Чому не балансуються бублики?

Автор Володимир, 20 Червня 2018, 10:50:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Що робити з яйцем шини, тобто неконцентричність вісі диска і вісі шини? Може бути не 15 грам а яйце. Яйце теж дає зміщення мас, але якщо її вгамувати  то форма амортизує все одно.
А от якщо таке колесо вчіпити на велосипед і сотку гнать, то підкидати може ненажарти )) маса транспорту то є ваооме співвідношення.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Яйця треба рівняти або кувалдометром, або прокаткою, якщо диск, якщо шина - викидавати. А не розбивати авто, зрозуміло, що на овалах тягарці до лампочки.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 06 Грудня 2021, 11:14:13Так, має бути відбалансовано, якщо критичний дисбаланс.
Не критичный это до 10-15 грамм.
Цитата: ВКБ від 06 Грудня 2021, 11:14:13У мене болото було сухе і їхди в з ним все літо , а там 50грам було
Обычно грязюка равномерно располагается. А лишняя срезается/заглаживается деталями подвески и суппорта :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Ок. Важе 12кг диск і шина.
1200 обертів/хв це приблизно 1200*3.14*0,52*3.6/60=117.6км/год (32,7м/сек)
Груз в 50гр..тобто 0,05кг сидить на ободі, а це   R=0,19m
Сила центробіжна невідцентрованого еквівалента груза
F(Н)=m×w^2×R
w(  рад.сек) =1200*3,14/30=125,6рад.сек.
F=125.6^2*0,19*0,05=149,9Н
Тобто сила дизбалансу у разі відсутності еквівалентного грузика по ньому розрахунок.

Ну от скажіть, при вазі колеса в 12кг їхати 120км/год і при вазі вертикально 250кг на колесо і при інерційній масі рухомого авто F=mv, а це 100кг*32,7м/сек=32666Н=3266кг...оті 14,9кг на щось впливають!?
Тобто при вазі колеса в 12 кг -14,9кг маємо підрив колеса на 3кг, при умові що прудина тисне 250кг))) То сильно щось там трясе ))
А резонанс це коли трямаа авто співпадає з тряскою колеса..нереально бо то є пружини.
От посмикайте авто за 3кг з частотою в 20гц (1200об/хв, або 117,6км/год, або 32,7км/год..), Сильно потрясе? І це було 50грам. А якщо 15 грам?
То може трясе щось інше?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Костя, трясе не авто, а руль, бо оті 14 кг що ти наміряв, немогано так впливають на руль, тим більше що на деяких швидкостях настає резонанс. А ще деколи буває що дисбаланс мають два колеса і коли вони в протифазі то підсилюють одне одного.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

В відео багато мусору, але враховуючи велику кількість відгуків що їм допомогло то доля правди в цьому є.

Вибрация и биение руля на скорости 100-120
Spoiler
[close]
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

На завершення, якщо посадочні не розбиті і диск голий не набиває, шина сідає норм і балансування майже не треба при збігу позитивних факторів. Тобто, якщо збортував, прогнався і не набиває, то не треба йти на балансування. Якщо набиває, то по бажанню.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 06 Грудня 2021, 15:46:31
На завершення, якщо посадочні не розбиті і диск голий не набиває, шина сідає норм і балансування майже не треба при збігу позитивних факторів. Тобто, якщо збортував, прогнався і не набиває, то не треба йти на балансування. Якщо набиває, то по бажанню.
Я пробував в статиці балансувати колеса чіпляпляючи на найлегшій стороні з обох боків два грузики однакової маси, то фіг там, всерівно било.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

igo61

Цитата: ВКБ від 06 Грудня 2021, 15:46:31
На завершення, якщо посадочні не розбиті і диск голий не набиває, шина сідає норм і балансування майже не треба при збігу позитивних факторів. Тобто, якщо збортував, прогнався і не набиває, то не треба йти на балансування. Якщо набиває, то по бажанню.
:rofl: Все, крапка, вислизнув.  :-D

Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Vitaliy.

Думаю смеятись чи плакати? Костя такий розумниший, стильки цифр вмие рахували калькулятором, шо аж заглядение. Но всё это великолепие портит полное непонимание как работают вращающиеся механизмы, и для чего они подвергаются балансировке  :wallbash:
Костя, ти заглядав пид вантаживку? Для чого кардан мае приварени пластини биля хрестовин?  Для чого высвердлюють сверлом часть металла на маховике двигателя, фрезеруют роторы и якоря электродвигателей (включаючи стартери, особенно редукторни) ?!?
На своей тачке можешь робити що завгодно, но рекомендовать это широкой неокрепшей публике это полный  :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Я уже несколько лет сам себе шиномонтажу и более менее балансирую колёса, и уверяю тебя, это такой кайф и блаженство, когда разгоняешся до заветных 90-100 км и руль ровный без дрожи и качелей.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Зніми прокатайся без грузів. Може у вас квадратні бублики? Може шина гафно і різностінна критично. У мене на wq-101 при 120..130 нема биття, іноді ледь ледь..але в болотце може й лишилось десь...як до черевика камінь прилип...не відчувається.  Якби било сильно звісно б балансував. Я не балансую 8.. років.
Перевірте по індикатору шпильки биття, може у вас там тіхій ужастік по биттю шпильок відносно вісі.
Вчіпіть свої колеса по черзі на задню ступицю, і покрутіть колеса і подивіться наскільки гума набива і диск . У мене немає й 1мм , що і відоьражається при їзді.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

А ковпаки стандарт чи люкс?

Да, у мене раз було, нова зимова Тоyo на дисках з магазину, два колеса без тягарців вийшло.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Цитата: Romka від 06 Грудня 2021, 22:01:29
А ковпаки стандарт чи люкс?

Да, у мне раз було нова зимова Тоyo на дисках з магазину два колеса без тягарців вийшло.

Упс. Отут +. Ковпаки теж підливають дизбалансику
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 06 Грудня 2021, 20:41:46Зніми прокатайся без грузів
Не для того я их цеплял чтобы по вашей глупости снимать.
Цитата: ВКБ від 06 Грудня 2021, 20:41:46Може у вас квадратні бублики? Може шина гафно і різностінна критично
Бубликам моим сто лет в обед, и досталось им немало. Но в общем, с разными шинами где какие раздобывал, удавалось более менее их вывести в приемлемый уровень.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Цитата: Vitaliy. від 06 Грудня 2021, 23:49:14
Цитата: ВКБ від 06 Грудня 2021, 20:41:46Зніми прокатайся без грузів
Не для того я их цеплял чтобы по вашей глупости снимать.
Цитата: ВКБ від 06 Грудня 2021, 20:41:46Може у вас квадратні бублики? Може шина гафно і різностінна критично
Бубликам моим сто лет в обед, и досталось им немало. Но в общем, с разными шинами где какие раздобывал, удавалось более менее их вывести в приемлемый уровень.

Краще гальмівний диск, флагець і задні ступиці збалансуй. А ще краще глушник.
Щодо деталей, чкі балансуються, маховик, якоря, шківи...ну то математично порівняй швидкість обертання їх максимальні і вагу того що обертаєтьмя і корпусу в чому обертаються, там пропорції не як у коліс.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.