Вопросы к модераторам

Автор YDoron, 25 Квітня 2018, 12:56:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Цитата: Karp від 28 Липня 2020, 09:56:48
Цитата: ВКБ від 28 Липня 2020, 09:31:57
Мені здається що бортовики форумчан повинні бути односторонні
Вам мало что администрация требует к вам сочувствия и снисхождения.
Вы так вы ещё хотите чтоб подобную упоротую ложь нельзя было комментировать.
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=2988.msg543191#msg543191

Ви не розписуйтесь за всіх шановний. У вас немає довіреності завіреної належним чином. А брехня то що є таке? Чим встановлюється правда і яке визначення та тлумачення правди? Ви не розрізняєте роздуми і встановоення фактів?
Я Вам забороняю втручатись в моє особисте життя і збирати про мене інформацію з ознаками пілготовки до злочину. Схаменіться. Не " рийтесь в смітнику ".
Таке враження наче хтось утворює користувачів з форумчан і троле з особистих мотивів . Пєрєодєвашки )))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

YDoron

Присоединяюсь к мнению Toris'а
Пусть каждый сам за себя решает, нужны ему коменты или нет. В любом случае, обсудить чей-то бортовик можно во флудилке, например.

ВКБ

Цитата: YDoron від 28 Липня 2020, 12:51:31
Присоединяюсь к мнению Toris'а
Пусть каждый сам за себя решает, нужны ему коменты или нет. В любом случае, обсудить чей-то бортовик можно во флудилке, например.
Тобто..
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Вопрос модератору Торис. С каких это пор шутливое обращение к коллеге на форуме считается оскорблением, и уж тем более межнациональной грызнёй ?!?!? Вам там вообще какую то установку кашпировский по тв наколдовал, шо такие бредни выдумывать? Я написал глупенький, и в конце улыбка, а ти такий суворний, шо аж пиздець. Докинь на этот вопрос ще штрафчикив за обговорення дий модератора и обговорення штрафика  :-D
Це пиздець, одно чудо срало гавном на весь форум, и ему всё прощалось (почти). А тут нейтральное слово, тем более НЕ гневное, и модерато НЕ ПРЕДВЗЯТО не обратил на это внимание.  :wallbash:
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Відповідь учаснику форуму Vitaliy. .
Невідомо, як твоє жартівливе звернення сприйме адресат, чи правильно, чи шукатиме твоєї крові. Я не знаю Ваші персональні відносини між собою, тому задля спокою на форумі застосував загальне правило.

Надалі прошу утримуватись від публічних оціночних суджень того чи іншого учасника форуму за допомогою подібних епітетів.

Цитата: Vitaliy. від 03 Вересня 2020, 15:12:09Це пиздець, одно чудо срало гавном на весь форум, и ему всё прощалось (почти). А тут нейтральное слово, тем более НЕ гневное, и модерато НЕ ПРЕДВЗЯТО не обратил на это внимание.  :wallbash:
Тут два чуда було. Їх уже немає з нами. А нещодавно ще якісь намалювались. І як бачиш, люди не змогли керувати собою, то довелось їх забанити.

Цитата: Vitaliy. від 03 Вересня 2020, 15:12:09Докинь на этот вопрос ще штрафчикив за обговорення дий модератора и обговорення штрафика  :-D
Не зможеш керувати собою - докину. ;)

Vitaliy.

Цитата: Toris від 03 Вересня 2020, 16:41:28Я не знаю Ваші персональні відносини між собою,
Та тут ничего тайного нет. Я не написал дурак, или дурачёк, я написал мягко и шутливо, о чём подтверждается смайликом в конце. Вот раньше Жулик и Юкон мило сварились миж собою, шо хрен поймёшь лаються аба дуркують. И ничего, всем было спокойно.
Я уверен, Серёга не жаловался, то ти не упустил возможности заработать зирочку (показать видимость активного слежения за порядком), хотя раньше кое что ну прям совсем пропускал сквозь пальцы любимого твоего героя. Як на це видповиси?
Цитата: Toris від 03 Вересня 2020, 16:41:28за допомогою подібних епітетів.
Если Ви не розумиете шутливе слово, це не моя проблема. Сходить до вчительки рус або укр мови, морже там Вам шось обьяснят.
Цитата: Toris від 03 Вересня 2020, 16:41:28Не зможеш керувати собою - докину.
Це угроза, попередження, або як? И шо означае смайлик наприкинци?
Иной раз звичайна кома, може повернути справу наоборот (казнить нельзя помиловать), а тут м*яке слово- глупенький, и смайлик в конце поставил модератора в такой граматический тупик, шо аж страшно как вин сказився. Нельзя быть таким злим до одних и добрим до инших. Мне до лампочки, може тоби там шось капае при зачислению штрафчикив до особой категории пользователей, незнаю. По крайней мере я ни до кого не ставився погано. Но раз тоби так нравиться делать илюзию активного слежения за порядком, то зверху воно все бачиться. Земля квадратна.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Цитата: Vitaliy. від 03 Вересня 2020, 20:05:58Я не написал дурак, или дурачёк, я написал мягко и шутливо, о чём подтверждается смайликом в конце.
Цитата: Vitaliy. від 03 Вересня 2020, 20:05:58
Цитата: Toris від 03 Вересня 2020, 16:41:28Не зможеш керувати собою - докину.
Це угроза, попередження, або як? И шо означае смайлик наприкинци?
Життєрадісне попередження і повагу до тебе. Невже не ясно?

Цитата: Vitaliy. від 03 Вересня 2020, 20:05:58Я не написал дурак, или дурачёк, я написал мягко и шутливо, о чём подтверждается смайликом в конце.
А тепер уявимо собі, що прийшов втомлений і нещасний чоловік після роботи додому, йде до улюбленого форуму відвести душу і бачить ось таке:
Цитата: Vitaliy. від 03 Вересня 2020, 09:50:32Какой же Вы глупенький :)
Після того, як його, наприклад, цілісінький день озадачував маразмами начальник-самодур, а він змушений був виконувати дебільні вказівки, твоя невинна фраза зі смайликом на емоційному рівні цілком собі сприйметься як обзивання та високомірне знущання. І буде Серьозі гірко та сумно отримати останню краплю з улюбленого форуму.

Тобі утриматись було би легше, ніж йому зализувати потім душевні рани.

Vitaliy.

Цитата: Toris від 03 Вересня 2020, 20:52:53А тепер уявимо собі, що прийшов втомлений і нещасний чоловік після роботи додому,
Сразу видно, шо тоби на роботи також шото втомило, и хтось по нервах проихався, тому ти и давай улюбленими штрафчиками розкидуватись. Раздул слона с мухи, причёму з безобидной мухи. На ровном месте.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Неполучается вставить фотку с телефона, уже не раз спрашивал об этом, как быть?

О, получилось
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

А в личке почему то нет этой функции прикрепления картинки. Как быть?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Что то не получается войти в профиль чтобы изменить основную информацию.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 26 Січня 2024, 16:27:32Что то не получается войти в профиль чтобы изменить основную информацию.
Це до адміна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion