Дикость... Или этот безумный, безумный Мир.

Автор Сергей, 09 Січня 2018, 16:05:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Як не дивно, але це відео таки при диких та нерозумних. А ще я бачив такі відео про наші совкові землі, нарки так само зависають, тільки поки що не масово.

User2108

Цитата: Toris від 08 Жовтня 2021, 09:09:27
Як не дивно, але це відео таки при диких та нерозумних. А ще я бачив такі відео про наші совкові землі, нарки так само зависають, тільки поки що не масово.
Я до того, що така фігня є майже в кожному місті

Toris

В Штатах уряд пробував приборкати наркоторгівлю шляхом легалізації у якомусь місті. І так само, як у Нідерландах, щось пішло не так і тепер уряд не знає, що робити далі. До того міста з'їжджаються з усієї країни любителі наркоти і прямо на вулицях робиться ось таке, як нам Віталій показав. Дивився якогось "нашого" блогера, він робив про це спеціальний репортаж.

У великих містах місцеві ради виділяють спеціальні ділянки/вулиці, куди зганяють усіх бомжів, психів та любителів бомжувати у наметах чи просто неба. То наркомани там же прилаштовуються.

А тим часом проплачена гебня та совкодрочери дуже полюбляють знімати на тих вулицях відео і втирати нашому жебрацькому населенню про те, як погано при капіталізмі живеться простому люду в тих їхніх америках і про те, що при совку такого не було, скоро америці триндець, а вот путін/лукашенко маладєц. При цьому ці "блогери" драпати з США зовсім не збираються, мабуть, не все так погано, як вони показують.

До речі, неподалік цих спеціально виділених територій облаштовують спеціальні центри, де вуличні люди можуть поїсти, помитись, пройти спеціальне навчання і знайти роботу, якщо є бажання соціалізуватись. Також там працюють місцеві волонтери від релігійних громад по типу, як у нас Геннадій Мохненко у Маріуполі (насправді різні громади по всій Україні, але Мохненко найвідоміший, поважаю його, знаю двох його прихожан - достойні люди).

Spoiler

vladishtm

 :dunno: Не знаю куди це?... в дикий безумний запад, чи в трохи юмора  :lol: ...
"Єврокомісія влітку оприлюднила пакет законодавчих ініціатив «Fit for 55», що прагне станом на 2030 рік скоротити викиди парникових газів на 55% порівняно з 1990 роком. Серед іншого, він передбачає посилення вимог екологічності до автотранспорту. Так, до 2035 року планують заборонити реєстрацію авто на бензинових та дизельних двигунах, а також гібридів. В результаті всі нові автомобілі в Євросоюзі матимуть нульовий рівень викидів. Аби досягнути такої амбітної мети, пропонують створити розгалужену мережу зарядних станцій для електромобілів (максимальна дальність одна від одної – 60 км), а також  мережу водневих заправок (кожні 150 км).Продажі електромобілів в світі зростають шаленими темпами. За перше півріччя 2021 року вони виросли на 160%  :psih: "Сусідня Польща не лише модернізує власні транспортні потужності, але й стає постачальником електробусів для багатьох країн Євросоюзу. Так, сьогодні понад 80% таких транспортних засобів в Італії та більше 40% в Німеччині вироблені на території Польщі компанією Solaris."

ПС https://youtu.be/OizqjOYhm80?t=1164 Бюджетный Электромобиль по цене велосипеда  тоб то велік легко коштує вже 4500 зелені  :hysterics:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Холєра... На певних територіях його, мабуть, уже би застрелили без суду та слідства...

vladishtm

В Харкові елітний позашляховик збив людей на пішоходному переході. ВIДЕО автореєстратора
https://censor.net/ua/video_news/3298971/v_harkovi_elitnyyi_pozashlyahovyk_zbyv_lyudeyi_na_pishohodnomu_perehodi_video_avtoreyestratora
+27 ватникобой
ребят, я сам из Харькова, в свое время сдал на права без взятки один, из всей группы, которая права купила за сало. Пока права будут покупать таким образом - нечего и ожидать чего то другого. Тут конкретно тупиздень на крузаке банально перепутал педали газа и тормоза, возможно под чем то был.
А по ситуации в Харькове могу сказать что количество имбецилов на дорогах просто зашкаливает, каждый день выезжаю - как в последний бой иду. Конченные деды с досками и мешками на москвичах едут по средней полосе вместо крайней, психованная мажорва на джипах, делающая бесполезные перестроения в пробке, подрезающие впердоллеры и гонщики, для которых желтый светофор как красная тряпка для быка ... вся эта инфернальная херня на улицах Харькова творится 24 на 7 на всех улицах. Полиция в коматозе... из недавнего, сегодня суд признал виновным водителя Газели, в которого на скорости 150 кмч впечатался бухой дебил на БМВ Х5))) Велкам ту Харкив, кароч))
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

_Oleksandr_

Цитата: vladishtm від 12 Листопада 2021, 10:06:02А по ситуации в Харькове могу сказать что количество имбецилов на дорогах просто зашкаливает, каждый день выезжаю - как в последний бой иду. Конченные деды с досками и мешками на москвичах едут по средней полосе вместо крайней, психованная мажорва на джипах, делающая бесполезные перестроения в пробке, подрезающие впердоллеры и гонщики, для которых желтый светофор как красная тряпка для быка ... вся эта инфернальная херня на улицах Харькова творится 24 на 7 на всех улицах
Есть такое дело

vladishtm

Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 21 Листопада 2021, 10:15:53Дебильные журналюги
Хіба тільки вони? Не бачити різниці між шлаком і вугіллям?
Йде процес загальної дебілізації людей. Думаєте треба багато часу? Ні. Простий приклад Північна Корея. Зроблено не більш ніж за 40 років. Була одна країна з Південною. Тому легко порівняти.
Ще швидше була зроблена хунвейнбенізація в Китаї. Та так, що тих  "оніжедеті", коли виросли, Китай вимушений був спалити іх в бійні на Даманському.
Наповнювач для гіпсокартону в Англії виробляють з відходів ТЕЦ.  А в Україні тієї золи вже гори в буквальному смислі. Я на власні очі, за тридцять років, побачив як яма з "-20"метрів золоотвалу на трипольці, перетворилась  на гору +20. А скідьки їх таких?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

 :lol:  :lol: Ніколи не думав що отмичкі продають в магазині запросто https://www.uhs-hardware.com/products/original-lishi-ford-jaguar-tibbe-6-cut-pftpd-premium-pick-set?variant=19382928932931/

https://www.uhs-hardware.com/products/original-lishi-hu162t-2016-audi-vw-9-cut-2-in-1-pick-decoder-door-trunk-ag?variant=19382486958147/
"....предназначенн для взлома и расшифровки автоматических дверных замков. Кроме того, это идеальный выбор для профессионального слесаря, потому что работа может быть легко выполнена за 3 минуты....
Нам не надо  https://youtu.be/NnwJEppNArU?t=2  :-D :-D :-D
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

igo61

Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

drone

26-го декабря в Кодияке, Аляска зафиксировали температуру в 20° С, выше чем в Сан-Диего, Калифорния. Всего же за декабрь на территории вашингтонской империи зафиксировали 8500 рекордных показателя по наивысшей температуре при 400 рекордных по низшей. Подробнее
https://www.youtube.com/watch?v=-XmKxX6BwzU
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"