Эл.Бензонасос.

Автор krivoy61007, 03 Червня 2019, 09:44:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр 1968

Свєта ну нафіга всьо ето?(пісня групи Тік)Вже ж чоловік вище написав.Берем банальну кнопку від газу 2-го покоління.підключаємо до +запалення,маси.Підключаєм вхід імпульсів до КЗ або до комутатора.Вихід кнопки підключаємо замість газового клапана до + бензонасоса і ВСЕ! Кнопка буде подавати напругу на бензонасос при наявності на вході ІМПУЛЬСІВ а не плюса чи мінуса

krivoy61007

Цитата: Алексчук від 04 Червня 2019, 22:02:41
Цитата: krivoy61007 від 04 Червня 2019, 21:45:25
Цитата: Олександр 1968 від 04 Червня 2019, 16:34:56
Цитата: Сволочь від 04 Червня 2019, 15:16:32
Если на карбе есть обратка то все эти кнопочки не нужны.Только следить что б жиклёр обратки не забился.
При зупиненні двигуна подача пального повинна бути ПРИПИНЕНА.Бо коли не дай бог дорогу перебіжить стовп або олень,то при працюючому бензонасосі через десяток хвилин півбаку бензину буде під капотом.Принцип простий нема іскри-нема палива.Крапка.Проте якщо все похуй(типу всі під Богом ходим)плюс повна машина іконок....Але чому мають ризикувати інші?
вот и  я про то же и говорю..Мотор молчит, насос молчит.. потому и задаю такой вопрос. Есть вариант купить релле от иномарки, к примеру от ауди..Там именно такой принцип, но там есть масса датчиков как оборотов двигателя, так и коленвала и тому подобное. потому я и задал вопрос. С катушки зажигания (выход на коммутатор) насос все равно будет маслать  как только вкл. зажигание ибо 12 вольт пойдут через обмотку и полюбе попадет напряжение на насос сразу же, без запуска мотора..
Есть одно место, реле, которое срабатывает только при пуске двигателя, это реле зарядки АКБ. Можно от него запараллелить отдельную релюху на пуск насоса.
нет, не получится ни как

Григорий

Я оце читаю ваші відзиви про відключення бензонасоса і в мене таке враження що ви на ніч залишаєте машини з включеним запалюванням :o
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Алексчук

Цитата: krivoy61007 від 05 Червня 2019, 15:24:22
Цитата: Алексчук від 04 Червня 2019, 22:02:41
Цитата: krivoy61007 від 04 Червня 2019, 21:45:25
Цитата: Олександр 1968 від 04 Червня 2019, 16:34:56
Цитата: Сволочь від 04 Червня 2019, 15:16:32
Если на карбе есть обратка то все эти кнопочки не нужны.Только следить что б жиклёр обратки не забился.
При зупиненні двигуна подача пального повинна бути ПРИПИНЕНА.Бо коли не дай бог дорогу перебіжить стовп або олень,то при працюючому бензонасосі через десяток хвилин півбаку бензину буде під капотом.Принцип простий нема іскри-нема палива.Крапка.Проте якщо все похуй(типу всі під Богом ходим)плюс повна машина іконок....Але чому мають ризикувати інші?
вот и  я про то же и говорю..Мотор молчит, насос молчит.. потому и задаю такой вопрос. Есть вариант купить релле от иномарки, к примеру от ауди..Там именно такой принцип, но там есть масса датчиков как оборотов двигателя, так и коленвала и тому подобное. потому я и задал вопрос. С катушки зажигания (выход на коммутатор) насос все равно будет маслать  как только вкл. зажигание ибо 12 вольт пойдут через обмотку и полюбе попадет напряжение на насос сразу же, без запуска мотора..
Есть одно место, реле, которое срабатывает только при пуске двигателя, это реле зарядки АКБ. Можно от него запараллелить отдельную релюху на пуск насоса.
нет, не получится ни как

Элементарно, я подключил через релюху питание якоря генератора.

Олександр 1968

Цитата: Григорий від 05 Червня 2019, 20:15:39
Я оце читаю ваші відзиви про відключення бензонасоса і в мене таке враження що ви на ніч залишаєте машини з включеним запалюванням :o

Відключити іскру може боковий удар по моторному відсіку,з паливними шлангами при зміщенні двигуна теж може щось статися.А насос качає.Тобто при навіть невеликій аварії є можливість запустити крематорій.Про відношення до безпеки та про іконки написав трохи раніше.І не треба вважати що ті японці та німці які встановлювали реле бензонасоса на деякі карбові машини були тупі