Зовнішнє дзеркало заднього виду

Автор JeepKa, 05 Листопада 2017, 22:19:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 06 Листопада 2017, 10:51:58
так отож дурне дитя, 39 років йому, ото перед заїздом в гараж, думаю, дай візьму да щіткою змету воду з машини щоб не так калюжило в гаражі, ото з криши змахнув із усього змахнув і останній раз змахнув з правої стойки і концом щатки випадково в....дярив по крайошку дзеркала, і воно моментально стало розбите, дивитися можна, але то не то, і переклеїти я не знаю чи таке роблять.
На запчастізаз є елементи з підігрівом але вони дорожчі ніж нове дзеркало, саме дешевше знайшов тут https://www.olx.ua/obyavlenie/zerkala-tavriya-slavuta-lyuks-novye-tsena-za-shtuku-IDk7Huc.html#a2f66d9016 є і дешевше, але іменно праве з тріщиною. https://www.olx.ua/obyavlenie/zerkala-avtomobilnye-nekonditsiya-bokovye-tavriya-slavuta-IDqZxFy.html#a2f66d9016 хоча брешу, ще тут https://www.olx.ua/obyavlenie/zerkalo-tavriya-1102-IDwO1o0.html#a2f66d9016 є ціле.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Цитата: Володимир від 06 Листопада 2017, 11:42:48
... ще тут https://www.olx.ua/obyavlenie/zerkalo-tavriya-1102-IDwO1o0.html#a2f66d9016 є ціле.
За сотку можна брать...4 дні не покурить...вуха тільки треба буде "підвязати". :P

Sergik32

от у того Віталія я і замовив собі, в нього саме дешевше виходе. у мене і ліве гівняне, я шо вже не робив, а всіравно болтається дзеркальце, і піджимати не можу, карочє не везучі у мене дзеркала.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 06 Листопада 2017, 11:46:08
от у того Віталія я і замовив собі, в нього саме дешевше виходе. у мене і ліве гівняне, я шо вже не робив, а всіравно болтається дзеркальце, і піджимати не можу, карочє не везучі у мене дзеркала.
А от якраз ліве майже в усіх провисає...нііічого ти не зробиш...кансрукція така. Тре від Біммера брати! Ганс робив раніше 1 раз і назавжди.
Так всі і пишуть в темі "люстерка заднього огляду".

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ZaVa

Колеги, маю сказати,що не всі дзеркальні елементи в корпусах дзеркал однакові.
На моєму авто маленькі дзеркала, але комплектація люкс.
Так от виникла була необхідність рік тому замінити праве дзеркало разом з корпусом, бо один "члєн" ( таксист ) не розрахував інтервал між авто і зніс моє праве дзеркало своїм лівим. Корпус тріснув, але сам дзеркальний елемент лишився неушкодженим.
Пішов на базар, взяв нове дзеркало в корпусі ( непофарбований ), почав порівнювати, а зображення в дзеркалах дуже відрізняються. В рідному зображення відображалося більш віддаленим, коли при цьому в новому було більшим відносно старого дзеркала.
Довелося старе клеїти, а нове відніс назад продавану.
Так і ізджу вже 2 рік з клеєним суперклеєм корпусом дзеркала.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

YUKON

Цитата: ZaVa від 06 Листопада 2017, 12:24:17
Колеги, маю сказати,що не всі дзеркальні елементи в корпусах дзеркал однакові.
На моєму авто маленькі дзеркала, але комплектація люкс.
Так от виникла була необхідність рік тому замінити праве дзеркало разом з корпусом, бо один "члєн" ( таксист ) не розрахував інтервал між авто і зніс моє праве дзеркало своїм лівим. Корпус тріснув, але сам дзеркальний елемент лишився неушкодженим.
Пішов на базар, взяв нове дзеркало в корпусі ( непофарбований ), почав порівнювати, а зображення в дзеркалах дуже відрізняються. В рідному зображення відображалося більш віддаленим, коли при цьому в новому було більшим відносно старого дзеркала.
Довелося старе клеїти, а нове відніс назад продавану.
Так і ізджу вже 2 рік з клеєним суперклеєм корпусом дзеркала.
Колега...я Вам скажу, що коли переходиш з отих пьєндюрок на правильне люксове, Вам стане легше керувати авто...реально гарні лопухи-дзеркала. Тому рекомендую...замінити (як є можливість) на правильні люксові.

Sergik32

і я скажу що так і треба зробити, я після стокових, які віддаляли, поставив лопухи то це вашпє радості повні штани, видно гарно, і вони ще тоновані, в темну і мокру пору то херово, зато в сонячну погоду і ясну то видон тошотра.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 06 Листопада 2017, 11:46:08
от у того Віталія я і замовив собі, в нього саме дешевше виходе. у мене і ліве гівняне, я шо вже не робив, а всіравно болтається дзеркальце, і піджимати не можу, карочє не везучі у мене дзеркала.
Ті дзеркала, я маю на увазі лопухи, вони нові вже з браком. Два рази брав, з різницею в часі років 10, то однакові, навіть ті що новіші, то були гірші за попередні.
Цитата: YUKON від 06 Листопада 2017, 11:52:58
Цитата: Sergik32 від 06 Листопада 2017, 11:46:08
от у того Віталія я і замовив собі, в нього саме дешевше виходе. у мене і ліве гівняне, я шо вже не робив, а всіравно болтається дзеркальце, і піджимати не можу, карочє не везучі у мене дзеркала.
А от якраз ліве майже в усіх провисає...нііічого ти не зробиш...кансрукція така. Тре від Біммера брати! Ганс робив раніше 1 раз і назавжди.
Так всі і пишуть в темі "люстерка заднього огляду".
Це є такий конструктивний брак. Ті дзеркала роблять два виробники, в одного виробника обидва здзеркала зі звичайним обзором, але обидва і провисають, а в іншого виробника праве з підвищеним оглядом, то провисає тільки ліве, праве нормально, але його неможливо відрегулювати.
Цитата: ZaVa від 06 Листопада 2017, 12:24:17
Колеги, маю сказати,що не всі дзеркальні елементи в корпусах дзеркал однакові.
На моєму авто маленькі дзеркала, але комплектація люкс.
Так от виникла була необхідність рік тому замінити праве дзеркало разом з корпусом, бо один "члєн" ( таксист ) не розрахував інтервал між авто і зніс моє праве дзеркало своїм лівим. Корпус тріснув, але сам дзеркальний елемент лишився неушкодженим.
Пішов на базар, взяв нове дзеркало в корпусі ( непофарбований ), почав порівнювати, а зображення в дзеркалах дуже відрізняються. В рідному зображення відображалося більш віддаленим, коли при цьому в новому було більшим відносно старого дзеркала.
Довелося старе клеїти, а нове відніс назад продавану.
Так і ізджу вже 2 рік з клеєним суперклеєм корпусом дзеркала.
То просто люксові дзеркала мають підвищену обзорність, і в заводському лівому, я бачу набагато більше ніж в великому лопуху.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

JeepKa

Тре помінєти бо мене та полоска муляє.
Якщо міняти ціле то тільки на такий колір.
Взагальному мене і ці влаштовують (все бачу), а в дощ можна пару раз в рік  відкрити віконце і протерти легенько.
А мастити собі голову з підігрівом немає змісту, краще ті гроші докласти до нової машини. Воно і так зарядка нестягує...
В тому конструкторі є більш глобальні недоробки!
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Володимир

Зайди на ОЛХ там такі зеркала є різних кольорів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

JeepKa

вже треба міняти скло.
як писалось вище, один член зачіпив своїм дзеркалом моє, тепер моє шкелко має більше тріщин
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®