Вітаємо нового модератора Toris

Автор YDoron, 12 Квітня 2018, 09:13:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

YDoron

Сегодня у нас появился новый модератор @Toris
Желаю ему удачи в этом не простом деле!
Благодарности, претензии и коментарии по его работе прошу оставлять в этой теме.

YUKON

Виражаю свою повагу пану Торісу...скік "готовить" за "содєйствіє"??? :rofl: :rofl: :rofl:
А взагалі вітаю...пане "банщику"...готовте "віникі"!!! ;)

Sergik32

Пане Торісе, прийми мої співчуття, бо ти не зі Сходу, а значить будуть тебе пиляти що ти не об'єктивно відправлятимеш в баню.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 12 Квітня 2018, 11:18:47
Пане Торісе, прийми мої співчуття, бо ти не зі Сходу, а значить будуть тебе пиляти що ти не об'єктивно відправлятимеш в баню.
Ну і нашо ти так?...яка різниця звідкіля? І там і в нас і у Вас є норм люди, а є "скотобаза"!

Алекс

 Таки думаю,шо пан Toris буде непредвзят,честен и справедлив .Молодость в помощь  B)
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Toris

Цитата: Sergik32 від 12 Квітня 2018, 11:18:47Пане Торісе, прийми мої співчуття, бо ти не зі Сходу, а значить будуть тебе пиляти що ти не об'єктивно відправлятимеш в баню.
"Політику" модерити не буду, бо там повний рейвах і я там є стороною фронту. А в загальних розділах трохи діють Правила. ;)
Цитата: Алекс від 12 Квітня 2018, 11:37:47Таки думаю,шо пан Toris буде непредвзят,честен и справедлив .Молодость в помощь  B)
Старатимусь. І за "молодість" дякую. ;)

В інтерфейсі форуму у мене з'явились нові пункти меню і нові кнопочки у кожному повідомленні. І ніби не вперше, але щоразу відчуваю себе, як у літаку вперше: купа приладів, які насторожують. :-D
Ввечері буду акуратно тренуватись у своєму бортовику, щоби здуру не наробити ділов на живому форумі. :download:
Цікаво, можна забанити самого себе за порушення?

Skiper

Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Sergik32

а я шо, я нічо, я з самого початку готую коллєгу до супротиву сторін. Я знаю що повсюди є добрі чцйні і розумні люди, просто вони никаються за маскою злості і підлості. Ну ладно, ТОРІСович, працюй, тут роботи вистачає, про машину забудь, нема коли нею займатися, буш тут бдити
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

SWarlock

Цитата: Алекс від 12 Квітня 2018, 11:37:47
Таки думаю,шо пан Toris буде непредвзят,честен и справедлив .Молодость в помощь  B)
Как говорила одна мама в одном ежегодном фильме ("Ирония судьбы..."): поживем, увидим.

От себя пожелаю другой цитатой из другого не менее знаменитого фильма: чтобы не смотря на то как высоко взлетел, не отрывался от коллектива.

:drinks:
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Toris

Дякую за вітання! Все буде добре. ;)

Хлопці, я тут проводжу модераторські тренування. Мені треба видати/зняти комусь попередження і когось забанити/розбанити. Хто буде добровольцем?

UPD: З попередженнями розібрався. Залишилось потренуватись з банами. Хто буде добровольцем?

YDoron

я для таких целей заводил специального подопытного пользователя, сейчас сделаю
вот он: http://slavuta-club.info/forum/index.php?action=profile;u=17446

Toris

Дякую, YDoron!

Погрався трохи з Тестером і зачистив. Навички відновив. Завтра ще щось придумаю для нього.

Алексчук

Я отзываю свой голос за Ториса как модератора, ошибя я. Вернее он не сдержал слово быть честным и недпревзятым.

Прошу на это сообщение срач не устраивать!

Toris

Цитата: Алексчук від 08 Травня 2018, 11:52:32Вернее он не сдержал слово быть честным и недпревзятым.
Неупереджений - це неупереджений. В "Політиці" жодна волосинка не впала ні з вас, ні з ваших повідомлень. А за срач в загальних розділах - неупереджено штрафуємо всіх. Салєка після бану на два тижні моуни новою штрафною системою саме я відправив. Алексчук з Волчком і Сволоччю "отделались лёгким испугом". Будьте скромними помічниками колегам - і все буде гут.

А Сержик - таки пророк:
Цитата: Sergik32 від 12 Квітня 2018, 11:18:47Пане Торісе, прийми мої співчуття, бо ти не зі Сходу, а значить будуть тебе пиляти що ти не об'єктивно відправлятимеш в баню.

Sergik32

а я шо я нічо, я за справедливість.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0