Славутко люксове карбюраторне 1.2L

Автор Toris, 28 Лютого 2018, 11:32:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Та ну нафіг, не хочу продавати "хлам"! Мотор і ходовка здорові, навіщо залишати хриплу КПП? В залізяку я вклав досить грошей і купував найкраще з  доступного - а хрипла КПП псує позитивні враження від авто.
Врешті решт авто дуже виручало мене у скрутні моменти і воно достойне невеличкого ремонту.

User2108

Майбутній власний може взагалі не здогадуватись, що вона хрипить, а вам заморочки з ремонтом і часом. Можна просто сказати, що все ок, але з кпп на вашу думку є проблеми, скинути в ціні авто і дати координати ремонтника кпп.
Де обіцяні фотки і оповіді про приборку? :)

ВКБ

В чому хриплість проявляється?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

_Oleksandr_

Цитата: Toris від 06 Серпня 2021, 22:15:14Та ну нафіг, не хочу продавати "хлам"! Мотор і ходовка здорові, навіщо залишати хриплу КПП?
Согласен с ребятами выше - не стоит ремонтировать, а лучше просто скинуть денег - может новый владелец хочет купить новую коробку или у него окажеться рабочая КПП, или захочет сделать сам. Лучше дать ему возможность принять решение самому.

Toris

Воно ніби правильно... АЛЕ: рукасті дядьки (у мене на роботі, наприклад) шукають зовсім інші ціни (600...800 баксів), тобто металобрухт, щоби робити з гімна цукерку.
Опускати ціну на вартість нової КПП не маю бажання зовсім. :-D

До речі, нова КПП вартує від 23 000 грн. І це ще без доставки та роботи! :facepalm: Мені апгрейд на ланосячу коробку (що краще!) обійшовся менше.
Попередник Сенсовича скинув 500 баксів на ремонт КПП. На славутці це великий відсоток від ціни.
А ремонт хай 100 баксів. Тобто виграш 400.
Тому ремонт, онлі ремонт!
:drinks:

_Oleksandr_

Автобизнесмены это отдельная категория, на нее я бы ориентироваться не стал.
А, скажем, минус 100-200$ и человек будет готов ездить и с такой коробкой. Тем более бывает, что тех 100-200$ просто нет, а ездить надо.

Toris


drone

Цитата: Toris від 09 Серпня 2021, 16:11:58
Воно ніби правильно... АЛЕ: рукасті дядьки (у мене на роботі, наприклад) шукають зовсім інші ціни (600...800 баксів), тобто металобрухт, щоби робити з гімна цукерку.
Опускати ціну на вартість нової КПП не маю бажання зовсім. :-D
Да ладно. Рукастые дяди тоже умеют считать и если видят, что могут за день работы заработать $50 (50 запчасти, 50 в карман при скидке $100 от рыночной) то чего б его не заработать если есть время?
В свое время так продавал сломанную приставку. Выставил за рыночную цену - цена ремонта в мастерской. Оторвали с руками.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Toris

Славутко люксове карбюраторне сьогодні перейшло до інших добрих рук.

4 роки тому, 03 листопада 2017 року славутко пригнали на парковку на роботі. А сьогодні, 06 листопада 2021 року з цієї ж парковки, цей самий чоловік забрав славутко і перегнав його до себе, практично туди ж, де я купував славутко. Цікаво, що й чергові охоронці на роботі сьогодні ті ж самі, що й тоді були. І ці ж охоронці були у день придбання Сенсовича на цій же парковці. Так можна й забобонним стати.

Станом на зараз славутко вже вдома і новий господар також вдома. Коли я виводив сенсовичом славутко до правильного перехрестя, спостерігав у салоннному дзеркалі славутко з увімкненими фарами. Презентабельно виглядає; ніколи не бачив славутко з такого ракурсу. Поки їхав, різні думки відвідували голову. Сьогодні перегорнулась сторінка цілої епохи життя, коли я набував нових для мене навичок водія і частково шофера. Якщо 4 роки тому мені перегнали автомобіль, бо я був ніц не водій і боявся навіть зазирати під капот та виїжджати самостійно межи люди, то сьогодні той самий маршрут майже у 400 км (в обидві сторони) здолав легко та весело.

Хай славутко гарно служить новому господарю. :drinks:

А я тепер маю лише одне авто, як усі люди. Буду звикати, що тепер не треба розриватись навпіл на автобазарі, не треба обслуговувати два авто, не треба думати, що поставити до гаража, а що паркувати на вулиці. Тобто автомобільна логістика має зменшитись удвічі. Вибір наступного авто зупинив до прояснення. Поки що залишаюсь з Сенсовичом.

Змінюю підпис та профіль.

Ivan1988

Знайомі почуття. Недавно свою проводжав поглядом, коли новый власник їхав від мене, то просльозилися очі, так як вкладено було в авто щось більше, ніж просто гроші та час. Але треба було рухатися далі.

Toris

Тижнів 2 тому славутко знову змінило власника, у мене з "Дії" зник технічний паспорт.
Попередній власник, котрий купив славутко у мене, каже, що новий господар - рукастий і Славутику буде з ним добре.

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Продаван це талант, у мене нажаль такого ніхт ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Цитата: Toris від 06 Листопада 2021, 20:10:33А я тепер маю лише одне авто, як усі люди. Буду звикати, що тепер не треба розриватись навпіл на автобазарі, не треба обслуговувати два авто, не треба думати, що поставити до гаража, а що паркувати на вулиці. Тобто автомобільна логістика має зменшитись удвічі. Вибір наступного авто зупинив до прояснення. Поки що залишаюсь з Сенсовичом.
Поздоровляю, це приємне відчуття. Як продав славтут то теж видихнув, але зараз трохи жалкую, машину доглядав дуже добре)). Життя воно таке непердбачуване. В мене 3 авто і як подумаю що требе замінити 12 колес на зиму одночастно, то вже зараз трохи не по собі. Але в мене таврончик для стройки, яка зараз призупинена із за війни. Одна машина для дружини. Знайомі також мають 2 машини и бажають забрати в мене таврона для того, щоб на дачу їздити, але важкувато 3 машини обслуговувати, 3 заміни масла на рік, заміна гуми та інше.

Toris

Цитата: KOT від 09 Серпня 2022, 07:06:55В мене 3 авто і як подумаю що требе замінити 12 колес на зиму одночастно <...> але важкувато 3 машини обслуговувати, 3 заміни масла на рік, заміна гуми та інше.
У вівторок вранці зібрались славутоводи-олігархи перетерти за жизнь. :-D

Час від часу відвідують думки знову купити славутку, тавруху чи пікапчик та зробити з неї теслу для пересування містом.