Клей і бензопила

Автор Алексчук, 08 Червня 2019, 21:10:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Олександр 1968 від 12 Червня 2019, 12:57:41
Техніки штіль не маю.Радянської теж.Коли припекло купив три роки назад бензокосу китайця werk.Два роки було все нормально а потім при роботі почало потроху випирати бензин з бачка біля трубок.Попробував зняти сапун,погнало через отвір в пробці.Якось осінню докосив та поклав на горищі.Цього року завів,почав косити.Після того як спалило півбачка все заглохло.Страшно почало заливати свічку.Розбирав той карбюратор,продував  ,коротше всі...блі були даремні(заміна свічки,бензину іт.д іт.п)В результаті після нормальних консультацій з нормальними спецами пішов на ринок і купив новий карбюратор,найдорожчий який знайшов,аж цілих 270грн.Замінив,завелась з півтику,обороти дає.Сьогодні поїду в село косити.Бо мені треба косити і немає часу і натхнення пиздіти про теорію гідравліки і тиску газів.Осе десь так розумію вирішення подібних проблем.
Можна було обійтись ремкомплектом, 32 грн в неті просять, в карбі утворюється тріщина в мембрані, і він бензин тягне напряму з бачка в картер, минуючи дросель карба.
https://болгарка.укр/eshop/zapchasti-dlya-motokos/remkomplekt_karbyuratora_dlya_motokosi-id1787.html
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 12 Червня 2019, 14:40:00
Цитата: Володимир від 12 Червня 2019, 14:27:02
Можна було обійтись ремкомплектом
Не всегда.
У меня на б/п штиль начал нестабильно работать карб.
Паменял рем.комплект не помогло.Рассмотрел выработку в седле иглы.
"Родной" карб тоже китай,но в три раза дороже дешёвых.
Купил дешёвый,работает но максимальная мощность меньше.
Покулибничал и переставил втулку седла в родном.
Сейчас работает на родном,дешевый прозапас.
Карби йдуть на різний об"єм двигуна, тому і впала потужність. Інколи в інет магазинах буває що інструмент з одним і тим же об"ємом, але різна потужність, то пишуть що відрізняються тільки карбом.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 12 Червня 2019, 19:03:11
Цитата: Володимир від 12 Червня 2019, 16:48:56
Карби йдуть на різний об"єм двигуна, тому і впала потужність. Інколи в інет магазинах буває що інструмент з одним і тим же об"ємом, але різна потужність, то пишуть що відрізняються тільки карбом.
Не одинаковые абсолютно.
А вот качество изготовления и цена соответственно отличается в 3 раза.
https://prom.ua/Karbyurator-stihl-180.html
Я уже довольно много этих карбов разных отремонтировал.
Самое херовое что встречалось это надёжность ускорительного насоса на STIHL 250.Нафига они его там вообще делали :dunno:
Ну  а совсем современные пилы с электронным карбом это вообще пипец!!!

Ти неправильно мене зрозумів, буває в магазині що є дві однакових безопили одної і тої ж фірми з однаковим об"ємом двигуна, але з різною потужністю двигуна. Різниця у них тільки в карбі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Григорий

Не тільки в карбові, якщо взяти скутері yamaha jog - 6,8 к.с., yamaha super jog Z - 7.0 к.с. , yamaha super jog ZR - 7,2 к.с.  і різниця ще в об"єму головки двигуна ну і також карбах.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Володимир

Цитата: Григорий від 13 Червня 2019, 22:15:26
Не тільки в карбові, якщо взяти скутері yamaha jog - 6,8 к.с., yamaha super jog Z - 7.0 к.с. , yamaha super jog ZR - 7,2 к.с.  і різниця ще в об"єму головки двигуна ну і також карбах.
Я навожу приклад бензопил з однаковим об"ємом двигуна, в коментах працівник розетки відповідав що різниця тільки в карбах.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion