Провали педалі газу на інжекторі

Автор юрик1980, 20 Березня 2019, 12:26:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алек

плата одна. Говорили при покупці що версія 1,5. Но я ще боюся щоб pic був 18f20k80

Алек

якою програмою крім опен діак можливо налаштувати параметри мікаса 10,3
І у кого є параметри налаштування Мікаса 10,3 на опен діак, покажіть фотом чи напишіть що змінювати і де

Vadim_K

Цитата: Алек від 03 Липня 2019, 23:57:59
якою програмою крім опен діак можливо налаштувати параметри мікаса 10,3
І у кого є параметри налаштування Мікаса 10,3 на опен діак, покажіть фотом чи напишіть що змінювати і де
В Гуглі забанили?
диагностика микас 10.3
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Алек

А параметры в опен диак машины наприклад Хх ,Gob xx, Gxx, які виставити щоб машина не дьоргаеться при відпускні газу.

Vadim_K

Цитата: Алек від 04 Липня 2019, 12:39:30
А параметры в опен диак машины наприклад Хх ,Gob xx, Gxx, які виставити щоб машина не дьоргаеться при відпускні газу.

Таки забанили
параметры микас 10.3

Навіть з форуму тему Гугл знайшов https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=3205.0
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Алек

А як в Open diak ,сохряняти параметри. Бо виставив параметри хх, параметри подачі СО на їх, і параметри СО їх при русі, і шаг регулятора хх. і коли вийшов з програми Виключив запалювання а потім через хв 5 ввімкнув запалювання ввійшов в програму а параметри не ті які я виставляв

Ivan1988

Цитувати виділенеА як в Open diak ,сохряняти параметри. Бо виставив параметри хх, параметри подачі СО на їх, і параметри СО їх при русі, і шаг регулятора хх. і коли вийшов з програми Виключив запалювання а потім через хв 5 ввімкнув запалювання ввійшов в програму а параметри не ті які я виставляв
Шаг РХХ постоянно меняется и управляется ЭБУ. Его не трогай. А вот обороты и СО должно сохранять автоматически, попробуй ещё раз

Алек

Зрозумів. В мене буває показує положення РХх 35-38, і міняються в більшу сторону, Це нормально? І які параметри їх, Сохх, І Схх повинні бути? Бо при відпускні педалі газу на другий передачі в районі 1500-2000 об дьорається машина. Навіть незнаю в чому причина. І ще як в Open Diag провірити пропуски запалювання.

Алек

Добрий день. Сьогодні вирішив подивитися до датчика ДПДЗ. За допомогою Elm 327 блютуз і програми open diag виставив напругу не на заведеному двигуні 0.435 в, але всеодно машина дьоргалась. Потім я виставив напругу на ДПДЗ на   заведеному двигуні 0,4 і при цьому дросельна заслонка показувала 0,2%. Машина дьоргається але менше. Що я зробив не так підскажіть

Володимир

Цитата: Алек від 14 Липня 2019, 15:17:47
Добрий день. Сьогодні вирішив подивитися до датчика ДПДЗ. За допомогою Elm 327 блютуз і програми open diag виставив напругу не на заведеному двигуні 0.435 в, але всеодно машина дьоргалась. Потім я виставив напругу на ДПДЗ на   заведеному двигуні 0,4 і при цьому дросельна заслонка показувала 0,2%. Машина дьоргається але менше. Що я зробив не так підскажіть
Х....ю страдаєш, в мікасі є процедура калібрування дроселя щоби отримати чіткі 0% і 100%.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алек

Я пробував калібрувати то получається 0,1% і 100 то наруга на ДПДЗ 0,435 В. То я виставив напругу 0,4В і получається 0,2% і 100%. Хотів запитати яка повинна бути напруга і чи повинно бути чітко 0,0%?

Володимир

Цитата: Алек від 14 Липня 2019, 22:04:49
Я пробував калібрувати то получається 0,1% і 100 то наруга на ДПДЗ 0,435 В. То я виставив напругу 0,4В і получається 0,2% і 100%. Хотів запитати яка повинна бути напруга і чи повинно бути чітко 0,0%?
Нема різниці яка напруга, можна навіть і на 2-х вольтах відкалібрувати нуль. Якщо ДПДЗ контактний, то чіткого нуля не буде, зі зміною температури напруга пливе, в такому випадку калібрування треба робити на максимально прогрітому двигуні. Хочеш мати чіткий нуль, треба ставити безконтактний ДПДЗ.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алек


Алек

І проценти всеодно скачуть. І ще є посмикування на 2й передачі.

Сволочь

После 2 тык обкатки ч нашёл СТО где работал инжекторщик который обучался на ЗАЗе.
Расход у меня по городу был 9, и боле.
Он снизил ХХ до нормальных, подачу топлива на ХХ, и на 3 Тык оборотов.
Сказал, что ХХ завод на обкатке спецом выставляет выше, Теперь по городу я буду укладываться в 8 литров, а ниже опускать нельзя , а то будет дергаться при нажатии и отпускании педали газа.
Может и у вас топливоподача на ХХ занижена?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец