ХВОРА НЕВІДОМА ІСТОТА ОБЛИЛА КИСЛОТОЮ СЛАВУТУ

Автор ВКБ, 03 Листопада 2017, 12:27:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Невідома істота м. Кропивницькому  між 01.11.2017 та 02.11.2017р., але ближче до ранку, облила гелевою кислотою всю Славуту. Звісно фарба злізла. Машина ту при чому.?!?!?!
Якщо цього маніяка не спіймати ця істота почує смак безкарності. Полювання триває. Це істота яку треба загнать та знищить фізично!
Спланувала, пішла і зробила ця істота.
Фото є.
Заява в поліцію є.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

YUKON

Мда...порізати на англійській прапор...

Сволочь

И "ця" истота как то мотивирует свой поступок?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Sergik32

Облити його кислотою, а потім запитати як йому. От жеж сука.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Сволочь від 03 Листопада 2017, 13:14:14
И "ця" истота как то мотивирует свой поступок?
Та вродь жеж ще не спіймали!

Серёга

Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

vol4ok7

Правильно ничего без причины не бывает!Думай кому перешел дорогу,и не факт что это было недавно,возможно и прошло какое-то время....

Sergik32

Для дибіла, славута то є не угроза здоров"ю, просто взяв і вилив, глянути що буде.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YDoron


$lavka


Серёга

Я как то тоже парковался в неизвестном дворе меня предупредили что места заняты можно получить кистоты на машину, я спросил где можно стать мне показали и я потом парковаслся там где показали проблем никаких небыло
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

SWarlock

Цитата: Серёга від 05 Листопада 2017, 16:52:10
Я как то тоже парковался в неизвестном дворе меня предупредили что места заняты можно получить кистоты на машину, я спросил где можно стать мне показали и я потом парковаслся там где показали проблем никаких небыло
1. Не всегда есть кто-то рядом, чтобы подсказать, что есть "модные места".
2. Всегда под лобовиком или под задним стеклом оставляю бумажку с номером телефона - крупными цифрами, чтобы было видно - со стороны дороги. Бывало, что звонили, все культурно, проблем никогда не было - вместе пошутили, посмеялись, переставили авто и разошлись.
3. Неадекваты или просто отбитые всегда есть. Лечится - доотбиванием.  :ok:
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Sergik32

СВарлок правий на 100%, лікується довідбиванням і викручуванням рук в плечових суставах, до характерного хрусту і втрати свідомості.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Фото кину..щось сайт барахлить. Це пов.язано з владою...правильно рубанув юридично уродів...у них більше аргументів незнайшлось...Коли їм напихаєш шо зобов.язані робити...так вони плються кислотою...Поліція нуль...Зафарбував тимчасово, авто і так не дєвочка. Але лакофарбове було отлічне. Буде перефарбовуватись. Зиму відїздив на пушсалі намазаному. Шкода покриттю веоика бо вилили літр...суки робили вночі зі знанням справи. Облита була всі. Ця істота тепер сере зодити по вулиці....ідентифікавана.

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.