Настройка ГБО-4

Автор Ivan1988, 05 Жовтня 2018, 21:45:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ВКБ

#225
Як даси  редуктором тиску на 5..10% то підніметься пропорційно паливовприск і нічого не треба переналантовувати..то ти придумав )). Просто буде в рампі надуто на 10% більше завжди. Стаг не перераховує Q (кажись)  газу в молях через дюцу. Воно..стаг..це не наче кумекає. Спробуй. Може помиляюсь і стан тримає множник по інформації мар сенсору. В мене мап сенсор ламався тричі по ресурсу, купляв по 110грн в китаї і перепаював, ставив обманку у вигляді подачі на контакти 1,2В з джерела живлення китайського для імітування тиску 1 атм . Таке враженнящо той мар сенсор по тиску треба лише для переходу газ/бензин. Їздив так місяць....різницю не ощутив. В рукопашну пепеключати прийшлось коли газ закінчується.

Якщо мап кумекає і тиск допоможе від ключа гвинтом, то виходе не вистачало трохи
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Алекс

Цитата: ВКБ від 09 Серпня 2020, 19:27:57Як даси  редуктором тиску на 5..10% то підніметься пропорційно паливовприск
Упадет .
Во всяком случае,в Дигитроник е давление больше -время впрыска меньше
И наибарот
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Sergik32

я тоже думаю що більший тиск тільки дасть менший час відкривання форсунки.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

#228
Тоді множник крутни.
Сулячи як я їздив на обманці  мап сенсора 1,2V яку підкинув на канал , то авто ледь відчутно хандрило , що дає висновки про доволі точну роботу редуктора по витримці і утриманню тиску. Обманка тупо мертво тримала 1,2V на вхід до стагу.

*****

Фото обманки кинуть? Знадобиться як мап глюкне тиску газу. Накидуєттся полярно на піни сенсора..до купівлі нового чи мап сенсора вцілому.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Алекс

Цитата: Sergik32 від 09 Серпня 2020, 22:54:10
я тоже думаю що більший тиск тільки дасть менший час відкривання форсунки.
Баллон новый -посмотри фильтра
И -давление редуктора проверить,мембрана обжалась-обмялась
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Sergik32

балон новий, щено тіко 4 чи 5-й балон виїжжаю, може ще редуктор і не устаканився.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алекс

Цитата: Sergik32 від 11 Серпня 2020, 08:34:44
балон новий, щено тіко 4 чи 5-й балон виїжжаю, може ще редуктор і не устаканився.
Кажуть,шо хватае баллона на обмятие
Перебирал зимой свой -особенно разницу не заметил на новых резинках
Вот еще момент -пан Сержик подключил газомоцк через замок зажигания .Считаю это неправильным -карты стираются .Правильно на Акб,да и фишка питания о том говорит
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Sergik32

а чого стираються карти, наш штатний заживлений постійно чи також через замок?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 11 Серпня 2020, 08:53:10
а чого стираються карти, наш штатний заживлений постійно чи також через замок?
Наш штатний має два живлення, одне постійне, а друге від замка.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

то виходить якщо дати на газовий постійне живлення то він буде краще працювати, я думаю що карти там не стираються
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

На счет стирание карт хз, но газмозг все запитуют от акб через пред.
Еще у Вас не докатаная карта на бензине снизу, отмечено синим справа.
Если на бензине хорошо стартует при хх резко газнуть, а на газу плохо, то имхо не хватает порции газа. Тут или редуктор не дает нужного давления, буквально 0,05- 0,09 атм не хватает, или форсунки не отрабатывают: малый диаметр дюз (вряд ли с D2,1 мм) или время впрыска недостаточное, или форсунки входят в режим насыщения (при низковатом давлении или не рассчитаны на такое длительное время открытия).
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

ну форсунки мають дюзи 2,5 зараз, тиск 1,05, може тра і додати, не спорю, попробую крутнути в +
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Ivan1988

Цитувати виділенену форсунки мають дюзи 2,5 зараз, тиск 1,05, може тра і додати, не спорю, попробую крутнути в +
Ну покрути, можешь ещё рассверлить дюзы. А когда надоест, купишь новые калибровочные штуцера и настроешь по инструкции. По поводу того затыка при резком нажатии на педаль газа то это перелив топлива, сталкивался с таким.

Алекс

Цитата: Ivan1988 від 11 Серпня 2020, 17:19:18
Цитувати виділенену форсунки мають дюзи 2,5 зараз, тиск 1,05, може тра і додати, не спорю, попробую крутнути в +
Ну покрути, можешь ещё рассверлить дюзы. А когда надоест, купишь новые калибровочные штуцера и настроешь по инструкции. По поводу того затыка при резком нажатии на педаль газа то это перелив топлива, сталкивался с таким.
Ранее була така гадость у мене,затык при подаче сходу в дождь или каша на дороге после наката на передаче ,вылечилось заменой ДК,б/у своим же
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Ivan1988

Цитувати виділенеРанее була така гадость у мене,затык при подаче сходу в дождь или каша на дороге после наката на передаче ,вылечилось заменой ДК,б/у своим же
У Sergik32 чуть другая ситуация. Когда двигатель работает на холостых и резко выжать педаль газа в пол то идёт краткосрочный провал, а потом двигатель набирает обороты. Если выбраны отверстия дюз по таблице, выставлено правильно давление и проведено настройку множителя и все равно провал при прогазовке остался то лечится тем что опускаются две последние точки множителя до момента когда провал пропадет. И на сколько я помню в автомобиле Sergik32 отсутствует ДК, а это большая проблема при настройке.