Стук при езде

Автор lunatik, 03 Червня 2019, 16:57:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: Sergik32 від 05 Червня 2019, 14:34:42
а потім поміняв на пріороопори і аморти вставки

А можна детальніше про перехід на предніх  "пріороопори"  як що, і до чого, кого з ким зтулити, і чи багато преробобок? де брати і т.п...?
В самого почало грюкати стукати скреготати ліво передне. Лівий амор не шипить і слабий - мабуть міняти мені обидва. Головне прошлий хазяїн у 2016 міняв, і може щось там не стандарт вліпили  -я в цьому неможу розібратись.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

lunatik

Снял я рейку с рулевыми тягами.  Перебрал рейку, когда разбирал рейку, рассыпался нижний подшипник червяка. Заменил один сайлентблок, оба рулевых наконечника в каждом был небольшой люфт. Пыльники на рулевых наконечниках выкинул, заменил на пыльники со стойки стабилизатора, отлично подошли, и качество резины на порядок лучше.

Алексчук

Цитата: lunatik від 09 Червня 2019, 16:15:40
... качество резины на порядок лучше.
Качество покажет время  ;).

lunatik

Я три месяца назад, менял пыльник на наконечнике, поставил заводской, порвался в хлам, на втором наконечнике, стоял пыльник со стойки стабилизатора полностью целый. Я снял пыльники со стойки стабилизатора для OPEL VTCTRA B. была стойка бу в гараже, с машины кума, ходил по рынку спрашивал эти пыльники, их нельзя купить только стойку в сборе. Сегодня сделал развал, как приятно ездить когда нет грохота и стуков. Единственно что доставило проблем это нижний подшипник червяка, я его пол дня доставал

Алексчук

Цитата: lunatik від 10 Червня 2019, 09:49:19
... Единственно что доставило проблем это нижний подшипник червяка, я его пол дня доставал
Я себе сделал съемник по типу клинового анкера.

lunatik

Я перерыл весь гараж, в итоге приспособился кольцесъемником

Володимир

Простіше постукати рейкою по терев"яшці, і він сам вилазить.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

lunatik

Цитата: Володимир від 10 Червня 2019, 12:40:16
Простіше постукати рейкою по терев"яшці, і він сам вилазить.
Пробовал. В моем случае, мне это не помогло

Vadim_K

Цитата: lunatik від 10 Червня 2019, 15:49:02
Цитата: Володимир від 10 Червня 2019, 12:40:16
Простіше постукати рейкою по терев"яшці, і він сам вилазить.
Пробовал. В моем случае, мне это не помогло
Я в таких случаях прогреваю феном место посадки подшипника.
И не нужно жалеть корпус при стуке об деревяшку.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

lunatik

Хорошая идея, но фена нет

Володимир

Цитата: lunatik від 11 Червня 2019, 16:07:49
Хорошая идея, но фена нет
Над комфоркою газової плити можна потримати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Стуки глухі і жування якесь при їзді і покачуванні на нерівностях. Колеса прикручені, конуси диску і гайок в нормі, притискаєть норм. Підшипникмі шарова підвіски норм.
Амортизатор пока живий.
Схоже на жування сайлетблоку важіля реактивного підвіски.
То хто його міняв? Дування і глухі стукання тотпід заміну чи силиконова смазка допоможе?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Качаю передок на стоячій ліву сторону в місці бачка омивайки і в нижній точці рузу кузова срежет глухий...що це!? При їзді скрежетостук і жевання наче гуми і металу .Що це?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Так скрипіли шайби передніх сайлентів коли терлись об захист установлений  на Укравто на нових Славутах. Але у вас далеко не нове авто. Бризкайте водою з шприца на підозрілі вузли і качайте, тільки скрип пропав - це і є винуватець.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4