Поліуретанові запчастини ходовки

Автор Sergiy_ya, 25 Травня 2018, 20:49:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergiy_ya

Хто що чув про поліуретанові ризинки на ходову: бочонки на тяги до рейки, сайленти ричагів. Побачив на сайті pdgroup.com.ua. Можливо хтось ставив щось таке на своє авто? Чи ходять такі поліуретанові вироби? Чи є сенс їх ставити? Більше цікавить думка тих, хто вже таке собі ставив. Дякую.

Григорий

Мій племяш на шоху на задок поставив і через пару місяців мені показав як вони всі задубіли та потріскались, я не можу сказати що всі такі по якості але як взнати при купівлі які вони є насправді.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Sergiy_ya

Цитата: Григорий від 25 Травня 2018, 21:07:50
Мій племяш на шоху на задок поставив і через пару місяців мені показав як вони всі задубіли та потріскались, я не можу сказати що всі такі по якості але як взнати при купівлі які вони є насправді.
Він їх брав з того сайту, на який я посилання кинув?

Григорий

Потрібно не на сайт звертати увагу а на виробника і купувати без посередників.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Sergiy_ya

Цитата: Григорий від 26 Травня 2018, 20:33:39
Потрібно не на сайт звертати увагу а на виробника і купувати без посередників.
Крім цього сайту аналогів поки що не зустрічав, але не дуже і шукав

Игорь

Цитата: Sergiy_ya від 25 Травня 2018, 20:49:17
Хто що чув про поліуретанові ризинки на ходову: бочонки на тяги до рейки, сайленти ричагів. Побачив на сайті pdgroup.com.ua. Можливо хтось ставив щось таке на своє авто? Чи ходять такі поліуретанові вироби? Чи є сенс їх ставити? Більше цікавить думка тих, хто вже таке собі ставив. Дякую.
Посмотри на YouTube видео, их там много и определись.
Королевский синий. 1,2Sі.2008г.

Юра

Я ставил в рулевые, не советую, очень жостко с руль все отдает.
Продаю деревяные кровати из натурального бука, производитель Эстелла.

gray-black

я брав тут бочонки в рульову http://autoprostor.com/116-slavuta-1103 ,дуже подобаються,десь 5К проїхав :ok:
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Dmitrij

Я поставил комплект на передок , мне понравилось. На морозе не дубеют , 15 тык полёт нормальный. Вот только запресовывать гемор ещё тот с конусами и волшебными словами :-D