Стук при езде

Автор lunatik, 03 Червня 2019, 16:57:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Поклав руку на реактивну тягу і хилитав інший передок. Реактивна тягя дридить. Побрисав сайлентблоки, все одно рипить, можливо десь де недостало. Або голівка шарової дотерла до металу чи що. Поки немає можливості зоізти з авто.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Таке питання - чи може ушатана граната внутрішня давати вібрацію і коливання при їзді по трасі , та і будь де, на пелаль газу, бо відчувається саме по ній, тобто по кузову, оскільки по тросу навряд передача вібрацій, а от по по вісі кріпоення можливо так. Також при їзді тривалій  в основному одна нога на педалі притиснута саме на газ, а гальмо і щеплення не натискаємо.
По гранаті внутрішній правій де довша напіввісь -  є люфтець і клащання як на ямі смикати. Не сильно, але є.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 18 Травня 2023, 08:49:42Таке питання - чи може ушатана граната внутрішня давати вібрацію і коливання при їзді по трасі , та і будь де, на пелаль газу, бо відчувається саме по ній, тобто по кузову, оскільки по тросу навряд передача вібрацій, а от по по вісі кріпоення можливо так. Також при їзді тривалій  в основному одна нога на педалі притиснута саме на газ, а гальмо і щеплення не натискаємо.
По гранаті внутрішній правій де довша напіввісь -  є люфтець і клащання як на ямі смикати. Не сильно, але є.
Вібрація постійна, чи тільки на дорогах великого будівництва?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 18 Травня 2023, 10:13:12Останнє
Тоді не переживай, дороги будували так швидко, що не дотримувались технології, включали вібраційні катки не закатавши асфалть без вібрації, в результаті більша частина полотна іде хвилями. Дуже добре видно коли сонце низько і світить в очі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Спостерігатиму. На вид наче гладенька. У мене шмат дороги такий з 1 5км на шляху додому.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

#36
Цитата: Володимир від 18 Травня 2023, 11:24:39дороги будували так швидко, що не дотримувались технології, включали вібраційні катки не закатавши асфалть без вібрації, в результаті більша частина полотна іде хвилями. Дуже добре видно коли сонце низько і світить в очі.
Так ось воно що! Коли я після балансування вперше втрапив на одну з ділянок, то навіть не знав, що коїться. :-D Ніби щойно усе гладенько їхало по гіршому асфальту, а на гладенькому асфальту якісь вібрації та підкидування почались. Подякував.

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Цитата: Володимир від 18 Травня 2023, 11:24:39
Цитата: ВКБ від 18 Травня 2023, 10:13:12Останнє
Тоді не переживай, дороги будували так швидко, що не дотримувались технології, включали вібраційні катки не закатавши асфалть без вібрації, в результаті більша частина полотна іде хвилями. Дуже добре видно коли сонце низько і світить в очі.
Мабуть ще залежно від підрядчика, що працював на конкретному відрізку, бо не один і той же ж робив всі дороги.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 18 Травня 2023, 14:15:14
Цитата: Володимир від 18 Травня 2023, 11:24:39
Цитата: ВКБ від 18 Травня 2023, 10:13:12Останнє
Тоді не переживай, дороги будували так швидко, що не дотримувались технології, включали вібраційні катки не закатавши асфалть без вібрації, в результаті більша частина полотна іде хвилями. Дуже добре видно коли сонце низько і світить в очі.
Мабуть ще залежно від підрядчика, що працював на конкретному відрізку, бо не один і той же ж робив всі дороги.
У нас робили два підрядники, турецький Онур і ТБЦ, навіть кожен мав свій асфальтний завод, відрізняється гладкість покриття і шум під колесами, але хвиляста поверхня в обох. Десь менше, десь більше. Більше того, в 2015-му році у нас робили капремонт об"їздної, підрядник Аквафорс, то у них та сама історія, на старому покритті ідеш руль не б"є, а на новій ділянці б"є.

Хороша дорога між Тернополем і Львовом, 120 кмг їдеш і не відчуваєш швидкості, але там робили через брак фінансування в два етапи, одного року основу, а наступного знімали верхню частину покриття і стелили фінішний шар.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

На Гребінку з траси К-Х немає хвилястості, а є тільки ями в 3х місцях, де лишили старе покриття, бо воно було ще живе тоді.  }-)
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Р01 ще до 2014 робили турки, все їхнє, навіть підсобних наших не брали - полотно дороги ляля, заснути можна. Знімали все, клали по новій всі слої. Верхній слой взагалі цікава струтура. Я думав за зиму сільлю врекають  - ніт, все витримало.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

drone

Из того, что ездил, лучшая трасса - это М02, ну не считая куска Бориспольской. Реально засыпал, что на пассажирском, что за рулем. Делалось все украинцами еще при юще с юлькой. Стояла практически в идеале до того, как ее разбили гусеницами панаехавшие  }-)
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Володимир

Цитата: vladishtm від 18 Травня 2023, 19:05:45Р01 ще до 2014 робили турки, все їхнє, навіть підсобних наших не брали - полотно дороги ляля, заснути можна. Знімали все, клали по новій всі слої. Верхній слой взагалі цікава струтура. Я думав за зиму сільлю врекають  - ніт, все витримало.
Так то не було в рамках великого будівництва. У нас, частина що робили турки, то вже після першої зими асфальт почав злазити. Перед виборами в кінці 2019-го року, техніка з наклейками великого будівництва робила одну дорогу місцевого значення, то одного дня я їхав стелили асфальт, а рівно через тиждень вже на свіжому асфальті була вибоїна, з часом той кусок асфальту вирізали і засипали щебенем, і так по даний час ніхто його не заасфальтував, решта асфальту принаймі минулого літа вже починала злазити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion