Славутко люксове карбюраторне 1.2L

Автор Toris, 28 Лютого 2018, 11:32:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Цитата: Володимир від 13 Квітня 2018, 11:24:01Ти що в страховій працюєш?
Нє. Просто створилась сенсаційна ДТП. :-D Я звичайний клієнт страхової компанії.

Володимир

Цитата: Toris від 13 Квітня 2018, 11:38:39
Цитата: Володимир від 13 Квітня 2018, 11:24:01Ти що в страховій працюєш?
Нє. Просто створилась сенсаційна ДТП. :-D Я звичайний клієнт страхової компанії.
Зрозуміло, бо щось страховик на славуті, то трохи смішно виглядає.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Торіс, давай признавайся, ти де працюєш, тіко не кажи що модератором на славутоклубі.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Sergik32 від 13 Квітня 2018, 12:04:56Торіс, давай признавайся, ти де працюєш, тіко не кажи що модератором на славутоклубі.
Ситуація така, що або я деанонімізовуюсь, більше нічого не пишу і самовипилююсь з форуму, або натхненно пишу, не розкриваючи свою персону. Особливих таємниць немає, але нюанси таки є.

Sergik32

ну прям секретний агент 00ТОРІС
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Валерий

Цитата: Sergik32 від 13 Квітня 2018, 10:00:05а класика то змінюється, колись запорожець був в мерсяку, тепер славута .
:popcorm: На мою славутку хамер наїхав. В мене задньому бамберу хана. А на хамері тільки номерний знак відпав. Правда попався нормальний чувак. Все оформили. Но бабло з страхової єле вибив.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Юра

Порекламирую земляков

Продаю деревяные кровати из натурального бука, производитель Эстелла.

Toris

Цитата: Toris від 11 Квітня 2018, 10:02:56Бачу, що таки доведеться мантулити щось власними руками і висвітлювати цей процес в бортовику.
Холєра, не виходить того стакана на туркоспорторуль приліпити жорстко аж ніяк... :wallbash: В топку ці рулі, треба шукати рідний і не вийожуватись... :mitsu:

YUKON

Цитата: Toris від 17 Квітня 2018, 17:07:30
Цитата: Toris від 11 Квітня 2018, 10:02:56Бачу, що таки доведеться мантулити щось власними руками і висвітлювати цей процес в бортовику.
Холєра, не виходить того стакана на туркоспорторуль приліпити жорстко аж ніяк... :wallbash: В топку ці рулі, треба шукати рідний і не вийожуватись... :mitsu:
Ай молодєс! Держи 5! Фсьо приходить з досвідом! Там спірт баранка треба як рибі парасолька!

Toris

Та то син попередника поміняв. Обіцяв знайти в гаражі рідного руля, але поїхав кудись за кордон і всьо...

Валерий

Цитата: Toris від 18 Квітня 2018, 11:44:42
Та то син попередника поміняв. Обіцяв знайти в гаражі рідного руля, але поїхав кудись за кордон і всьо...
так хай попередник зробить обшук гаража. :-Dнаярюй йому по два рази на день. :-Dсам принесе :-D
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Toris

Продовжую мемуари.

{мемуари}

...Поки Торіс відпочивали в Карпатах, курсанти тим часом вже почали курс практичного водіння. Мій інструктор вже двічі телефонував, запитуючи, що я собі думаю? А в мене на роботі накопичилось роботи і ніяк не можу в робочий час накатувати програму. :wallbash: Нарешті якось сподобився потрапити в робочий час до інструктора. Запропонував йому окрему оплату за тренування мене в неробочий час та вихідні дні. А він каже "нє" і хоч ти його встрель! Мовляв, вистачає роботи вдома, діти, внуки. :download: Добре, думаю собі, сьогодні тренуємось, а далі буде видно. Я все одно знайду вихід з ситуації.

...А зараз я маю розповісти, чого це я такий сміливий, що вирішив вивчитись і отримати права водія.

Річ у тому, що років з 10 тому, чи, може, навіть 15, один мій клієнт запропонував мені бартер послуг: я навчаю його роботі з комп'ютером, а він навчає мене керуванню автомобілем, щоби чоткий паца Торіс знав, як себе поводити з чотириколісним другом, якщо що. Мені взагалі цікаво навчатись чомусь новому, тому я погодився і ми провели один одному взаємні експрес-курси. Тренували мене теплими літніми вечорами за містом на Mazda 626, Fiat Doblo i на якомусь бусі типу VW Transporter T4. Цікаво було. :mitsu: Мій водійський прогрес був набагато кращий від його комп'ютерного, тому ми вирішили навчити комп'ютерним основам його дружину. Вона вчителька і її прогрес був уже такий, як треба. Власне вона була гарно мотивована, оскільки її колежанкам комп'ютер сильно допомагав у роботі. Ми з клієнтом десь разів з 10 покатались, а потім він подався на заробітки за кордон.

В результаті "прокачки головного героя" я отримав нові навички, які один раз дуже сильно знадобились. Але про це розповім трохи згодом, як буде натхнення.

Toris

{мемуари}

...Так от, сідаю я, значить, за кермо навчальної славутки, весь такий при пам'яті, що колись трохи їздив за містом. Інструктору натякнув з гідністю, що, мовляв, я майже ас і зараз покажу майстер клас. Інструктор розвеселився, але якось придушив свою іронію. Ну шо, набрався я ганьби: клієнт колись натаскував мене на налаштованих потужних інжекторах, а тут майже вбита карбюраторна славутка. Я глох при будь-якій можливості: при рушанні, при переключенні передач, на естакаді. :facepalm: Поки проїхали тренувальний майданчик - був геть мокрий. Літо, спека і ганьба. Я - шокований! :wacko: Інструктор дав машині остигнути, перекурив, попаскудив мене трохи, посадив пасажиром зправа, сам сів за кермо і спокійно показав, як треба проходити тренувальний майданчик. :mitsu: Я так зрозумів, що тепер інструктор - мій кумир. То ж треба, в розп в розгільдяя з'явився кумир!

Не встиг я оклигати від ганьби, аж інструктор дає команду на виїзд з території автошколи! Відчуваю, що у мене піднялась напруга десь в районі адреналінового вихлопу і очі стали дуже красномовними. Розказую інструктору щось про совість, безпеку руху та любов до ближнього. Пропоную гарно відкатати майданчик, щоби надійно. Перше заняття, як не як. :dunno: А він мені каже, що я непогано відкатав, прямо як ас, якби не глох. :-D А ще в нього є дві чарівні педальки, якими він мене поправить, якщо що. І ще в нас табличка "У" на даху та всілякі гарні написи по всьому фюзеляжу. Одним словом, вміє заспокоїти, холєрник. Їдемо в місто? - без проблем!

...Ледь втрапив у широко відкриті ворота. Цікава штука, ця психологія страху: поки спокійний - все вдається, а як збентежений - то вдається все, що не треба, окрім того, що треба. Постояли, я заспокоївся і ми їдемо далі. На перехресті з головною дорогою побачив колєжанку з чоловіком - радісно махаю їм. Вони теж вітають мене - а інструктор починає гнути йоби, мовляв, не відволікайся. Пробую його присоромити, мовляв, хіба ж можна на таку гарну даму не звернути увагу? Пропустили купу машин, інструктор вже втомився нервувати. З горем пополам якось виїхав на головну дорогу, а інструктор єхидно так запитує, чи бачив я, що там на знаках намальовано? В мене очі, як блюдечка: які знаки, шеф?! Я дорогу ледь бачу, дай, Боже, розібратись з керуванням, стільки тут всяких педальок-ручечок! З'їхали на другорядну дорогу, бо щось мені страшно.

Володимир

Щось я не розумію, в першому пості ти вже четвертий місяць катаєшся, а тут після 3-х місяців після того повідомлення не можеш рушити.

Торіс: так мемуари пишу. Не хочу порушувати хронологію, а побалакати люблю, коли є натхнення. :rolleyes: http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=14724.msg506180#msg506180
Десь за 10 мемуарних повідомлень маю вийти в реальний час. Відповів прямо тут, щоби не плодити повідомлення.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris