Подлокотник на славуту

Автор Антон, 03 Червня 2009, 19:37:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

В мене також картинок не видно.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Aryan

У мене замість картинок якісь стідометро-тахометро-манометри.

Сергей

Тю. Теж пропали, а були-сам бачив  :(

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ledmalt

Так как ничего не смог сделать со своим сообщением с фото (вернее их отсутствием) выкладываю фото здесь.



























Извиняюсь за неудобства.

YUKON

Ledmalt - ви молодець, нічого сказати. І виконання і інженерна думка. Одне щоб я зробив по іншому...думаю і Ви погодитесь...сама рама дуже громізка і тяжка...її б виконати з алюмінія.

Ledmalt

Здравствуйте.  Насчет рамы полность согласен. Она тяжеловата и сейчас бы я сделал ее немного по другому, но это вариант который собирался из подручных материалов и из условия наличия сварочного аппарата. Но как говорится ничего не мешает ее переделать кроме отсутствия времени  :)

YUKON

Цитата: Ledmalt від 07 Листопада 2017, 08:48:56
Здравствуйте.  Насчет рамы полность согласен. Она тяжеловата и сейчас бы я сделал ее немного по другому, но это вариант который собирался из подручных материалов и из условия наличия сварочного аппарата. Но как говорится ничего не мешает ее переделать кроме отсутствия времени  :)
Зверніть увагу на рідний Калинівській підлокотник...я би в нього ліфт поставив би і собна відмінно!

Ledmalt

Изучу вопрос чисто из технического интереса. Спасибо за наводку.

Romka

Респект за работу, выглядит как заводская конструкция.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

Коллєга, шикарно-стильно-зручно. Нічого не попереобляйте, навіть ліфт, краще знайдіть час і зробіть ще один, але вже з усіма виправленнями які вважаєте повинні бути. Буду скромним, а цей підлокітник загорніть в плівку, потім в картон і знову в плівку, і приклейте туди бірочку з адресом куди відправити (м.Рівне, Нова Пошта, №33, для Сірожи, 068 735 23 29)
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 07 Листопада 2017, 15:59:59
Коллєга, шикарно-стильно-зручно. Нічого не попереобляйте, навіть ліфт, краще знайдіть час і зробіть ще один, але вже з усіма виправленнями які вважаєте повинні бути. Буду скромним, а цей підлокітник загорніть в плівку, потім в картон і знову в плівку, і приклейте туди бірочку з адресом куди відправити (м.Рівне, Нова Пошта, №33, для Сірожи, 068 735 23 29)
Хитрюще якій! :-D :-D :-D

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 07 Листопада 2017, 16:16:53
нє ну шо я нічо
Яяяяя, таліфон записав...жди дзвіночка в час ночі! :yahoo:

Ledmalt

Всем добрый вечер. Я по поводу подлокотника (вернее его крепления в калину) это такой?



Если да, то я встречал подобный в продаже на славуту.