Помилка Р0341

Автор liubechbad, 20 Березня 2019, 19:55:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

liubechbad

Світиться "чек", помилка Р0341 , машина при цьому заводиться з півтику і іде нормально. Помилка не збивається......я іі скидую, чек - гасне, потім , заводжу мотор і чек загораєиься зразу знову......оскільки мотор працює нормально, то зробив висновок, що то або нема контактів, або датчику гаплик.... Перевірив контакти (трохи піджав), замінив датчик - все залишилочь так як і було.....горить " чек", висвічується Р 0341. На машині встановлене ГБО-2, двигун - інжекторний..... На на газу все так само - без змін..... Що робить?

YUKON

Цитата: liubechbad від 20 Березня 2019, 19:55:20
Світиться "чек", помилка Р0341 , машина при цьому заводиться з півтику і іде нормально. Помилка не збивається......я іі скидую, чек - гасне, потім , заводжу мотор і чек загораєиься зразу знову......оскільки мотор працює нормально, то зробив висновок, що то або нема контактів, або датчику гаплик.... Перевірив контакти (трохи піджав), замінив датчик - все залишилочь так як і було.....горить " чек", висвічується Р 0341. На машині встановлене ГБО-2, двигун - інжекторний..... На на газу все так само - без змін..... Що робить?
Спробуй зробити ось так - https://www.drive2.ru/l/6179632/

Skiper

Добавлю схему перевірки ДПРВ (датчика фаз), може кому знадобиться
проверка датчика фаз.jpg

Схема підключення для розуміння, але ЕБУ клем - ТАЗдатчик фаз підкл.jpg

Для інформації:
В стоку з заводу (зокрема у мене на Славуті) стояв ДПРВ 2111-3706040-02, наразі підходить і стоїть аналог 48.3855 (від виробника Автотрейд).
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Володимир

Якщо датчик помирає повністю, тобто сигнал відсутній, то горить постійно чек, на діагностиці видно що час роботи форсунок зменшився в два рази, а якщо помилка плаваюча, то ніяким тестером не вичислиш, бо глюки зазвичай тільки на ходу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion