Вопросы к модераторам

Автор YDoron, 25 Квітня 2018, 12:56:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алексчук

#210
Цитата: Toris від 05 Листопада 2019, 10:44:19
Цитата: Алексчук від 05 Листопада 2019, 07:26:01А теперь представь, что суд зекам за драку дает на строгой зоне: одному десять лет, а другому пять, ну чтобы они вышли в один день. Походу, по твоему, одинаково наказание?  :-D :applause:
Здається мені, що хтось уже наговорив на 10% за порушення п.4.14 Правил.
:applause: :facepalm:

Флудинг, п.4.1. Правил. +10%. Модератор Toris.

Сволочь

Цитата: Алексчук від 05 Листопада 2019, 12:51:13
Цитата: Toris від 05 Листопада 2019, 10:44:19
Цитата: Алексчук від 05 Листопада 2019, 07:26:01А теперь представь, что суд зекам за драку дает на строгой зоне: одному десять лет, а другому пять, ну чтобы они вышли в один день. Походу, по твоему, одинаково наказание?  :-D :applause:
Здається мені, що хтось уже наговорив на 10% за порушення п.4.14 Правил.
:applause: :facepalm:

Флудинг, п.4.1. Правил. +10%. Модератор Toris.

Это за смайлики?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Toris

Цитата: Сволочь від 05 Листопада 2019, 15:27:32Это за смайлики?
За непродуктивні розмови на форумі. А смайлики є однією з форм непродуктивного спілкування, в Правилах є про флудерні смайлики.

Забагато часу втрачаю на цих штрафниках, тому підіймаю штрафні санкції. Це як частини 2, 3 і далі в статтях особливої частини кримінального кодексу, як рецидив. Як повторні правопорушення до зняття судимості після відбування покарання.

На форумі усі мають бути чемні, доброзичливі та допомагати один одному. А хто влаштовує срач - той отримує кляп.

Сволочь

Цитата: Toris від 05 Листопада 2019, 16:20:31
Цитата: Сволочь від 05 Листопада 2019, 15:27:32Это за смайлики?
За непродуктивні розмови на форумі. А смайлики є однією з форм непродуктивного спілкування, в Правилах є про флудерні смайлики.

Забагато часу втрачаю на цих штрафниках, тому підіймаю штрафні санкції. Це як частини 2, 3 і далі в статтях особливої частини кримінального кодексу, як рецидив. Як повторні правопорушення до зняття судимості після відбування покарання.

На форумі усі мають бути чемні, доброзичливі та допомагати один одному. А хто влаштовує срач - той отримує кляп.

Только будь справедливым всегда.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

vol4ok7

Цитата: Сволочь від 05 Листопада 2019, 18:30:42
Цитата: Toris від 05 Листопада 2019, 16:20:31
Цитата: Сволочь від 05 Листопада 2019, 15:27:32Это за смайлики?
За непродуктивні розмови на форумі. А смайлики є однією з форм непродуктивного спілкування, в Правилах є про флудерні смайлики.

Забагато часу втрачаю на цих штрафниках, тому підіймаю штрафні санкції. Це як частини 2, 3 і далі в статтях особливої частини кримінального кодексу, як рецидив. Як повторні правопорушення до зняття судимості після відбування покарання.

На форумі усі мають бути чемні, доброзичливі та допомагати один одному. А хто влаштовує срач - той отримує кляп.

Только будь справедливым всегда.
Торис справедливым быть не может .так же как и Салек не быть высокомерным хамом....Так что оставь свои иллюзии и просьбы....Это все пройденно давным давно...Одно радует что когда Салек иногда нас покидает :-D,на форуме прекрасно и спокойно...Всегда бы так... :-D :-D :-D

Toris

#215
Цитата: Salek від 24 Грудня 2019, 06:38:14Шо такое сделало твоё протеже что за конкретные нарушения его ещё надо понять и простить?!
Це Віталій мав ТЕБЕ панять і прастіть, бо ти якось пройшов кілька днів без штрафних санкцій. :)

Цитата: Salek від 24 Грудня 2019, 06:38:14торис твоему цинизму нет придела!!!
За то что меня послали: https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=4435.msg535984#msg535984
ты меня оскорбил и забанил:https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=4435.msg535984#msg535984
Ну это для тебя норм и фиг с тобой.
От чесно: розглядую твої повідомлення і прямо, і збоку, і зверху і знизу - все одно психоз та хамство. Вже й інші люди тобі кажуть, що щось з тобою не так. Прибанив тебе про всяк випадок на добу, поки ти не встиг наламати дров. А ти все одно преш на дзот. Синдром Аспергера? Будь людиною, га? Можеш якось терпиміше вказувати людям на їх помилки?

Vitaliy.

Вопрос к Торису. Каков будет ответ на это запитання?
Цитата: Сволочь від 02 Січня 2020, 20:14:24
А как называется сообщение из одних повторяющихся смайликов?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Сьогодні добрався до модерації. Скажу так: ви задовбали, уважаємиє таваріщі. :facepalm: Поки космічні кораблі ширяють в космосі, а Торіс зі Шкіпером виправляють перекоси державного керування, Віталька з Салькою вирішили геть зачморити Торіса своєю поведінкою та скаргами. З двох сторін, обоє, одночасно. Зарані налаштовані на образи на "несправедливі" дії модератора Торіса. Щоби Торіс не вдіяв - інша сторона все одно буде незадоволеною. Або, навіть, обидві сторони, бо мало або не за те і не тому.

Зав'язуйте флудерастити, шановні камеради. Не хочу вас ні штрафити, ні банити, бо останнім часом ви й так більше відпочиваєте, аніж спілкуєтесь. Краще займіться суспільно корисною працею. Наприклад, заведіть собі тут щоденики і пишіть які мемуари чи поради неофітам-славководам. Воно продуктивніше та вдячніше, аніж чморити інших, коли вони щось не те пишуть. Завжди цікаво почитати практику досвідченого спеціаліста, який роками здобував оптимальні способи експлуатації, технічного обслуговування та ремонту таврославуток шляхом споживання корисних властивостей таврославутки, яка знаходиться у приватній власності.

Алекс

Пропозиция ...
Сволочь пропонуе бiльш пользы для форумус як одно модер ...а то может его 2 м  замдиректора форума ?
С согласия  :ok:
А хулиганов в ИО модер на месяц,начиная с (голосовалка)
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Vitaliy.

Цитувати виділенеСкажу так: ви задовбали, уважаємиє таваріщі. :facepalm:
А шо поробиш, работа модератора, как полициянта- наша служба и опасна и трудна ...  :-D
Цитувати виділенеВіталька з Салькою вирішили геть зачморити Торіса своєю поведінкою та скаргами.
Ааа, це пидтверджуе, що опонент також строчить мемуари  :-D
Цитувати виділенеВоно продуктивніше та вдячніше, аніж чморити інших, коли вони щось не те пишуть
А ти пам*ятаешь, як твий любимець "продуктивно" писав про реле на проводах к замку запалювання? Йому навить слова Володимира пусти, який писав, що на його старий таврии було реле. Де воно подилось у самого громкого учасника, нихто не зна. Або його таврию збирали наприкинци грудня, як при союзу, коли план горив, и лепили брак и так сяк. Або вин шось вигадав. Ведь нихто больше не писав, що у нього теж небуло реле. Значить цей випадок уникальний, як и сам ...
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vol4ok7

Цитата: Vitaliy. від 03 Січня 2020, 22:10:55
Цитувати виділенеСкажу так: ви задовбали, уважаємиє таваріщі. :facepalm:
А шо поробиш, работа модератора, как полициянта- наша служба и опасна и трудна ...  :-D
Цитувати виділенеВіталька з Салькою вирішили геть зачморити Торіса своєю поведінкою та скаргами.
Ааа, це пидтверджуе, що опонент також строчить мемуари  :-D
Цитувати виділенеВоно продуктивніше та вдячніше, аніж чморити інших, коли вони щось не те пишуть
А ти пам*ятаешь, як твий любимець "продуктивно" писав про реле на проводах к замку запалювання? Йому навить слова Володимира пусти, який писав, що на його старий таврии було реле. Де воно подилось у самого громкого учасника, нихто не зна. Або його таврию збирали наприкинци грудня, як при союзу, коли план горив, и лепили брак и так сяк. Або вин шось вигадав. Ведь нихто больше не писав, що у нього теж небуло реле. Значить цей випадок уникальний, як и сам ...

Виталик пиши на русском...

Toris

#221
Цитата: Salek від 03 Січня 2020, 18:01:21
Цитата: Toris від 03 Січня 2020, 17:49:52
   Салькою поведінкою та скаргами. З двох сторін, обоє, одночасно.
Ториска мягко говоря снова врёт!!!(нехороший человек ;) )
Где ты увидел чтоб я скулил!!!
А де я говорив про скавчання (скулеж)?  Коли ти нажимаєш "Повідомити модератору", у мене з'являється повідомлення про скаргу, яку хтось сотворив. Саме про це я й повідомив. А ти про якесь скавчання на ходу змикитив. :facepalm: Акуратнєє нада, мягко говоря, чєловєк. ;) !!!

Цитата: Vitaliy. від 03 Січня 2020, 22:10:55А ти пам*ятаешь, як твий любимець "продуктивно" писав про реле
1. Ви якось вже розберіться між собою, хто з вас мій "любімєц", бо я постійно плутаюсь, кого банити першим, через що підгальмовую. :)

2. А про таврухи взагалі не варто сперечатись, бо після того, як мені Олександр 1968 розповів про свій досвід стажування на ЗАЗі та роботу в салоні, я не здивуюсь навіть маленьким гномикам під капотом, які маленькими ніжками крутять педалі. В наших таврухах з заводу може бути що завгодно, де завгодно і як завгодно.

Цитата: vol4ok7 від 03 Січня 2020, 22:23:48Виталик пиши на русском...
Та хай навіть так, суржиком, це колоритно.

Vitaliy.

Цитата: vol4ok7 від 03 Січня 2020, 22:23:48
Виталик пиши на русском...
Я украинским суржиком пишу если прикалываюсь, або в знак особои пошани к пользователю. Что именно из них зависит от разных моментов  :-D
Да и просто, если вспомнить как хрен пойми но смешно лаялись писали два товариша, вроде жулик и юкон, там и суржик, и петросян, и гумор, и хрен пойми чего. Но смiшно було, хочь плач  :P
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Цитата: Salek від 04 Січня 2020, 06:44:02
совкодрочество
:facepalm:  :rofl:  :wallbash:  :fool: Если тебя бесит цифра 1970, то закрась раздражающую фразу маркером на мониторе!!!  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Цитата: Salek від 04 Січня 2020, 09:50:49
Цитата: Salek від 04 Січня 2020, 06:44:02
Не хочет ли "уважаемый"Торис перенести совкодрочество в соответствующий раздел.
И наказать нарушителя?!
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=5299.msg536370#msg536370
Цитата: Vitaliy. від 04 Січня 2020, 09:40:04
Если тебя бесит цифра 1970,
Форумчане(я был против!) решили что совок в гавнюшнике!
Может хоть раз торис пойдёт по правилам!!!
У відео я побачив чотири кокарди радянських авіаторів (форма у них така) і одну зірку на трамваї радянського виробництва (така заводська комплектація). У відео:
1. Відсутні будь-які звукові коментарі.
2. Відсутня будь-яка текстова пропаганда будь чого.
3. Відсутній будь-який порівняльний відеоряд.

Просто історія: зима, (вже) історична радянська техніка розгрібає снігові намети, люди ходять засніженим містом, люди стоять в черзі. З таким же успіхом можна показати аналогічну ситуацію тоді ж десь в Штатах чи Канаді, наприклад. Під ту саму музику.

Не бачу порушень. Може, інші модери щось вгледять, а я не бачу нічого протифорумного. Ну, хіба що баттхерт Салєка, який ніяк не вгамується без сторонньої допомоги.