Более яркий задний габарит на Славуту

Автор Evgeshkin, 14 Листопада 2017, 09:45:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Aryan

Цитата: Сергей від 14 Листопада 2017, 10:14:51
Evgeshkin, включай ПТФ-они горят ярко и будет тебе счастье. ПДД этого не запрещают.
задні ПТФ вмикати просто за бажанням ПДД забороняють.
передні ПТФ скоро теж вмикати за бажанням ПДД заборонять, і це правильно.
      Добавлю від себе, побільше переробляйте прилади освітлення, тюнінгуйте фари, вказівники поворотів і недай Боже втрапити в аварію. Зараз страхова з великою ймовірністю не виплатить страховку або в судовому порядку стягне з вас. І на мою думку це правильно, бо зіїб....ли ці гамноксенонщики, лінзогамноксенонщики, гамноксенонщики ПТФ і тоніровщики задніх фонарів. Мабуть і листа страховій напишу! Бо якщо мовчати то цих "нетрадиціоналів" розводиться все більше і більше.

Сергей

Цитата: Aryan від 17 Листопада 2017, 00:45:34

передні ПТФ скоро теж вмикати за бажанням ПДД заборонять, і це правильно.

Абиснипочему?  :nea:

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Сволочь

Цитата: Aryan від 17 Листопада 2017, 00:45:34
Цитата: Сергей від 14 Листопада 2017, 10:14:51
Evgeshkin, включай ПТФ-они горят ярко и будет тебе счастье. ПДД этого не запрещают.
задні ПТФ вмикати просто за бажанням ПДД забороняють.
передні ПТФ скоро теж вмикати за бажанням ПДД заборонять, і це правильно.
      Добавлю від себе, побільше переробляйте прилади освітлення, тюнінгуйте фари, вказівники поворотів і недай Боже втрапити в аварію. Зараз страхова з великою ймовірністю не виплатить страховку або в судовому порядку стягне з вас. І на мою думку це правильно, бо зіїб....ли ці гамноксенонщики, лінзогамноксенонщики, гамноксенонщики ПТФ і тоніровщики задніх фонарів. Мабуть і листа страховій напишу! Бо якщо мовчати то цих "нетрадиціоналів" розводиться все більше і більше.
Мне интересно, аффтар сего поста ПДД Украины читал?
Или он 31 параграф ниасилил?
https://vodiy.ua/pdr/31/
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Цитата: Evgeshkin від 16 Листопада 2017, 17:04:13
Повторюсь еще раз - ни чего МЕНЯТЬ я не собираюсь. Только дополнить. Год назад помнял стекло. Тогда все вымыл/вытер. Швы промазал силиконом что бы пыль не попадала. Я тоже противник "колхоза". Но когда машину сзади не видно - это страшно.
Хто тобі сказав що її не видно, там крім габаритів є ще відбивачі і номер світиться, і якщо фонарі і номер не замазаний грязюкою то машину добре видно.
Цитата: Олександр 1968 від 16 Листопада 2017, 21:20:14
Патрон з двоконтактною лампою міняєш місцями з патроном протитуманки.Протитуманка має розсіювач і за рахунок цього габарит внизу буде візуально видно краще.Потім міняєш місцями проводи гальма і протитуманки-внизу габарит/протитуманка,зверху гальма.Як варіант.
Бачив днями таку машину, то виглядає погано. Також зимою бампер засипає снігом, і протитуманок вже не буде видно.
Цитата: Aryan від 17 Листопада 2017, 00:45:34
Мабуть і листа страховій напишу! Бо якщо мовчати то цих "нетрадиціоналів" розводиться все більше і більше.
Слушна думка, повністю підтримую.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Серёга

Я себе разделил стоп и габарит, теперь вверху габарит и ПТФ а внизу чисто стоп.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Володимир

Цитата: Серёга від 17 Листопада 2017, 16:09:05
Я себе разделил стоп и габарит, теперь вверху габарит и ПТФ а внизу чисто стоп.
Про сніг на бампері я вже писав.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968

Цитата: Серёга від 17 Листопада 2017, 16:09:05
Я себе разделил стоп и габарит, теперь вверху габарит и ПТФ а внизу чисто стоп.
Цей чисто стоп навряд чи побачить погонич якоїсь фури,сидячи високо вгорі-може втулити.У всякому разі буде виправдання для нього чому не встиг

Серёга

Спорить и доказывать ничего небуду, переделывать тоже, по фактам с родной системой меня чуть 2 раза не догнали причём ночью а как переделал уже лет 7 прошло всё норм всем видно.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!