ГБО-4 инжектор

Автор xoma1973, 16 Лютого 2018, 15:29:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

xoma1973

Всем привет, не знаю есть или нет такой темы написал сюда. Вопрос такой -- на горячую долго приходится крутить стартером секунд до 10 пока схватит но не всегда бывает что сразу заводится. На холодную всё окей, тёплый старт отключён, температура перехода на газ выставлен на 20 градусов. ГБО-4 инжектор

Володимир

Цитата: xoma1973 від 16 Лютого 2018, 15:29:16
Всем привет, не знаю есть или нет такой темы написал сюда. Вопрос такой -- на горячую долго приходится крутить стартером секунд до 10 пока схватит но не всегда бывает что сразу заводится. На холодную всё окей, тёплый старт отключён, температура перехода на газ выставлен на 20 градусов. ГБО-4 инжектор
Я так розумію запускаєш на газі?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Цитата: xoma1973 від 16 Лютого 2018, 15:29:16
Всем привет, не знаю есть или нет такой темы написал сюда. Вопрос такой -- на горячую долго приходится крутить стартером секунд до 10 пока схватит но не всегда бывает что сразу заводится. На холодную всё окей, тёплый старт отключён, температура перехода на газ выставлен на 20 градусов. ГБО-4 инжектор
Трохі акселератора нажми і буде все норм...в мене іноді таке буває!

xoma1973

ну да походу запускается на газу, редуктор ведь гарячий, я вот подумал, а нужно при включении зажигания ждать пока бензонасос накачает давление или можно сразу запускать стартер и не ждать

vol4ok7

Цитата: xoma1973 від 16 Лютого 2018, 16:40:32
ну да походу запускается на газу, редуктор ведь гарячий, я вот подумал, а нужно при включении зажигания ждать пока бензонасос накачает давление или можно сразу запускать стартер и не ждать
Бензонасос к пуску на газу никакого отношения не имеет.

Володимир

Цитата: xoma1973 від 16 Лютого 2018, 16:40:32
ну да походу запускается на газу, редуктор ведь гарячий, я вот подумал, а нужно при включении зажигания ждать пока бензонасос накачает давление или можно сразу запускать стартер и не ждать
Скористайся порадою YUKON-а, коли на незапущеному двигуні відкривається клапан газу, то при прокрутці двигуна виростає тиск на форсунках відносно ресивера, суміш надто забагачена, тому потрібно помаслати двигуном щоби продути циліндри.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Aryan

     щось я не зрозумів ні питання ні відповідей!
ГБО-4 -- якщо вимкнено теплий старт то запуск двигуна відбувається на бензині! Про яку надто збагачену суміш мова?
Щоб запускатися на газі при вимкненому теплому старті треба вручну вмикати аварійний запуск при кожному старті!
     Може навпаки теплий старт ввімкнено?!!!!? У мене також був інколи "довгий запуск" і я вимкнув теплий старт щоб запуск був на бензині!

xoma1973

ну сегодня подсоединю ноут и гляну- ну вроде я галочку убирал

Aryan

xoma1973, як там "Галочка"?

xoma1973

глянул- галочки нету  :(