил вниз и в машине жара.

Олександр 1968

Цитата: EvgenS від 17 Жовтня 2017, 22:41:04
От левого края бардачка щупай в сторону печки, найдеш рычажок опусти его вниз и будет режим зима. Кстати если шланги разной температуры что то тут не то. Не перепутал подачу с обраткой случаем на новом радиаторе.?
А це для КОГО писалося?Перший же пост після відкриття теми!Як кажуть чукча не...