Настройка ГБО-4

Автор Ivan1988, 05 Жовтня 2018, 21:45:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romka

Цитата: Ivan1988 від 03 Червня 2021, 10:28:29Карты сами со временем накатаются, они ни на что не влияют, главное что кривая множителя сохранилась.
Это я знаю. Просто не приятно потерять графики карт, если собрался настраивать.
.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Romka

Апдейт.

1.Индикатор стал показывать переходные состояния уровня газа в баке, то есть когда  подходит к окончанию сектора начинает помигивать.
2. Ровне стал работать на малом времени впрыска, субъективно.
3. Газовые кривые стали более стабильными, что-ли, субъективно.
4. Смог более точно подогнать множитель.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

almetr

Цитата: Romka від 02 Червня 2021, 22:32:04Поучается нужно поднять коэффициент на холодную. Почему так? Что не так?
:) в прошлом году, было дело, для ВКБ доказывал что СТАГ уже имеет в своем ПО,  скрытый от нас, от пользователей, наклон от Т газа , помноженный на предпологаемое обогащение в моторном ЭБУ.  А значит то что  просит газовая настройка, тот наклон от Т газа что вышел на конкретном моторе и ЭБУ, и есть отображение перекоса от представлений о холодном обогащении у инженеров АС. К стати у меня на Виде (Стаг 4+)   все в нуле, кроме 20-30 град там +3% . То есть мои настройки Микаса в прогрева и работы зимой  , совпали с моделью у Стага.

ВКБ

Цитата: almetr від 20 Червня 2021, 00:40:21
Цитата: Romka від 02 Червня 2021, 22:32:04Поучается нужно поднять коэффициент на холодную. Почему так? Что не так?
:) в прошлом году, было дело, для ВКБ доказывал что СТАГ уже имеет в своем ПО,  скрытый от нас, от пользователей, наклон от Т газа , помноженный на предпологаемое обогащение в моторном ЭБУ.  А значит то что  просит газовая настройка, тот наклон от Т газа что вышел на конкретном моторе и ЭБУ, и есть отображение перекоса от представлений о холодном обогащении у инженеров АС. К стати у меня на Виде (Стаг 4+)   все в нуле, кроме 20-30 град там +3% . То есть мои настройки Микаса в прогрева и работы зимой  , совпали с моделью у Стага.
Щоб так судити спостерігайте за лямбдою при холодному газі до прогрітого в газомагістралі. Ви це спостерігали? Саме газоваза віж 10 до 50 градусів. Без лямбди коеф  кисню по бортовому нічого не понять. Саме ці спостереження стали основою дослідження.зараз так і їзджу з 63% на 100 град, з нулем на 40.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 21 Червня 2021, 23:55:48
Цитата: almetr від 20 Червня 2021, 00:40:21
Цитата: Romka від 02 Червня 2021, 22:32:04Поучается нужно поднять коэффициент на холодную. Почему так? Что не так?
:) в прошлом году, было дело, для ВКБ доказывал что СТАГ уже имеет в своем ПО,  скрытый от нас, от пользователей, наклон от Т газа , помноженный на предпологаемое обогащение в моторном ЭБУ.  А значит то что  просит газовая настройка, тот наклон от Т газа что вышел на конкретном моторе и ЭБУ, и есть отображение перекоса от представлений о холодном обогащении у инженеров АС. К стати у меня на Виде (Стаг 4+)   все в нуле, кроме 20-30 град там +3% . То есть мои настройки Микаса в прогрева и работы зимой  , совпали с моделью у Стага.
Щоб так судити спостерігайте за лямбдою при холодному газі до прогрітого в газомагістралі. Ви це спостерігали? Саме газоваза віж 10 до 50 градусів. Без лямбди коеф  кисню по бортовому нічого не понять. Саме ці спостереження стали основою дослідження.зараз так і їзджу з 63% на 100 град, з нулем на 40.
Що означає 63%?

Щодо настройки кута запалювання на газі, виявляється рівномірне збільшення кута запалювання в усьому діапазоні не є добре. При побудови дворежимної прошивки ГАЗ/Бензин пішов по такому алгоритму. Спочатку в стоковій таблиці кутів запалювання поприбирав закладені з заводу провали в графіках, ці таблиці пішли в мене на режим бензин.


Для другого режиму газ, в усьому діапазоні нагрузок підняв кути як показано на малюнку, в результаті отримав рівномірну тягу на всіх обертах двигуна, також замітив що зменшився розхід газу по трасі. Можливо на великих нагрузках не варто було так збільшувати кути, але детонації нема.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеЩодо настройки кута запалювання на газі, виявляється рівномірне збільшення кута запалювання в усьому діапазоні не є добре.

Для другого режиму газ, в усьому діапазоні нагрузок підняв кути як показано на малюнку, в результаті отримав рівномірну тягу на всіх обертах двигуна, також замітив що зменшився розхід газу по трасі. Можливо на великих нагрузках не варто було так збільшувати кути, але детонації нема.

Я сразу использовал всем известный график

Сначала нашел в интернете заводскую серийную последнюю прошивку на Сенс, там уже УОЗ был выше старой прошивки на 3,5 гр. во всем диапазоне. Потом для 2-го режима согласно выше выложенного графика поднял УОЗ в диапазоне 0 -  3800 об/мин, дальше УОЗ совпадает с бензином. Получилось сразу классно и по динамике, тяге, расходу.

ВКБ

Обрив вакуумної з редуктора гбо-4 до ресивера. Трубка раптово розвалилась. Прослужила 4 роки біля того.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Виловив затуп при розгоні і перезбагачення при газуванні - обрив трубки. Вирівнялось. І розхід був великуватий
Але все одно перезбагачення при потужному режимі більше пропорції множника. На бензині норм.
Що то може бути?. Чи редуктор вартотпепебрати репечистити чи форсунки . Саме бачу гбо видєлується.
Може трубка вакуумна задовга десь 80см та інерційність системи із за цього?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Опиши детальніше проблему, бо щось не можу зрозуміти.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Збагачує сильно на потужних режимах, тобто на великих часах газовприску при розгоні.
Як наче розстроілась настройка. То біля 0.97 конф, то аж 0,9, і іноді і на холостому тед до 0,9. Це багато, бо їде прекрасно і при 1. І відсувається затуп невеличкий.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

#505
Розхід на 14л.газу показав 8.0л/100, міський цикл що є норм. А от затуп є при газу після 3..4сек.і при цьому подає коеф до 0.8. Чав вприску по БК  при цьомк невеликий. На бензі все чітко, на газу розбалтай якийсь. Поставив по БК поруч екран лямбда і часу вприску.
Чи можуть портачить газофорсунк и чи редуктор? Яка вакуумна шланга має бути. Вона у мене доволі жорста тому немає зминання чи дихання її..плющення тощо.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 27 Липня 2021, 17:06:05
Збагачує сильно на потужних режимах, тобто на великих часах газовприску при розгоні.
Як наче розстроілась настройка. То біля 0.97 конф, то аж 0,9, і іноді і на холостому тед до 0,9. Це багато, бо їде прекрасно і при 1. І відсувається затуп невеличкий.
Мушу тебе заспокоїти, на виході ти маєш правильну суміш, тому що регулятор врізав тобі 10% паливоподачі. Справа в тому що газ займає більшу частину суміші що поступає в циліндр ніж бензин, тим самим зменшує об"єм повітря що всмоктується. Тому бензинові графіки в даному випадку дуже багатять суміш і регулятор змушений різати паливоподачу. Я собі в свою систему додав графік поправки паливоподачі від тиску в ресивері, і там виходить так що чим розрідження менше, тим більше потрібно різати паливоподачу.
Цитата: ВКБ від 27 Липня 2021, 17:41:23
Розхід на 14л.газу показав 8.0л/100, міський цикл що є норм. А от затуп є при газу після 3..4сек.і при цьому подає коеф до 0.8. Чав вприску по БК  при цьомк невеликий. На бензі все чітко, на газу розбалтай якийсь. Поставив по БК поруч екран лямбда і часу вприску.
Чи можуть портачить газофорсунк и чи редуктор? Яка вакуумна шланга має бути. Вона у мене доволі жорста тому немає зминання чи дихання її..плющення тощо.
Затуп коли дав багато газу, чи при виході з холостого трохи натиснути на газ?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

По останьому реченню - перше. Затуп супроводжується збагаченням до 0,8. Прекрасно бігає звісно при 0,95..1,05
А при різкому газі все ок, чутлива.
Якщо роззід буде норм, то тоді се вірно мікас і газомозок робе.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 28 Липня 2021, 10:48:11По останьому реченню - перше. Затуп супроводжується збагаченням до 0,8.
Ти не розумієш, 0.8 це не збагачення, 0.8 означає що мікас намалював багато паливоподачі і лямбдарегулятор помножив цю паливоподачу на коефіцієнт 0.8 врізавши заплановану паливоподачу на 20% щоби привести її до норми.

В мене є таке, що коли авто праціє на ХХ і варто натисну трохи на педаль газу зразу все ОК, а потім KLZ починає поступово знижуватись до 0.8, і такевідбувається на бензині також. Підозрюю що так зробили спеціально щоби трохи збагатати суміш для плавнішого рушання авто.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Але навіщо аж на 0,8, чому не досить 0,95. Можливо інерність реагування тому з запасом насипають. От толку, якщо не їде краще і марна трата палива.
Затуп зник, як тільки зменшив паливоподачу додаткову з 158 на 148. Несинхрон по лямбді бензину і газу бачум10%, трму доберусь до газомозку множник зменшу на 10..15%
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.