Режим приема пищи – как действительный способ похудания

Автор Thomaspah, 30 Липня 2018, 14:30:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

igo61

В организме ещё есть такая функция "готовься к худшему". Часто она работает помимо воли организма. Ешь мало, некалорийно - а "запас" откладывается сам собой.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Валерий

Цитата: Vitaliy. від 28 Серпня 2018, 00:07:42
Может что то с обменом веществ? одни бывают много едят, но худые. Другие мало едят, но полнеют. Как это, хз. Я не медик. Но думаю чисто физически. Если человек тратит больше калорий, чем поступает с пищей, то он худеет. Если наоборот, то полнеет, и сальцо отлаживается. Речь именно о калориях, а не количестве еды. Ибо от помидорчиков огурчиков капусточки не потолстеешь.
скорей всего обмен  не работает. Питаюсь нормально калорийно.а оно не усвояется.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

maksromanov2020

Якщо хочете підтримувати дієту і смачно щось поїсти тоді краще відвідати ресторанний комплекс [видалено цензурою] де можна замовити дієтичну їжу і гарно відпочити.

romuald


Володимир

Цитата: maksromanov2020 від 27 Липня 2023, 09:51:47Якщо хочете підтримувати дієту і смачно щось поїсти тоді краще відвідати ресторанний комплекс де можна замовити дієтичну їжу і гарно відпочити.
Хтось хоче в бан за наглу рекламу на форумі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

maksromanov2020

Цитата: Володимир від 27 Липня 2023, 10:23:52
Цитата: maksromanov2020 від 27 Липня 2023, 09:51:47Якщо хочете підтримувати дієту і смачно щось поїсти тоді краще відвідати ресторанний комплекс де можна замовити дієтичну їжу і гарно відпочити.
Хтось хоче в бан за наглу рекламу на форумі.

Чому відразу? я думав тут можна порадити людям де можна поїсти коли на дієті.

Володимир

Цитата: maksromanov2020 від 02 Серпня 2023, 11:11:04
Цитата: Володимир від 27 Липня 2023, 10:23:52
Цитата: maksromanov2020 від 27 Липня 2023, 09:51:47Якщо хочете підтримувати дієту і смачно щось поїсти тоді краще відвідати ресторанний комплекс де можна замовити дієтичну їжу і гарно відпочити.
Хтось хоче в бан за наглу рекламу на форумі.

Чому відразу? я думав тут можна порадити людям де можна поїсти коли на дієті.
Якщо користувач від початку реєстрації написав тільки два повідомлення і ті з рекламою, то інших питань не виникає.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Чуйка каже, що бот. Я його видалив.

Адміню-модерую місцеву групу, то такі деколи боти "добрі" та чемні з'являються, що аж хвороби кудись розмоктуються. :-D

Володимир

Цитата: Toris від 03 Серпня 2023, 16:46:55Чуйка каже, що бот. Я його видалив.

Адміню-модерую місцеву групу, то такі деколи боти "добрі" та чемні з'являються, що аж хвороби кудись розмоктуються. :-D
Напевне штучний інтелект підключили.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion