Флудилка 2018

Автор Андрій, 01 Січня 2018, 19:49:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Sergik32

і січас почнеться словесна перепалка і переможців тут не буде, бо кожен хоче те що він хоче і не важливо, правильно це чи ні.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris


Жулик

Цитата: Sergik32 від 18 Грудня 2018, 08:46:58
і січас почнеться словесна перепалка і переможців тут не буде, бо кожен хоче те що він хоче і не важливо, правильно це чи ні.
Я это и пытаюсь пояснить)
От серж хочет авеху.
А я уже нет  :rofl:.
Такава жизни селяви )
Одно могу сказать протестдрайвил недавно несколько авто и понял( такой разницы как я почутвовал можду славутой и авео уже не почуствую(((.
Тачка стоит как 2мои а никакой эйфории у меня не вызывает  :dunno:.
Хз толи я повзрослел, толи ожидал больше ибо стоит она не мало.
Короче машины становятся как моб тел, надоела купил новую.
Всем срать с чего там подвеска, шо там за двиг (Юрист исключение). Всем нужно просто шоб она ехала не зае шоб была какого то цвета и какой то вместительности всё!
Как и с моб купляет за 50000грн и сидит в ньом в соц сети, фоткает, юзает нет, иногда говорит. Тобишь 98% потенциала не используется  :wallbash:. И всем ср..ть шо там внутри!

Sergik32

шо да то да, от січас їздив шефовим грандсценіком 1,6дизель 2014-го року, ну от шо сказать, після славути це для мене просто самальот, місця вагон, тихо, тепло, канхвортно, на тому тижні катався рено трахвік довга база  пасажир чистий з пробігом в 55 тисяч всіго км, з клімат контролем і автономкою, ну то це тоже не славута як для мене
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Цитата: Sergik32 від 18 Грудня 2018, 10:48:03
шо да то да, от січас їздив шефовим грандсценіком 1,6дизель 2014-го року, ну от шо сказать, після славути це для мене просто самальот, місця вагон, тихо, тепло, канхвортно, на тому тижні катався рено трахвік довга база  пасажир чистий з пробігом в 55 тисяч всіго км, з клімат контролем і автономкою, ну то це тоже не славута як для мене
Так отож а я на гранд ценике ийфории не чую( знаковый купил тож 1,6 2013г. Но он мне большой, в симье уже есть бус)
Поглядываю давно на меган гранд тур, от все в ньом карашо а проехался, ну авто как авто(. Мо тре 1,9 а не 1,5 )))
Жене нра, места говорит больше + багажник то шо надо.
Вот только ручку уже не хо а прийдется походу, сцепа там на роботе 1тык $ + замена, про электронику вообще молчу.
Хотя по хвакту это все пе...ж, автомат появился все орали ну его на, вариатор кричали луче автомат, робот кричат шо луче вариатор))) короче волка боятся ручку дергать )))
Знакомый тот на ценике на роботе катает и кайфует. Ну не пугает его сцепа)

Sergik32

якщо для горада то тра тіко автомат брати, особливо в годину пИк, тягнучки, і ніякого дригання, сиди і слухай музику
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris


YUKON

#1252
Цитата: Жулик від 18 Грудня 2018, 07:02:12
Цитата: YUKON від 17 Грудня 2018, 20:15:16
Цитата: Жулик від 16 Грудня 2018, 12:17:56
А как же евро5 которое твая машина даже в глаза не видила.
Ну да там смердит а у тебя прям пахнет.
Росскажи это вадилам на современных дизелях)
Я канєш розумію, що задів почуття механізатора с/г, але:
1. У провідних країнах Європи, трахтєра заборонять починаючи з 2020 чи з 2023 року, бо вони ж точно темні люди на відміну від тебе. За фільтра в Германії не чули ніколи да собсна як і в США...де так круто обхезявся ВАГ із своїми дриздюлями. Я так думаю що всі дизеля димлять і тільки у Віваро дише и випускає чисте повітря, а сама соляра то майже кринична вода.
2. СН, який викідає дизель, хоч з 1 фільтром хоч 10, дико небезпечний для людини.
3. І саме цікаве, ти володієш інфой скік "положено" викидів на Євро 3,4,5 і скік фактично викиди у авто на газу.
Славік дорослішай, я тя прасю!
Да в джермани внатури скоро не буде дизелей в центре центрального города  :rofl:.
А сами ждерманци на это клали когда их спрашивают какую бы вы авто купили? Они чотко отвечают диз! Так а как же запрет на въезд? Бебе. Ну так а в центр я на авто не ежу))) думаю и ты на калине по хрещатику давно ездил))).

Поповоду ВАГа ))) ну так виваро ж не ваг)))). И я не говорю про вивару только заметь! Я имею ввиду современные диз все! А не там где форсунки на пружинах)

Поповоду выкидов я уверяю евро 4 бенз наверно пахучей чем евро 5 диз.  :-D.

По поводу что лучше я россуждать не буду! Каждый сам выбирает что ему покупать! Только один юрист всех переубиждает шо нада куплять то что купил или хочет покуить  :rofl: но не может.
Но люди не слушают юриста они покупают дыз! И с500 амг. А юрист мечтает и всех накручивает на бенз бмв. :rofl:


Я же не говорю тебе Юрист возмись за ум, сядь на диету, займист спортом, перестань курить  :facepalm:.
Каждый имеет право на свое мнение, но иногда его лучше держать при себе.
У каждого свои потребности! Ты догонишь когда небуть это?

Ну що тобі сказати, я висловив своє бачення питання "написав, нехо я трахтер"...загальне...без переходу на особистості....і коли тебе несе за калину, за мої погляди на те чи інше, я тобі привожу просто свої аргументи...не більше і не меньше. Тут Жулькіндрот входить в "дріфт" і понеслась звєзда по кочках.Пишеш всяку єрєсь, порівнюючи незрівнянне. Щоб ти розумів ДВС як ще проживе років 30 то і гарно думаю мать і того не буде.
От як ти подорослішаєш тоді ми з тобою будемо розмовляти а покі, дорослішай! ;)
Цитата: Жулик від 18 Грудня 2018, 09:02:03
Цитата: Sergik32 від 18 Грудня 2018, 08:46:58
і січас почнеться словесна перепалка і переможців тут не буде, бо кожен хоче те що він хоче і не важливо, правильно це чи ні.
Я это и пытаюсь пояснить)
От серж хочет авеху.
А я уже нет  :rofl:.
Такава жизни селяви )
Одно могу сказать протестдрайвил недавно несколько авто и понял( такой разницы как я почутвовал можду славутой и авео уже не почуствую(((.
Тачка стоит как 2мои а никакой эйфории у меня не вызывает  :dunno:.
Хз толи я повзрослел, толи ожидал больше ибо стоит она не мало.
Короче машины становятся как моб тел, надоела купил новую.
Всем срать с чего там подвеска, шо там за двиг (Юрист исключение). Всем нужно просто шоб она ехала не зае шоб была какого то цвета и какой то вместительности всё!
Как и с моб купляет за 50000грн и сидит в ньом в соц сети, фоткает, юзает нет, иногда говорит. Тобишь 98% потенциала не используется  :wallbash:. И всем ср..ть шо там внутри!
1.Ти? Ти тік підріс, а до подорослішав тобі ще років 10! Ой йотіть калатіть! :rofl:
2.В країнах Еуропи може й так, хоча так роблять або дуж богаті люди, або простий люд замінюючи б/в авто на б/в. А от від гаспадіна із куєва дуж дивно таке чути...хто це в нас так авто замінює одне на одне? Славік ти в космосі(наслідки царювання Льохі-Космоса в куєві, мабуть заразив)... :-D
...спустись на землю. Якщо ти про б/в авто дик то заміна однієї брички на іншу.

Toris

Цитата: YUKON від 18 Грудня 2018, 13:50:49Щоб ти розумів ДВС як ще проживе років 30 то і гарно думаю мать і того не буде.
А що, "Формула-1" уже проводиться на електроболідах? https://www.formula1.com

Жулик

Цитувати виділенеЩоб ти розумів ДВС як ще проживе років 30 то і гарно думаю мать і того не буде.
Вот тут я согласен на 400%! Но как бенз так и диз, заметь! Они здохнут одновременно!
Но что ты предлагаешь? Имея 8000$ норм ел, мобиль ты не купиш. Не говоря уже о том что и нормального бюджетного ел. мобиля запас хода хреноват. Это пока что ) 30л еще впереди)

А вот поповоду подрос, ты сюда не лезь.
Я могу о тебе сказать что ты не пытался подрости. Не смотря на твои года...

Жулик

Цитата: Toris від 18 Грудня 2018, 14:13:27
Цитата: YUKON від 18 Грудня 2018, 13:50:49Щоб ти розумів ДВС як ще проживе років 30 то і гарно думаю мать і того не буде.
А що, "Формула-1" уже проводиться на електроболідах? https://www.formula1.com
Я слышал что на микроволное зажигание)
И что это зажигание продлит жизнь двс )

YUKON

Цитата: Жулик від 18 Грудня 2018, 14:14:25
Цитувати виділенеЩоб ти розумів ДВС як ще проживе років 30 то і гарно думаю мать і того не буде.
Вот тут я согласен на 400%! Но как бенз так и диз, заметь! Они здохнут одновременно!
Но что ты предлагаешь? Имея 8000$ норм ел, мобиль ты не купиш. Не говоря уже том и у нормального бюджетного ел. мобиля запас хода хреноват. Это пока что ) 30л еще впереди)

А вот поповоду подрос, ты сюда незь.
Я могу о тебе сказать что ты не пытался подрости. Не смотря на твои года...
Ну тик що ти розсусолюєш про дизеля, бензини...он за наступного року, можливо Рено надає всім по сраці і випустить за 8500 електроміні кросовер! Продаси авео і купиш! Який дизель...

Жулик

Цитата: YUKON від 18 Грудня 2018, 14:19:02
Цитата: Жулик від 18 Грудня 2018, 14:14:25
Цитувати виділенеЩоб ти розумів ДВС як ще проживе років 30 то і гарно думаю мать і того не буде.
Вот тут я согласен на 400%! Но как бенз так и диз, заметь! Они здохнут одновременно!
Но что ты предлагаешь? Имея 8000$ норм ел, мобиль ты не купиш. Не говоря уже том и у нормального бюджетного ел. мобиля запас хода хреноват. Это пока что ) 30л еще впереди)

А вот поповоду подрос, ты сюда незь.
Я могу о тебе сказать что ты не пытался подрости. Не смотря на твои года...
Ну тик що ти розсусолюєш про дизеля, бензини...он за наступного року, можливо Рено надає всім по сраці і випустить за 8500 електроміні кросовер! Продаси авео і купиш! Який дизель...
Я примерно так и делаю. Выставил свое авто на продажу за норм цену, и по мере зароботка буду сбрасывать цену, к лету продам а может и раньше.
Рено мне нра.
Но ел. Моб нужно глянуть шо оно да как будет)
Если запас 300км+ и в багажник влезит 3х колесный вел + пару сумок, почему бы и нет?
Хоть и стремно как и коробка робот)
Ладно уже на дальняки виваро позычу)

Но пока что ел. моб похожи на моб тел, дорого и быстро розряжается(((.

Toris

Нє, пацани, поки електромобілі за своїми експлуатаційно-ціновими характеристиками не порівняються з ДВС-никами - нірвани не буде.

А прогнози... Он, за прогнозами 100-річної давнини ми вже мали би маршрутками до Марсу і назад літати. А тут ось воно як, кошмаримо типу солексну славутку і розмитнюємо євробляху... :facepalm:

YUKON

Цитата: Жулик від 18 Грудня 2018, 14:23:03
Цитата: YUKON від 18 Грудня 2018, 14:19:02
Цитата: Жулик від 18 Грудня 2018, 14:14:25
Цитувати виділенеЩоб ти розумів ДВС як ще проживе років 30 то і гарно думаю мать і того не буде.
Вот тут я согласен на 400%! Но как бенз так и диз, заметь! Они здохнут одновременно!
Но что ты предлагаешь? Имея 8000$ норм ел, мобиль ты не купиш. Не говоря уже том и у нормального бюджетного ел. мобиля запас хода хреноват. Это пока что ) 30л еще впереди)

А вот поповоду подрос, ты сюда незь.
Я могу о тебе сказать что ты не пытался подрости. Не смотря на твои года...
Ну тик що ти розсусолюєш про дизеля, бензини...он за наступного року, можливо Рено надає всім по сраці і випустить за 8500 електроміні кросовер! Продаси авео і купиш! Який дизель...
Я примерно так и делаю. Выставил свое авто на продажу за норм цену, и по мере зароботка буду сбрасывать цену, к лету продам а может и раньше.
Рено мне нра.
Но ел. Моб нужно глянуть шо оно да как будет)
Если запас 300км+ и в багажник влезит 3х колесный вел + пару сумок, почему бы и нет?
Хоть и стремно как и коробка робот)
Ладно уже на дальняки виваро позычу)

Но пока что ел. моб похожи на моб тел, дорого и быстро розряжается(((.

От ти питання електроавто вивчав?
В середньому більша частина авто (старі Ліфи не беремо в розрахунок ну і Електросєкас тож :-D) прокатують 250-300 км. Посидь, продивись. да покі дорого...той же Лиф...але Лиф с подвійними батареями долає 300 км. Питання бажання. Ти ж крутиш гайки в Авео...чого до Ліфчика немона прикрутити другу батарею. От ви гаспадін Жулік царем великім стали. Кажуж...злізь з пальми і спробуй...

Цитата: Toris від 18 Грудня 2018, 14:32:17
Нє, пацани, поки електромобілі за своїми експлуатаційно-ціновими характеристиками не порівняються з ДВС-никами - нірвани не буде.

А прогнози... Он, за прогнозами 100-річної давнини ми вже мали би маршрутками до Марсу і назад літати. А тут ось воно як, кошмаримо типу солексну славутку і розмитнюємо євробляху... :facepalm:
З самого початку казав не буде толку з цими з/ч на колесах. А тер "завдяки" євробляХЄРам маємо податок на вживані авто. С-кі нетрадиційної орієнтації вони. Вельми "дякую" їм. Шара, с-ка, об'єма не має! :wallbash: