Roomster 1.4 S

Автор Валерий, 26 Лютого 2018, 21:54:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валерий

Ос і я созрел для бортовичка. :-Dпрошу сильно не пинать.начинаю я свій сказ.а передісторія така.була славка інж 1,2  люкс з салону.вірою і правдою прослужила вона мені 7 років.поміняв я її з дуру на ланос.поляк 1,5 гол як сокол.вроді покруче буде.  :yahoo:воно то так ,но з якої сторони дивиться. :facepalm:ця жобовозка зовсім не підійшла під мою роботу.і рік промучившись було прийняте рішення поміняти на щось більше. Займаюсь будівельними роботами то машина тре щоб не тільки мене возила а й якісь матеріали й інструменти. Розглядались варіанти грузопассажирського пиріжка.кенго,добло ,берлінго,каддік,коннект..При моєму бюджеті інаявності в регіоні після довгих пошуків був куплений       рено кенго 1,4  2006р.в перша регістрація 2008 р.куплений 01.11.2016 р.з гбо 4 покоління . Присутній кондиціонер і гідропідсилювач керма.з пробігом 208000 .як тоді показалось в задовільному стан :facepalm:і.купував у другого хазяїна в Києві.на перший час були гарні враження: великий салон,багажне відділення.дуже гарна обзорність. Я довго привикаю до нової машини ,а тут сів і поїхав ніби постійно на ній їздив.Саме головне що меді припало до душі що можна перевозити як обємні речі задні сідушки або зложуються, або знімаються. Получається площа десь 1,2*1,2*1,4 м.так і догомірні предмети в салоні перевозив пачку вагонки 3,10 по діагоналі з під пасажирського сидіння.Також присутні ніши й полички де можна розложити всякий дрібязок.для задніх пассажирів є два відкідних столики.салон великий но взимку не холодно пічка працює добре. :clap: ще добавлю що віддав за неї на той час 5,500 зелені...                               Продовження і фотки будуть далі, але не все й одразу :yahoo: за роботою не має вільного часу писати.все роблю з мобільного.вже забув коли за компом сидів.Так що продолжение следует. :clap:
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Сволочь

Наконец то, С Бортовичком! :drinks:
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

YUKON

Нууу, Валер! ...з початком продовження! ;)

Валерий

Дякую. Далі буде.як його винести в профіль.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

YUKON

Цитата: Валерий від 27 Лютого 2018, 08:22:21
Дякую. Далі буде.як його винести в профіль.
Редагуй профіль! Там написано!

Валерий

глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Сволочь

Цитата: Валерий від 27 Лютого 2018, 13:25:34
Цитата: Сволочь від 26 Лютого 2018, 22:15:33
Наконец то, С Бортовичком! :drinks:
Вітя твій коли буде :-D
Привет.
Нашёл писателя. :- Да и что писать? 12 лет 55 тык.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Валерий

Не густо.а писати ти умієш гарно  :-D
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Сволочь

Цитата: Валерий від 27 Лютого 2018, 17:14:52
Не густо.а писати ти умієш гарно  :-D
Ну писАть я не люблю, а вот погаварить ...
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Валерий

Ну що. поїхали далі.Після купівлі було замінено масло, півсинтетика брав у ланос,фільтра, промита система  ОР там була якась муть, зараз зрозумів що то був засипаний герметик. Залито ОР adinol c12 куплену у Вадіма  Бізуяна. Через деякий час зимою минулого року гавкнуло щеплення. При заміні стало ясно що стерлось воно від часу. Стояв заводський сакс.поставлений комплект валео. Цінник800гр робота при мої допомозі і запчастини десь 2400.  Далі було замінено задній тормозний цілінрик 300 відшліфовано і поставлено ремкомплекти поршеньків супортів 260 гр 1  і замінена тормозна рідина.брав щось наше недороге дот 4..ще одна неприемнісь поки ходив на базарі знесли наружне зеркало свідків не найшлось китайське зеркало 500гр . Розборки ломили ціну від 800.  Продолжение следует.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

YUKON

Мармизу замело!))) Валер а в те гаража ніхт?

Sergik32

короткий навіс - велике діло
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Валерий

Гаража ніхт.побудував би але немає де.землі немає.добро хоч під навісом.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

#14
Капиталка двигла.перед капіталкою двигла після поїздки на море змінені передні стойки поставив газомасляні сакси.,опорні підшипники пильники лопнувша пружина.бюджет десь 3500.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы