Re: Флудилка 2019

Автор Sergik32, 01 Січня 2019, 02:46:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр 1968

Оце засада!Зараз би холодними зимовими вечорами слухав би теплий ламповий звук заодно зігріваючись біля нагрітих ламп.Принесли якось на запчастини ламповий магнітофон(Днепр нібито).На болтики-гаєчки пішов.Ностальгії-нуль.Абсолютно

Алекс

Цитата: Алексчук від 05 Червня 2019, 20:57:53
Цитата: Володимир від 05 Червня 2019, 16:59:56
Економваріант грампластинки.
были у меня две виниловых и радиола ламповая. Молодой был, зеленый, разобрал на колонки.
Хочу продать ламповый Урал65 ,пластинки впридачу ,лампа верхняя 5Ц которая, найти надо
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Алексчук

Цитата: Олександр 1968 від 05 Червня 2019, 21:43:22
Оце засада!Зараз би холодними зимовими вечорами слухав би теплий ламповий звук заодно зігріваючись біля нагрітих ламп.Принесли якось на запчастини ламповий магнітофон(Днепр нібито).На болтики-гаєчки пішов.Ностальгії-нуль.Абсолютно
Дело не в ностальгии, на нем были КВ и УКВ, хотя оно мне и не нужно сейчас, но в гараже бы мог послушать о чем там радиолюбители шепчут, ну еще кучу всего.
https://www.youtube.com/watch?v=vKYg-1ZvESM

Олександр 1968

Зараз радіолюбителі в основному використовують ssb модуляцію або азбуку морзе через автомат набору з клави компа.Такщо цим динозавром крім китайців(можна навіть повчити мову) на діапазоні 25/31 метрів не дуже щось і зловиш.А взагалі якщо є таке бажання послухати радіолюбительські діапазони то доступнішого ніж програми для прослуховування drm в інтернеті немає.Особливо прикольно слухати радіопіратів в діапазоні трохи вище середніх хвиль.Музика в основному

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

igo61

Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Алексчук

Цитата: Сволочь від 08 Червня 2019, 15:12:29
Цитата: igo61 від 08 Червня 2019, 15:03:26
Цитата: Сволочь від 08 Червня 2019, 14:59:54
До политички не донёс?
Подгорает?
У Salekа?


А помнишь, как в "старые времена" Салек постил "достижения" украинского военпрома?

Володимир

Є бажання взяти ноут, потрібен для зависання в неті ті діагностики авто, вибір впав на оцих два Ноутбук HP Notebook 15-rb028ur (4US49EA) Black та Ноутбук Dell Inspiron 3573 (N4000\4\500\Lin) Black https://rozetka.com.ua/ua/notebooks/c80004/comparison/ids=87987333%2C55590054/

Що порадите вибрати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Цитата: Володимир від 13 Червня 2019, 09:36:54
Є бажання взяти ноут, потрібен для зависання в неті ті діагностики авто, вибір впав на оцих два Ноутбук HP Notebook 15-rb028ur (4US49EA) Black та Ноутбук Dell Inspiron 3573 (N4000\4\500\Lin) Black https://rozetka.com.ua/ua/notebooks/c80004/comparison/ids=87987333%2C55590054/

Що порадите вибрати.
У меня ХП взял простенький (очень похож на тот что ты хочешь) только нет дисковода. Добавил опиративки не помню сколько я доволен как слон, использую для фото видео + интернет, больше ничего на нем не делаю.
Ну офис иногда для роботы.
ХП взял ибо в свое время работал в банке и там были все ноуты ХП и они реально неубиваемые и очень тихи. В своем за 3-4 года я так и не понял если ли там куллер?  :-D

До этого был асус кусок рамки отломалось где экран от перегинания, грелся шумел куллер он сам тупил, короче горе ( слава богу его украли  :-D.

Дел на роботе сейчас все компы, тоже вроде не плохие, за 5 лет не ломались не одного... Но мне ХП как то больше по душе...



Toris

Цитата: Володимир від 13 Червня 2019, 09:36:54Є бажання взяти ноут, потрібен для зависання в неті ті діагностики авто, вибір впав на оцих два Ноутбук HP Notebook 15-rb028ur (4US49EA) Black та Ноутбук Dell Inspiron 3573 (N4000\4\500\Lin) Black https://rozetka.com.ua/ua/notebooks/c80004/comparison/ids=87987333%2C55590054/

Що порадите вибрати.
Я би порадив перед купуванням зайти на сайт виробника і подивитись, під які операційні системи є драйвери. На жаль, зараз в сучасному бюджетному секторі драйвери йдуть лише під Windows 10 64-bit. :( Окрім проблеми драйверів також може виникнути проблема первинного завантаження: ноут може не прийняти флешку з дистрибутивом Windows 7, наприклад. Рекомендую обкатати Ваш робочий софт на Windows 10 64-bit перед купівлею ноута, щоби гроші не витрачати марно.

На мою думку, є сенс підійти до реального магазину, затусуватись з ремонтниками і вибрати собі робочу конячку.

Цитата: Жулик від 13 Червня 2019, 10:11:31У меня ХП взял простенький (очень похож на тот что ты хочешь) только нет дисковода. Добавил опиративки не помню сколько я доволен как слон, использую для фото видео + интернет, больше ничего на нем не делаю.
Ну офис иногда для роботы.
ХП взял ибо в свое время работал в банке и там были все ноуты ХП и они реально неубиваемые и очень тихи. В своем за 3-4 года я так и не понял если ли там куллер?  :-D
Моя епопея з драйверами розпочалась якраз з ХуліПакардів: не вдалось встановити/запустити драйвери USB, через що довелось клавішами заганяти ноут до Інтернету (благо, мережевий адаптер встановився) і за допомогою TeamViewer користуватись мишкою. :facepalm: Наступної доби вдалось знайти на англомовних форумах перехідні експериментальні драйвери під Сімку, які запрацювали. Але тачпад ми так і не підняли... :wallbash: Наступний свіжачок вже не мав ніяких шансів працювати під Сімкою, мусили чекати поновлення софту під Десятку...

P.S. Кілька місяців тому підбирали офіційний дистрибутив Windows 10 під сучасні драйвери сучасних нових моноблоків: драйвери вимагали збірки дистрибутиву не нижче якоїсь там дати. :-D В експериментах вдалось поставити туди Windows 7-64, але все одно відмовились і поставили най-найсвіжішу десятку, як хотіли драйвери. Благо, моноблоків було вдосталь для експериментів, пробували різноманітні збочення паралельно, але все ж найкраще запрацював саме рекомендований варіант 10-64. Щоправда, старі принтери, на які не існує в природі геть ніяких драйверів під 64 біти, довелось переносити до старіших 32-бітних систем...

Володимир

Цитата: Salek від 13 Червня 2019, 10:05:29
Цитата: Володимир від 13 Червня 2019, 09:36:54
, потрібен для зависання в неті ті діагностики авто,

Що порадите вибрати.
Б/У вариант не рассматриваешь ;)
https://evronot.com.ua/catalog/noutbuki_b_u/noutbuki_hp_bu/?sort=PRICE&order=asc
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1l2vYXgrzt7a6nKsGOBGJJ5C0tZTVmMSE2JqmocT_2bg/edit#gid=1717270949
Був в мене БУ, на кожній деталі написано що японія, помер.

Цитата: Toris від 13 Червня 2019, 10:44:32
Цитата: Володимир від 13 Червня 2019, 09:36:54Є бажання взяти ноут, потрібен для зависання в неті ті діагностики авто, вибір впав на оцих два Ноутбук HP Notebook 15-rb028ur (4US49EA) Black та Ноутбук Dell Inspiron 3573 (N4000\4\500\Lin) Black https://rozetka.com.ua/ua/notebooks/c80004/comparison/ids=87987333%2C55590054/

Що порадите вибрати.
Я би порадив перед купуванням зайти на сайт виробника і подивитись, під які операційні системи є драйвери. На жаль, зараз в сучасному бюджетному секторі драйвери йдуть лише під Windows 10 64-bit. :( Окрім проблеми драйверів також може виникнути проблема первинного завантаження: ноут може не прийняти флешку з дистрибутивом Windows 7, наприклад. Рекомендую обкатати Ваш робочий софт на Windows 10 64-bit перед купівлею ноута, щоби гроші не витрачати марно.

На мою думку, є сенс підійти до реального магазину, затусуватись з ремонтниками і вибрати собі робочу конячку.

Цитата: Жулик від 13 Червня 2019, 10:11:31У меня ХП взял простенький (очень похож на тот что ты хочешь) только нет дисковода. Добавил опиративки не помню сколько я доволен как слон, использую для фото видео + интернет, больше ничего на нем не делаю.
Ну офис иногда для роботы.
ХП взял ибо в свое время работал в банке и там были все ноуты ХП и они реально неубиваемые и очень тихи. В своем за 3-4 года я так и не понял если ли там куллер?  :-D
Моя епопея з драйверами розпочалась якраз з ХуліПакардів: не вдалось встановити/запустити драйвери USB, через що довелось клавішами заганяти ноут до Інтернету (благо, мережевий адаптер встановився) і за допомогою TeamViewer користуватись мишкою. :facepalm: Наступної доби вдалось знайти на англомовних форумах перехідні експериментальні драйвери під Сімку, які запрацювали. Але тачпад ми так і не підняли... :wallbash: Наступний свіжачок вже не мав ніяких шансів працювати під Сімкою, мусили чекати поновлення софту під Десятку...

P.S. Кілька місяців тому підбирали офіційний дистрибутив Windows 10 під сучасні драйвери сучасних нових моноблоків: драйвери вимагали збірки дистрибутиву не нижче якоїсь там дати. :-D В експериментах вдалось поставити туди Windows 7-64, але все одно відмовились і поставили най-найсвіжішу десятку, як хотіли драйвери. Благо, моноблоків було вдосталь для експериментів, пробували різноманітні збочення паралельно, але все ж найкраще запрацював саме рекомендований варіант 10-64. Щоправда, старі принтери, на які не існує в природі геть ніяких драйверів під 64 біти, довелось переносити до старіших 32-бітних систем...
Та зараз всі драйвера мають тільки на він 10 х64, пробував сьогодні на моноблок з він10 х64 підключати перехідника юсб-рс232, то драйвера поставились, при спробі програмою мікас онлайн дати команду конекту світлодіоди мигають, значить сигнал проходить.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

я брал свой в ельдорадо, говорят вам ставить винду проги? За отдельную плату...
Не говорю)
Забрал включил винда стоит, драйвера стоят, проги некоторые тоже  :rofl:

ПО сей день та винда стоит и дрова же с нею все видит все пашет  :-D

А вот с асусом у меня еще та проблема была, стояла у меня там вин виста басик  :facepalm: мрак.
Тягал я его по всем хакерам, все в один голос на ХР нет дров.

Занес к последнему знакомому, через 3-4часа звонит говорит забирай. Говорю так нет же дров?
Он говорит кто тебе такое сказал?  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Не все хакеры одинаково полезны  :rofl: :rofl: :rofl:

Володимир

Цитата: Жулик від 13 Червня 2019, 11:36:05
я брал свой в ельдорадо, говорят вам ставить винду проги? За отдельную плату...
Не говорю)
Забрал включил винда стоит, драйвера стоят, проги некоторые тоже  :rofl:

ПО сей день та винда стоит и дрова же с нею все видит все пашет  :-D

А вот с асусом у меня еще та проблема была, стояла у меня там вин виста басик  :facepalm: мрак.
Тягал я его по всем хакерам, все в один голос на ХР нет дров.

Занес к последнему знакомому, через 3-4часа звонит говорит забирай. Говорю так нет же дров?
Он говорит кто тебе такое сказал?  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Не все хакеры одинаково полезны  :rofl: :rofl: :rofl:
XP на нові машини кажуть вже не поставиш, в біосі відключили MBR загрузка йде тільки з GPT.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Цитата: Salek від 13 Червня 2019, 13:48:22
КБ Южное начинает огневые испытания своего нового двигателя первой ступени РД-815 тягой 250 тс для ракеты Зенит. Он заменит мокшанский двигатель РД-171М. Идут переговоры с Казахстаном на пуски с Байконура Зенитов. Потенциально прорабатывается возвращаемая на Землю 1-я ступень. :yahoo: :applause:
та то ж у меня древний был асус.
А на ХП уже винда современная стоит) нахрен ему ХР )))